Sasha Weemaes en wielerteam Waasland niet te kloppen tijdens eerste dag van West-Vlaanderen Cycling Tour

Door Kurt Vermeerbergen op 22 Aug 2014 - 22:31
Printvriendelijke versieVerstuur per e-mail

Vandaaf stond de eerste rit op het programma van de West-Vlaanderen Cycling Tour. Deze werd gewonnen door Sasha Weemaes. In de ploegentijdrit won Wielerteam Waasland (Brent Van Moer, Sasha Weemaes, Michiel Van Hauwermeiren, Sander De Pestel, Kenneth Caethoven en Viktor Verschaeve) voor Balen BC en USA.

"In de 2e ronde weggereden met nummer 7 USA en voorsprong kunnen maken. In de laatste ronde voor de tussensprint wou de Amerikaan constant wegrijden maar nam dan niet meer over. Ik kwam er dan uit voor de sprint en nog volgehouden tot op de meet waar ik de laatste bocht ben weggereden van hem op z'n 1.5 km van de meet. ik ben zeer blij met mijn top zege!": vertelt Sasha Weemaes.

Rituitslag
1.   WEEMAES Sasha WIELERTEAM WAASLAND VZW 01:26:28
2.   HECHT Gage USA :00:05
3.   THIJSSEN Gerben KON. BALEN B.C. V.Z.W. :00:36
4.   VAN KEIRSBULCK Engelbert CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK  
5.   DEBUYCK Robbe VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
6.   BONNE Bert C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  
7.   VAN DONINCK Alec W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
8.   DE WEVER Merten CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK  
9.   NEVENS Tibo WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW  
10.   VERCAMST Wesley KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
11.   FIVÉ Trystan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  
12.   RENARD Simon SELECTION FCWB  
13.   PHILIPSEN Jasper KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
14.   TULETT Daniel SOUTH EAST CYCLING TEAM  
15.   VAN MOER Brent WIELERTEAM WAASLAND VZW  
16.   TANGHE Lennert CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK  
17.   PETERS Tom CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK  
18.   UALGASI Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM  
19.   ROMBOUTS Seppe DCM CYCLING TEAM  
20.   CARPENTIER Jari WIELERTEAM IEPER  
21.   PLYSIER Thibault C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  
22.   DEMOLDER Stijn KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
23.   VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM  
24.   JAQUES Arne CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE  
25.   MEEUS Jordi KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
26.   BARNES David SOUTH EAST CYCLING TEAM  
27.   VANBORM Kenneth CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE  
28.   COMMISSARIS Lucas W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
29.   BULLEY Lewis SOUTH EAST CYCLING TEAM  
30.   BLUMMEL Robin TWC PIJNENBURG  
31.   VAN BOKHOVEN Ramon TWC PIJNENBURG  
32.   OFFERMANS Michiel CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM  
33.   DEWACHTER Aaron VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
34.   SNELS Robbe WSC HAND IN HAND BAAL  
35.   VERBEKEN Dave CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM  
36.   HAYTER Ethan SOUTH EAST CYCLING TEAM  
37.   STEYNEN Reno W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
38.   WALLS Matthew SOUTH EAST CYCLING TEAM  
39.   VAN DE WATER Pieter DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
40.   BLEVINS Christopher USA  
41.   VERHULST Wouter VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
42.   BERNAERTS Jarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
43.   PESSEMIER Tom KSC DENDERSTREEK LABIEKES  
44.   ARNOU Steve KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW  
45.   MC ELROY Grant USA  
46.   MC ELROY Sean USA  
47.   COPPENS Jan WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW  
48.   VERHULST Lothar C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  
49.   MEYERS Vincent SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
50.   VANDENBROECK Yarno CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM  
51.   APERS Ruben W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
52.   TRIO Maxim KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW  
53.   WEBBER Matthew SOUTH EAST CYCLING TEAM  
54.   VERSCHAEVE Viktor WIELERTEAM WAASLAND VZW  
55.   WYFFELS Jonas WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  
56.   GOVAERTS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
57.   BECK Cedric W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
58.   MONDELAERS Jarno SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
59.   KONINGS Frits W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
60.   REYNDERS Jens CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK  
61.   VANDROMME Alessandro C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  
62.   CASSAERT Loran CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE  
