Sasha Weemaes en wielerteam Waasland domineren laatste rit van West-Vlaanderen Cycling Tour

Door Kurt Vermeerbergen op 24 Aug 2014 - 20:07
Printvriendelijke versieVerstuur per e-mail

Sasha Weemaes won vandaag de laatste rit van de West-Vlaanderen Cycling Team. De sympathieke Belgisch kampioen werd tevens eindwinnaar en wint het puntenklassement. Zijn ploeg 'Wielerteam Waasland' won met 23 seconden voorsprong het ploegenklassement van Amerika.

"Vandaag was het doel om geel te behouden en kon ik rekenen op mijn top ploeg die zeer sterk was . De eerste tussensprint had ik niet meegedaan maar de tweede wel en die won ik en nam zo 6 bonificatie seconden . Voor de rest heb ik elke seconde genoten van mijn koers in het geel en mijn ploegmaten hebben elke aanval gecounterd . Ik moest het alleen nog afwerken en dat heb ik ook waargemaakt tegen een zeer sterke tegenstander Jasper Phillipsen en heb dan uiteindelijk ook het groen gewonnen . De ploeg stond eerst in het ploegenklassement.": aldus Sasha.

Rituitslag
1.   WEEMAES Sasha WIELERTEAM WAASLAND VZW 01:34:32
2.   PHILIPSEN Jasper KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
3.   TULETT Daniel SOUTH EAST CYCLING TEAM  
4.   HECHT Gage USA  
5.   VAN DE WATER Pieter DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
6.   VAN HAUWERMEIREN Michiel WIELERTEAM WAASLAND VZW  
7.   APERS Ruben W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
8.   BONNE Bert C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  
9.   BECK Cedric W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
10.   STEYNEN Reno W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
11.   TANGHE Lennert CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK  
12.   HAYTER Ethan SOUTH EAST CYCLING TEAM  
13.   PETERS Tom CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK  
14.   WALLS Matthew SOUTH EAST CYCLING TEAM  
15.   DEBUYCK Robbe VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
16.   VAN ENDE Wouter DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
17.   DE WEVER Merten CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK  
18.   COMMISSARIS Lucas W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
19.   ROMBOUTS Seppe DCM CYCLING TEAM  
20.   VAN BOKHOVEN Ramon TWC PIJNENBURG  
21.   REYNDERS Jens CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK  
22.   SEGAERT Loïc C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  
23.   HILLEN Michiel WSC HAND IN HAND BAAL  
24.   MEEUS Jordi KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
25.   VERCAMST Wesley KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
26.   RENARD Simon SELECTION FCWB  
27.   DUHAMEL Job WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW  
28.   VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM  
29.   BOGAERT Mathieu KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW  
30.   DE PESTEL Sander WIELERTEAM WAASLAND VZW  
31.   VAN MOER Brent WIELERTEAM WAASLAND VZW  
32.   VERSCHAEVE Viktor WIELERTEAM WAASLAND VZW  
33.   OFFERMANS Michiel CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM  
34.   DRIESEN Yarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
35.   VANDENBROECK Yarno CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM  
36.   DEWACHTER Aaron VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
37.   CALLENS Martijn VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
38.   SERNEELS Dieter DCM CYCLING TEAM  
39.   COUHYSDER Neil KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW  
40.   BOUTS Jens DCM CYCLING TEAM  
41.   VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE  
42.   BLEVINS Christopher USA  
43.   VAN DONINCK Alec W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
44.   CASSAERT Loran CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE  
45.   NEVENS Tibo WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW  
46.   FIVÉ Trystan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  
47.   ULENS Lennert LOTTO OLYMPIA TIENEN  
48.   VERHULST Wouter VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
49.   DE GROOT Jordy KSC DENDERSTREEK LABIEKES  
50.   BOUTTÉ Niels WIELERTEAM IEPER  
51.   CARPENTIER Jari WIELERTEAM IEPER  
52.   JAQUES Arne CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE  
53.   COPPENS Jan WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW  
54.   PEETERS Arne KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
55.   TRIO Maxim KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW  
56.   BEKAERT Yentl CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK  
57.   HEINDERSON Maths SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
58.   GABRIELS Senne DCM CYCLING TEAM  
59.   VOLKAERT Jonas WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW  
60.   PLYSIER Thibault C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  
61.   MEYERS Vincent SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
62.   WUYTS Sooi KSV DEERLIJK-GAVERZICHT  
63.   WYFFELS Jonas WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  
64.   BULLEY Lewis SOUTH EAST CYCLING TEAM  
65.   MC ELROY Grant USA  
66.   DEMOLDER Stijn KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
67.   DE WAELE Bjarne KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE  
68.   PESSEMIER Tom KSC DENDERSTREEK LABIEKES  
69.   VANBORM Kenneth CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE  
70.   ARNOU Steve KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW  
71.   VERBEKEN Dave CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM  
72.   VERHULST Lothar C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  
73.   NOPPE Matthias ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  
74.   DELANGHE Niels LOTTO OLYMPIA TIENEN  
75.   GOVAERTS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
76.   UALGASI Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM  
77.   WUYTS Siebe WSC HAND IN HAND BAAL  
78.   WEBBER Matthew SOUTH EAST CYCLING TEAM  
79.   HUYS Laurens SELECTION FCWB  
80.   VERHOEVEN Robbe DCM CYCLING TEAM  
81.   GAYTANT Remco WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW  
82.   VAN MELLAERT Laurens KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE  
83.   COGHE Lennert CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE  
84.   VANDENBERGHE Maxim LOTTO OLYMPIA TIENEN  
85.   DELEU Arnaud ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  
86.   SNELS Robbe WSC HAND IN HAND BAAL  
87.   VERCRUYSSE Bryan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  
88.   VAN BUN Dries SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
89.   VAN HELVOIRT Koen TWC PIJNENBURG  
90.   BEARD Cameron USA  
91.   BERO Sean SELECTION FCWB  
92.   BLUMMEL Robin TWC PIJNENBURG  
93.   VERDONCK Loeka WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  
94.   DRUYTS Miquel DCM CYCLING TEAM  
95.   VANDEVOORDE Jari KSV DEERLIJK-GAVERZICHT  
96.   VANDROMME Alessandro C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  
97.   VERPAELE Thibault ISOREX CYCLING TEAM  
98.   SCHOTS Michaël SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
99.   VERBIST Lennert WSC HAND IN HAND BAAL  
100.   CAETHOVEN Kenneth WIELERTEAM WAASLAND VZW  
101.   DE PAUW Ayrton KSV DEERLIJK-GAVERZICHT  
102.   KONINGS Frits W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
103.   MAHIEU Mathias WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  
104.   LINDTHOUT Arne KSC DENDERSTREEK LABIEKES  
105.   VERELST Luca WSC HAND IN HAND BAAL  
106.   TREMERIE Jensy WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  
107.   PARMENTIER Roald LOTTO OLYMPIA TIENEN  
108.   BERNAERTS Jarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
109.   DEJONGHE Roeland KSV DEERLIJK-GAVERZICHT  
110.   LIEVENS Dayvin WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW  
111.   HUYGHE Gilles ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  
112.   DOISON Rodolphe SELECTION FCWB  
113.   DEVENIJNS Sander ISOREX CYCLING TEAM  
114.   VAN DER EYCKEN Brent WSC HAND IN HAND BAAL  
115.   MC ELROY Sean USA  
116.   BARNES David SOUTH EAST CYCLING TEAM  
117.   VAN KEIRSBULCK Engelbert CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK  
118.   PLOVIE Tom KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW :00:56
119.   DE CLERCQ Aaron KSC DENDERSTREEK LABIEKES :01:04
120.   THIJSSEN Gerben KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

Individueel klassement
1.   WEEMAES Sasha WIELERTEAM WAASLAND VZW 04:49:55
2.   HECHT Gage USA :00:37
3.   PHILIPSEN Jasper KON. BALEN B.C. V.Z.W. :00:44
4.   REYNDERS Jens CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK :00:51
5.   VAN MOER Brent WIELERTEAM WAASLAND VZW :00:55
6.   VERSCHAEVE Viktor WIELERTEAM WAASLAND VZW :00:57
7.   THIJSSEN Gerben KON. BALEN B.C. V.Z.W. :00:59
8.   TULETT Daniel SOUTH EAST CYCLING TEAM :01:00
9.   TANGHE Lennert CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK  
10.   DE WEVER Merten CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK  
11.   DEMOLDER Stijn KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
12.   PETERS Tom CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK :01:01
13.   BEKAERT Yentl CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK  
14.   VAN KEIRSBULCK Engelbert CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK  
15.   WALLS Matthew SOUTH EAST CYCLING TEAM :01:06
16.   HAYTER Ethan SOUTH EAST CYCLING TEAM :01:10
17.   BULLEY Lewis SOUTH EAST CYCLING TEAM  
18.   WEBBER Matthew SOUTH EAST CYCLING TEAM :01:11
19.   BONNE Bert C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK :01:14
20.   VANDROMME Alessandro C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  
21.   MC ELROY Sean USA :01:15
22.   VAN DE WATER Pieter DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. :01:16
23.   BLEVINS Christopher USA  
24.   MC ELROY Grant USA  
25.   GOVAERTS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
26.   CASSAERT Loran CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE :01:22
27.   VANBORM Kenneth CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE  
28.   JAQUES Arne CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE  
29.   VERHULST Lothar C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK :01:23
30.   NEVENS Tibo WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW :01:24
31.   COPPENS Jan WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW  
32.   GAYTANT Remco WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW  
33.   STEYNEN Reno W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :01:26
34.   APERS Ruben W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
35.   BECK Cedric W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
36.   COMMISSARIS Lucas W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
37.   KONINGS Frits W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
38.   VAN BOKHOVEN Ramon TWC PIJNENBURG :01:27
39.   RENARD Simon SELECTION FCWB  
40.   MEYERS Vincent SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
41.   ROMBOUTS Seppe DCM CYCLING TEAM :01:28
42.   DEBUYCK Robbe VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF :01:33
43.   DEWACHTER Aaron VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
44.   VERHULST Wouter VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
45.   VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM :01:35
46.   UALGASI Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM :01:37
47.   VANDENBROECK Yarno CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM  
48.   OFFERMANS Michiel CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM  
49.   VERBEKEN Dave CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM  
50.   FIVÉ Trystan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW :01:40
51.   ARNOU Steve KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW  
52.   TRIO Maxim KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW  
53.   SNELS Robbe WSC HAND IN HAND BAAL :01:41
54.   WYFFELS Jonas WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE :01:52
55.   PESSEMIER Tom KSC DENDERSTREEK LABIEKES :01:54
56.   DE PESTEL Sander WIELERTEAM WAASLAND VZW :01:56
57.   CARPENTIER Jari WIELERTEAM IEPER :02:02
58.   MEEUS Jordi KON. BALEN B.C. V.Z.W. :02:03
59.   VAN HAUWERMEIREN Michiel WIELERTEAM WAASLAND VZW :02:06
60.   VAN ENDE Wouter DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. :02:14
61.   HUYS Laurens SELECTION FCWB :02:25
62.   VAN DONINCK Alec W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :02:53
63.   HILLEN Michiel WSC HAND IN HAND BAAL :03:15
64.   SEGAERT Loïc C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK :05:15
65.   VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE :05:23
66.   HEINDERSON Maths SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG :05:28
67.   BEARD Cameron USA  
68.   GABRIELS Senne DCM CYCLING TEAM :05:31
69.   COUHYSDER Neil KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW :05:41
70.   NOPPE Matthias ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW :05:43
71.   BERO Sean SELECTION FCWB :05:44
72.   ULENS Lennert LOTTO OLYMPIA TIENEN :05:51
73.   PLYSIER Thibault C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK :05:55
74.   DE WAELE Bjarne KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE :05:59
75.   CALLENS Martijn VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF :06:09
76.   LIEVENS Dayvin WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW :06:14
77.   DEJONGHE Roeland KSV DEERLIJK-GAVERZICHT :06:21
78.   DRIESEN Yarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. :06:34
79.   PLOVIE Tom KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW :06:37
80.   DEVENIJNS Sander ISOREX CYCLING TEAM :06:45
81.   COGHE Lennert CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE :07:11
82.   VAN BUN Dries SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG :07:16
83.   SCHOTS Michaël SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
84.   DOISON Rodolphe SELECTION FCWB  
85.   SERNEELS Dieter DCM CYCLING TEAM :07:23
86.   VAN DER EYCKEN Brent WSC HAND IN HAND BAAL :07:41
87.   DE GROOT Jordy KSC DENDERSTREEK LABIEKES :07:43
88.   WUYTS Sooi KSV DEERLIJK-GAVERZICHT  
89.   VAN MELLAERT Laurens KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE :07:47
90.   CAETHOVEN Kenneth WIELERTEAM WAASLAND VZW :08:02
91.   VANDEVOORDE Jari KSV DEERLIJK-GAVERZICHT :08:06
92.   VERCRUYSSE Bryan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW :08:46
93.   MAHIEU Mathias WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE :08:55
94.   BERNAERTS Jarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. :09:12
95.   BOUTS Jens DCM CYCLING TEAM :09:13
96.   DELEU Arnaud ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW :09:25
97.   BARNES David SOUTH EAST CYCLING TEAM :09:30
98.   VAN HELVOIRT Koen TWC PIJNENBURG :09:33
99.   VERCAMST Wesley KON. BALEN B.C. V.Z.W. :09:59
100.   DELANGHE Niels LOTTO OLYMPIA TIENEN :10:02
101.   PEETERS Arne KON. BALEN B.C. V.Z.W. :10:06
102.   BLUMMEL Robin TWC PIJNENBURG :10:12
103.   WUYTS Siebe WSC HAND IN HAND BAAL :10:25
104.   LINDTHOUT Arne KSC DENDERSTREEK LABIEKES :12:26
105.   VERBIST Lennert WSC HAND IN HAND BAAL :12:52
106.   VERHOEVEN Robbe DCM CYCLING TEAM :14:04
107.   PARMENTIER Roald LOTTO OLYMPIA TIENEN :14:21
108.   BOGAERT Mathieu KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW :14:26
109.   TREMERIE Jensy WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE :14:38
110.   DE PAUW Ayrton KSV DEERLIJK-GAVERZICHT :14:40
111.   BOUTTÉ Niels WIELERTEAM IEPER :15:00
112.   VANDENBERGHE Maxim LOTTO OLYMPIA TIENEN :15:11
113.   HUYGHE Gilles ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW :15:15
114.   VOLKAERT Jonas WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW :15:58
115.   DUHAMEL Job WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW :16:05
116.   VERDONCK Loeka WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE :16:35
117.   VERELST Luca WSC HAND IN HAND BAAL :17:20
118.   DRUYTS Miquel DCM CYCLING TEAM :17:36
119.   VERPAELE Thibault ISOREX CYCLING TEAM :18:04
120.   DE CLERCQ Aaron KSC DENDERSTREEK LABIEKES :19:27