63.   GAYTANT Remco WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW  
64.   VERCRUYSSE Bryan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW :00:46
65.   BEKAERT Yentl CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK  
66.   HUYS Laurens SELECTION FCWB :01:34
67.   DE PESTEL Sander WIELERTEAM WAASLAND VZW  
68.   VAN ENDE Wouter DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
69.   VAN HAUWERMEIREN Michiel WIELERTEAM WAASLAND VZW :01:44
70.   HILLEN Michiel WSC HAND IN HAND BAAL  
71.   VAN DER EYCKEN Brent WSC HAND IN HAND BAAL :01:53
72.   JONES Simon USA :03:19
73.   HUYGHE Gilles ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW :04:20
74.   VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE :04:37
75.   SEGAERT Loïc C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  
76.   VAN DER HEIJDEN Harm TWC PIJNENBURG  
77.   ULENS Lennert LOTTO OLYMPIA TIENEN  
78.   COUHYSDER Neil KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW  
79.   CALLENS Martijn VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
80.   BOUTS Jens DCM CYCLING TEAM  
81.   BOGAERT Mathieu KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW  
82.   BEARD Cameron USA  
83.   BAERT Jordi ISOREX CYCLING TEAM  
84.   VANDENBERGHE Maxim LOTTO OLYMPIA TIENEN  
85.   GABRIELS Senne DCM CYCLING TEAM  
86.   DEVENIJNS Sander ISOREX CYCLING TEAM  
87.   SERNEELS Dieter DCM CYCLING TEAM  
88.   BOUCKAERT Louis CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE  
89.   PLOVIE Tom KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW  
90.   TREMERIE Jensy WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  
91.   LIEVENS Dayvin WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW  
92.   VERHOEVEN Robbe DCM CYCLING TEAM  
93.   HEINDERSON Maths SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
94.   STEYAERT Michael KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE  
95.   PESTIAUX Yenn SELECTION FCWB  
96.   DE WAELE Bjarne KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE  
97.   VAN HELVOIRT Koen TWC PIJNENBURG  
98.   PARMENTIER Roald LOTTO OLYMPIA TIENEN  
99.   DEJONGHE Roeland KSV DEERLIJK-GAVERZICHT  
100.   BOUTTÉ Niels WIELERTEAM IEPER  
101.   DE PAUW Ayrton KSV DEERLIJK-GAVERZICHT  
102.   WUYTS Siebe WSC HAND IN HAND BAAL  
103.   NOPPE Matthias ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  
104.   BERO Sean SELECTION FCWB  
105.   DRIESEN Yarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. :05:54
106.   VERBIST Alexander VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
107.   THORÉ Simon WIELERTEAM IEPER :06:25
108.   LINDTHOUT Arne KSC DENDERSTREEK LABIEKES  
109.   DUHAMEL Job WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW  
110.   VAN BUN Dries SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
111.   DEWULF Florian ISOREX CYCLING TEAM  
112.   WUYTS Sooi KSV DEERLIJK-GAVERZICHT  
113.   VERDONCK Loeka WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  
114.   VOLKAERT Jonas WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW  
115.   VERMOTE Gianni WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  
116.   VERSTREPEN Arno CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM  
117.   VANDENDRIESSCHE Stef VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
118.   DE GROOT Jordy KSC DENDERSTREEK LABIEKES  
119.   SCHOTS Michaël SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
120.   MAHIEU Mathias WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  
121.   COGHE Lennert CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE  
122.   MAERTENS Sven WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  
123.   VAN MELLAERT Laurens KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE  
124.   ROELANDS Jan TWC PIJNENBURG  
125.   DOISON Rodolphe SELECTION FCWB  
126.   VANDEVOORDE Jari KSV DEERLIJK-GAVERZICHT  
127.   DE PROOST Dries DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
128.   DRUYTS Miquel DCM CYCLING TEAM :06:45
129.   VAN HAMME Kevin CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM :06:50
130.   VERBIST Lennert WSC HAND IN HAND BAAL :06:54
131.   VERELST Luca WSC HAND IN HAND BAAL :07:12
132.   DECLEYRE Torsten WIELERTEAM IEPER :07:20
133.   NICLAES Sander LOTTO OLYMPIA TIENEN  
134.   DELEU Arnaud ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  
135.   CAETHOVEN Kenneth WIELERTEAM WAASLAND VZW :07:40
136.   PEETERS Arne KON. BALEN B.C. V.Z.W. :08:20
137.   DELANGHE Niels LOTTO OLYMPIA TIENEN  
138.   BAILLIEVIER Kilian KSV DEERLIJK-GAVERZICHT  
139.   DE CLERCQ Aaron KSC DENDERSTREEK LABIEKES  
140.   DESCHEPPER Ward KSC DENDERSTREEK LABIEKES  
141.   SCHÜRM Thibault ISOREX CYCLING TEAM  
142.   VERPAELE Thibault ISOREX CYCLING TEAM  
143.   HELSEMANS Quinten KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE  
144.   LINSSEN Freek TWC PIJNENBURG  
145.   VAN DEN DRIESSCHE Lilian SELECTION FCWB  

Individueel klassement
1.   WEEMAES Sasha WIELERTEAM WAASLAND VZW 01:26:19
2.   HECHT Gage USA :00:08
3.   THIJSSEN Gerben KON. BALEN B.C. V.Z.W. :00:43
4.   MC ELROY Sean USA :00:44
5.   VAN KEIRSBULCK Engelbert CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK :00:45
6.   DEBUYCK Robbe VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
7.   BONNE Bert C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  
8.   VAN DONINCK Alec W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
9.   DE WEVER Merten CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK  
10.   NEVENS Tibo WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW  
11.   VERCAMST Wesley KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
12.   FIVÉ Trystan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  
13.   RENARD Simon SELECTION FCWB  
14.   PHILIPSEN Jasper KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
15.   TULETT Daniel SOUTH EAST CYCLING TEAM  
16.   VAN MOER Brent WIELERTEAM WAASLAND VZW  
17.   TANGHE Lennert CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK  
18.   PETERS Tom CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK  
19.   UALGASI Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM  
20.   ROMBOUTS Seppe DCM CYCLING TEAM  
21.   CARPENTIER Jari WIELERTEAM IEPER  
22.   PLYSIER Thibault C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  
23.   DEMOLDER Stijn KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
24.   VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM  
25.   JAQUES Arne CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE  
26.   MEEUS Jordi KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
27.   BARNES David SOUTH EAST CYCLING TEAM  
28.   VANBORM Kenneth CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE  
29.   COMMISSARIS Lucas W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
30.   BULLEY Lewis SOUTH EAST CYCLING TEAM  
31.   BLUMMEL Robin TWC PIJNENBURG  
32.   VAN BOKHOVEN Ramon TWC PIJNENBURG  
33.   OFFERMANS Michiel CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM  
34.   DEWACHTER Aaron VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
35.   SNELS Robbe WSC HAND IN HAND BAAL  
36.   VERBEKEN Dave CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM  
37.   HAYTER Ethan SOUTH EAST CYCLING TEAM  
38.   STEYNEN Reno W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
39.   WALLS Matthew SOUTH EAST CYCLING TEAM  
40.   VAN DE WATER Pieter DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
41.   BLEVINS Christopher USA  
42.   VERHULST Wouter VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
43.   BERNAERTS Jarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
44.   PESSEMIER Tom KSC DENDERSTREEK LABIEKES  
45.   ARNOU Steve KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW  
46.   MC ELROY Grant USA  
47.   COPPENS Jan WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW  
48.   VERHULST Lothar C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  
49.   MEYERS Vincent SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
50.   VANDENBROECK Yarno CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM  
51.   APERS Ruben W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
52.   TRIO Maxim KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW  
53.   WEBBER Matthew SOUTH EAST CYCLING TEAM  
54.   VERSCHAEVE Viktor WIELERTEAM WAASLAND VZW  
55.   WYFFELS Jonas WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  
56.   GOVAERTS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
57.   BECK Cedric W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
58.   MONDELAERS Jarno SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
59.   KONINGS Frits W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
60.   REYNDERS Jens CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK  
61.   VANDROMME Alessandro C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  
62.   CASSAERT Loran CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE  
63.   GAYTANT Remco WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW  
64.   BEKAERT Yentl CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK  
65.   VERCRUYSSE Bryan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW :00:55
66.   HUYS Laurens SELECTION FCWB :01:43
67.   DE PESTEL Sander WIELERTEAM WAASLAND VZW  
68.   VAN ENDE Wouter DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
69.   VAN HAUWERMEIREN Michiel WIELERTEAM WAASLAND VZW :01:53