Puntenklassement
1.   WEEMAES Sasha WIELERTEAM WAASLAND VZW 00:00:00 06
2.   PHILIPSEN Jasper KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
3.   HECHT Gage USA  
4.   TULETT Daniel SOUTH EAST CYCLING TEAM  
5.   DEBUYCK Robbe VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
6.   BONNE Bert C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  
7.   TANGHE Lennert CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK  
8.   WALLS Matthew SOUTH EAST CYCLING TEAM  
9.   DE WEVER Merten CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK  
10.   HAYTER Ethan SOUTH EAST CYCLING TEAM  
11.   REYNDERS Jens CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK  
12.   PETERS Tom CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK  
13.   VAN HAUWERMEIREN Michiel WIELERTEAM WAASLAND VZW  
14.   MC ELROY Sean USA  
15.   THIJSSEN Gerben KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
16.   VAN BOKHOVEN Ramon TWC PIJNENBURG  
17.   VAN KEIRSBULCK Engelbert CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK  
18.   VAN DE WATER Pieter DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
19.   VERHULST Lothar C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  
20.   VAN MOER Brent WIELERTEAM WAASLAND VZW  
21.   APERS Ruben W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
22.   VAN DONINCK Alec W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
23.   NEVENS Tibo WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW  
24.   BECK Cedric W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
25.   MEEUS Jordi KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
26.   STEYNEN Reno W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
27.   BERO Sean SELECTION FCWB  
28.   VERCAMST Wesley KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
29.   RENARD Simon SELECTION FCWB  
30.   UALGASI Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM  
31.   FIVÉ Trystan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  
32.   VAN ENDE Wouter DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
33.   ROMBOUTS Seppe DCM CYCLING TEAM  
34.   DRIESEN Yarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
35.   VERSCHAEVE Viktor WIELERTEAM WAASLAND VZW  
36.   DEMOLDER Stijn KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
37.   COPPENS Jan WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW  
38.   COMMISSARIS Lucas W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
39.   CALLENS Martijn VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
40.   CARPENTIER Jari WIELERTEAM IEPER  