70.   HILLEN Michiel WSC HAND IN HAND BAAL  
71.   VAN DER EYCKEN Brent WSC HAND IN HAND BAAL :02:02
72.   JONES Simon USA :03:28
73.   HUYGHE Gilles ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW :04:29
74.   VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE :04:46
75.   SEGAERT Loïc C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  
76.   VAN DER HEIJDEN Harm TWC PIJNENBURG  
77.   ULENS Lennert LOTTO OLYMPIA TIENEN  
78.   COUHYSDER Neil KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW  
79.   CALLENS Martijn VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
80.   BOUTS Jens DCM CYCLING TEAM  
81.   BOGAERT Mathieu KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW  
82.   BEARD Cameron USA  
83.   BAERT Jordi ISOREX CYCLING TEAM  
84.   VANDENBERGHE Maxim LOTTO OLYMPIA TIENEN  
85.   GABRIELS Senne DCM CYCLING TEAM  
86.   DEVENIJNS Sander ISOREX CYCLING TEAM  
87.   SERNEELS Dieter DCM CYCLING TEAM  
88.   BOUCKAERT Louis CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE  
89.   PLOVIE Tom KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW  
90.   TREMERIE Jensy WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  
91.   LIEVENS Dayvin WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW  
92.   VERHOEVEN Robbe DCM CYCLING TEAM  
93.   HEINDERSON Maths SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
94.   STEYAERT Michael KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE  
95.   PESTIAUX Yenn SELECTION FCWB  
96.   DE WAELE Bjarne KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE  
97.   VAN HELVOIRT Koen TWC PIJNENBURG  
98.   PARMENTIER Roald LOTTO OLYMPIA TIENEN  
99.   DEJONGHE Roeland KSV DEERLIJK-GAVERZICHT  
100.   BOUTTÉ Niels WIELERTEAM IEPER  
101.   DE PAUW Ayrton KSV DEERLIJK-GAVERZICHT  
102.   WUYTS Siebe WSC HAND IN HAND BAAL  
103.   NOPPE Matthias ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  
104.   BERO Sean SELECTION FCWB  
105.   DRIESEN Yarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. :06:03
106.   VERBIST Alexander VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
107.   THORÉ Simon WIELERTEAM IEPER :06:34
108.   LINDTHOUT Arne KSC DENDERSTREEK LABIEKES  
109.   DUHAMEL Job WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW  
110.   VAN BUN Dries SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
111.   DEWULF Florian ISOREX CYCLING TEAM  
112.   WUYTS Sooi KSV DEERLIJK-GAVERZICHT  
113.   VERDONCK Loeka WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  
114.   VOLKAERT Jonas WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW  
115.   VERMOTE Gianni WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  
116.   VERSTREPEN Arno CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM  
117.   VANDENDRIESSCHE Stef VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
118.   DE GROOT Jordy KSC DENDERSTREEK LABIEKES  
119.   SCHOTS Michaël SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
120.   MAHIEU Mathias WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  
121.   COGHE Lennert CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE  
122.   MAERTENS Sven WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  
123.   VAN MELLAERT Laurens KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE  
124.   ROELANDS Jan TWC PIJNENBURG  
125.   DOISON Rodolphe SELECTION FCWB  
126.   VANDEVOORDE Jari KSV DEERLIJK-GAVERZICHT  
127.   DE PROOST Dries DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
128.   DRUYTS Miquel DCM CYCLING TEAM :06:54
129.   VAN HAMME Kevin CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM :06:59
130.   VERBIST Lennert WSC HAND IN HAND BAAL :07:03
131.   VERELST Luca WSC HAND IN HAND BAAL :07:21
132.   DECLEYRE Torsten WIELERTEAM IEPER :07:29
133.   NICLAES Sander LOTTO OLYMPIA TIENEN  
134.   DELEU Arnaud ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  
135.   CAETHOVEN Kenneth WIELERTEAM WAASLAND VZW :07:49
136.   PEETERS Arne KON. BALEN B.C. V.Z.W. :08:29
137.   DELANGHE Niels LOTTO OLYMPIA TIENEN  
138.   BAILLIEVIER Kilian KSV DEERLIJK-GAVERZICHT  
139.   DE CLERCQ Aaron KSC DENDERSTREEK LABIEKES  
140.   DESCHEPPER Ward KSC DENDERSTREEK LABIEKES  
141.   SCHÜRM Thibault ISOREX CYCLING TEAM  
142.   VERPAELE Thibault ISOREX CYCLING TEAM  
143.   HELSEMANS Quinten KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE  
144.   LINSSEN Freek TWC PIJNENBURG  
145.   VAN DEN DRIESSCHE Lilian SELECTION FCWB  

Puntenklassement
1.   WEEMAES Sasha WIELERTEAM WAASLAND VZW 00:00:00 03
2.   HECHT Gage USA  
3.   THIJSSEN Gerben KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
4.   VAN KEIRSBULCK Engelbert CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK  
5.   DEBUYCK Robbe VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
6.   BONNE Bert C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  
7.   VAN DONINCK Alec W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
8.   DE WEVER Merten CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK  
9.   NEVENS Tibo WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW  
10.   VERCAMST Wesley KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
11.   FIVÉ Trystan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  
12.   RENARD Simon SELECTION FCWB  
13.   PHILIPSEN Jasper KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
14.   TULETT Daniel SOUTH EAST CYCLING TEAM  
15.   VAN MOER Brent WIELERTEAM WAASLAND VZW  
16.   TANGHE Lennert CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK  
17.   PETERS Tom CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK  
18.   MC ELROY Sean USA  
19.   UALGASI Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM  
20.   ROMBOUTS Seppe DCM CYCLING TEAM  
21.   CARPENTIER Jari WIELERTEAM IEPER  

Jongerenklassement
1.   MC ELROY Sean USA 01:27:03
2.   VERCAMST Wesley KON. BALEN B.C. V.Z.W. :00:01
3.   FIVÉ Trystan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  
4.   TULETT Daniel SOUTH EAST CYCLING TEAM  
5.   PETERS Tom CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK  
6.   PLYSIER Thibault C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  
7.   BLUMMEL Robin TWC PIJNENBURG  
8.   SNELS Robbe WSC HAND IN HAND BAAL  
9.   BERNAERTS Jarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
10.   PESSEMIER Tom KSC DENDERSTREEK LABIEKES  
11.   GOVAERTS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
12.   CASSAERT Loran CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE  
13.   BEKAERT Yentl CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK  
14.   VERCRUYSSE Bryan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW :00:11
15.   HILLEN Michiel WSC HAND IN HAND BAAL :01:09
16.   VAN DER EYCKEN Brent WSC HAND IN HAND BAAL :01:18
17.   JONES Simon USA :02:44
18.   VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE :04:02
19.   BOUCKAERT Louis CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE  
20.   TREMERIE Jensy WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  
21.   LIEVENS Dayvin WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW  
22.   DE WAELE Bjarne KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE  
23.   VAN HELVOIRT Koen TWC PIJNENBURG  
24.   WUYTS Siebe WSC HAND IN HAND BAAL  
25.   NOPPE Matthias ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  
26.   VERBIST Alexander VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF :05:19
27.   LINDTHOUT Arne KSC DENDERSTREEK LABIEKES :05:50
28.   DUHAMEL Job WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW  
29.   VAN BUN Dries SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
30.   WUYTS Sooi KSV DEERLIJK-GAVERZICHT  
31.   VERDONCK Loeka WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  
32.   VOLKAERT Jonas WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW  
33.   VANDENDRIESSCHE Stef VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
34.   SCHOTS Michaël SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
35.   COGHE Lennert CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE  
36.   VERELST Luca WSC HAND IN HAND BAAL :06:37
37.   DECLEYRE Torsten WIELERTEAM IEPER :06:45
38.   CAETHOVEN Kenneth WIELERTEAM WAASLAND VZW :07:05
39.   DELANGHE Niels LOTTO OLYMPIA TIENEN :07:45
40.   DE CLERCQ Aaron KSC DENDERSTREEK LABIEKES  
41.   DESCHEPPER Ward KSC DENDERSTREEK LABIEKES  
42.   HELSEMANS Quinten KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE  