Jongerenklassement
1.   TULETT Daniel SOUTH EAST CYCLING TEAM 04:50:55
2.   PETERS Tom CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK :00:01
3.   BEKAERT Yentl CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK  
4.   MC ELROY Sean USA :00:15
5.   GOVAERTS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. :00:16
6.   CASSAERT Loran CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE :00:22
7.   FIVÉ Trystan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW :00:40
8.   SNELS Robbe WSC HAND IN HAND BAAL :00:41
9.   PESSEMIER Tom KSC DENDERSTREEK LABIEKES :00:54
10.   HILLEN Michiel WSC HAND IN HAND BAAL :02:15
11.   VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE :04:23
12.   NOPPE Matthias ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW :04:43
13.   PLYSIER Thibault C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK :04:55
14.   DE WAELE Bjarne KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE :04:59
15.   LIEVENS Dayvin WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW :05:14
16.   COGHE Lennert CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE :06:11
17.   VAN BUN Dries SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG :06:16
18.   SCHOTS Michaël SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
19.   VAN DER EYCKEN Brent WSC HAND IN HAND BAAL :06:41
20.   WUYTS Sooi KSV DEERLIJK-GAVERZICHT :06:43
21.   CAETHOVEN Kenneth WIELERTEAM WAASLAND VZW :07:02
22.   VERCRUYSSE Bryan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW :07:46
23.   BERNAERTS Jarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. :08:12
24.   VAN HELVOIRT Koen TWC PIJNENBURG :08:33
25.   VERCAMST Wesley KON. BALEN B.C. V.Z.W. :08:59
26.   DELANGHE Niels LOTTO OLYMPIA TIENEN :09:02
27.   BLUMMEL Robin TWC PIJNENBURG :09:12
28.   WUYTS Siebe WSC HAND IN HAND BAAL :09:25
29.   LINDTHOUT Arne KSC DENDERSTREEK LABIEKES :11:26
30.   TREMERIE Jensy WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE :13:38
31.   VOLKAERT Jonas WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW :14:58
32.   DUHAMEL Job WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW :15:05
33.   VERDONCK Loeka WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE :15:35
34.   VERELST Luca WSC HAND IN HAND BAAL :16:20
35.   DE CLERCQ Aaron KSC DENDERSTREEK LABIEKES :18:27

Ploegenklassement
1.     WIELERTEAM WAASLAND VZW 14:15:33
2.     USA :00:23
3.     CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK :00:39
4.     KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
5.     SOUTH EAST CYCLING TEAM :00:48
6.     C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK :00:52
7.     DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. :00:54
8.     CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE :01:00
9.     WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW :01:02
10.     W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :01:04
11.     VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF :01:11
12.     CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM :01:15
13.     SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG :05:06
14.     KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW :05:19
15.     SELECTION FCWB :06:04
16.     ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW :06:13
17.     WSC HAND IN HAND BAAL :08:45
18.     DCM CYCLING TEAM :10:16
19.     KSV DEERLIJK-GAVERZICHT :15:49
20.     TWC PIJNENBURG :17:46
21.     KSC DENDERSTREEK LABIEKES :17:53
22.     ISOREX CYCLING TEAM :19:05
23.     WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE :21:19
24.     LOTTO OLYMPIA TIENEN :22:29

Gerelateerde artikels

"Met 750 hoogtemeters was dit een van de minst lastige ritten. Maar de snelheid lag enorm hoog waardoor het toch zwaar was. Gerben Thijssen had problemen met zijn versnellingen en kon niet op zijn 16 vanachter geraken. Hij was in de 1ste sprint 3de en besloot dan om van fiets te wisselen. Pieter...
  "Het was een zeer goed parcours met veel wind. In 1ste paar rondes af en toe een renner weg maar die geraakt niet ver. Midden van de koers waren er 2 weg geraakt. Eén iemand heeft opgegeven laatste ronden en is de andere ingehaald . Ik heb zelf ook geprobeert om weg te rijden met een paar...
Sasha Weemaes toonde bij de start van het nieuwe seizoen te Bottelare dat hij nog steeds over een stel snelle benen beschikt. Sasha keert met de zegebloemen huiswaarts nadat hij  de massaspurt won. "Het was een zeer snelle koers en van in het begin waren er aanvallen. Zelf ben ik ook...
Sasha Weemaes won vandaag in de eindspurt de 2e rit van de Ster der Vlaamse Ardennen. "De koers werd zeer snel gestart omwille van de weinige kilometers. Verschillende ontsnappingen maar door het snelle tempo van het peloton kwam alles weer samen na elke klim. Goed kunnen plaatsen en zeer...
Sasha Weemaes, Gerben Thijsen, Robbe Ghys en Lindsay De Vylder werden gisteren knap 2e op het Europees kampioenschap in de discipline ploegenachtervolging. Voor de eerstejaars beloften een knappe prestatie. "We waren gewoon zeer goed maar de Britten waren sterker... maar we zijn natuurlijk...
In grijs, miezerig weer gingen 175 renners van start in Nederhasselt. Lothar Verhulst verdedigde er zijn leidersplaats in de Beker Van België.  Er stonden heel wat buitenlandse kleppers aan de start zoals de Europese en Noorse kampioen. Ook voor Wiezenaar Jan Coppens was dit een heel...