Ploegenklassement
1.     WIELERTEAM WAASLAND VZW 04:20:36
2.     USA :00:05
3.     KON. BALEN B.C. V.Z.W. :00:36
4.     CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK  
5.     SOUTH EAST CYCLING TEAM  
6.     W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
7.     C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  
8.     VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
9.     CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM  
10.     CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE  
11.     WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW  
12.     DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
13.     WSC HAND IN HAND BAAL :03:01
14.     ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW :04:30
15.     TWC PIJNENBURG :04:37
16.     KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW  
17.     SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
18.     SELECTION FCWB :05:35
19.     DCM CYCLING TEAM :08:38
20.     ISOREX CYCLING TEAM  
21.     WIELERTEAM IEPER :10:26
22.     WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  
23.     KSC DENDERSTREEK LABIEKES :12:14
24.     LOTTO OLYMPIA TIENEN :12:39
25.     KSV DEERLIJK-GAVERZICHT :14:27
26.     KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE  





 

Gerelateerde artikels

Viktor Verschaeve, junior van het Van Moer Logistics Cycling Team mocht afgelopen zondag voor de eerste keer het zegegebaar maken in 2016. Voor Viktor een mooie opkikker na een mindere start van afgelopen weekend. 1. Wanneer ben je gestart met het wielrennen? Waarom de keuze voor de sport? Ik...
Sasha Weemaes behaalde vandaag een knappe 2e plaats in de  ZLM Tour 2018 voor beloften. Winnaar werd de Italiaan Matteo Moschetti in de massaspurt. "Over de wedstrijd zelf valt eigenlijk niet veel te zeggen. Het was een hele hectische wedstrijd met veel valpartijen. In de massaspurt...
Zege nummer 2 voor Kenneth Caethoven is een feit. Kenneth won Zomergem de sprint van de Nederlander Jesse Huijbregts. "We zijn in de 3e ronde weg gereden met 2 anderen. We draaiden goed rond en we namen 2 min. op het peloton. Op 3ronden van het einde viel 1 iemand van onze kopgroep en...
Nieuweling van het wielerteam Waasland, Viktor Verschaeve behaalde vorig weekend zijn eerste overwinning van het seizoen. 1. Verliep de voorbereiding op het seizoen zoals gewenst? Hoe heb je u voorbereid? Ik heb sinds dit seizoen een trainer in dienst genomen waardoor ik nu veel specifieker train...
Sander De Pestel en zijn team Van Moer Group Cycling Team waren de smaakmakers tijden de 'Ster der Vlaamse Ardennen'. Sander verzamelde de gele en witte trui.  Sander sluit de ster af met leiderschap in het individueel, jongeren en tussensprintklassment. "Vanmorgen dus de...
In Kruibeke verschenen 29 junioren aan de start waaronder verschillen renners van het Van Moer CT. In de 4e ronde van de 15 te rijden ronden viel de wedstrijd al in een definitieve plooi. Stijn Goolaerts ging er vandoor met Brent Van Moer en Viktor Verschaeve. Sasha Weemaes zag de bui ook hangen en...