Isorex CT renner Jules Hesters behaalde in Kuurne zijn eerste zege van het seizoen. Hij kwam solo over de eindmeet.
1. Je behaalde afgelopen weekend je allereerste overwinningen in Kuurne? Lang naar uitgekeken of kwam deze zege onverwacht? Deze overwinning kwam deels verwacht omdat ik dit seizoen al een paar mooie uitslagen had gereden. Anderzijds was het wel een verrassing aangezien het toch nog steeds mijn eerste seizoen is.
2. Hoe ben je in het wielrennen terecht gekomen? Toen ik nog een kleine jongen was, keek ik reeds in het fotoalbum van mijn vader. Sindsdien droomde ik ervan ooit een wedstrijd te winnen en profwielrenner te worden. Van het moment dat ik groot genoeg was om op de piste te rijden, mocht ik mee met mijn papa. Ik vond dit een fantastische ervaring. Nadien reed ik een paar wedstrijden bij de aspiranten, deze waren uiteindelijk niet super … Ik liet de moed even zakken maar ik bleef de wielersport volgen. Mijn hart lag duidelijk bij de wielersport en in september begon ik opnieuw te trainen. Sindsdien ga ik er 100% voor.
3. Ben je tevreden over je seizoen tot nu toe? Jazeker, ik kan zeker niet klagen over mijn eerste seizoen. Ik behaalde een paar top-10 plaatsen en een fantastische overwinning in Kuurne.
4. Naar welke wedstrijden kijk je verder nog uit? Doelen in deze wedstrijden? Ik kijk wel uit naar de ploegentijdrit in Borlo. Het is voor mij een nieuwe ervaring en hoop er een goede prestatie neer te zetten. Voor de rest hoop ik op een mooie afsluiter van dit wielerseizoen.
5. Wanneer ga je spreken van een geslaagd seizoen of is het nu al geslaagd voor je? Ik hoop op nog een paar top-10 plaatsen. En heel stiekem droom ik van nog een podiumplaats ! Sowieso is mijn overwinning in Kuurne mijn “ moment de gloire “. Voor altijd memorabel !!!
Jules Hester: "moment de gloire"
Bookmark/Search this post with
Gerelateerde artikels
Jules Hesters en Arne De Groote vormen tijdens de driedaagse in Amsterdam voor junioren een duo op de piste. Het is voor de eerste keer dat de twee samenrijden. Deze avond staat de eerste wedstrijd op het programma voor hen. We vroegen aan Arne wat hun doelstellingen zijn voor deze meeting.
1)...
Jules Hesters heeft sinds vorige jaar september de wielersport ontdekt. Zowel op de weg als op de piste voelt Jules zich thuis.
1. Ben je tevreden over je afgelopen wegseizoen? Of had je er meer van verwacht? Ik blik tevreden terug op mijn eerste wegseizoen. Het was een seizoen van veel leren...
Jules Hesters won vandaag de wedstrijd in Harelbeke, waar hij bijna niet aan de start kon verschijnen. Voor Jules is deze zege een echte opkikker.
"In de 3e ronde weggereden met een man of 12 maar ronde per ronde werd de koers harder. Op 3 ronden van het einde viel de kopgroep uiteen en...
De GP Beeckman-De Caluwé in Ninove werd gisteren gewonnen door Jules Hesters. Hij klopte in de sprint Dries De Bondt. Het is voor de renner van Sport Vlaanderen-Baloise zijn eerste profzege. Jens Reynders, ploeggenoot van Jules won de spurt voor de derde plaats.
Foto's: https://www....
Jules Hesters is in de bvb te Rekkem ten val gekomen en liep een breukje aan het linker sleutelbeen op en een lichte hersenschudding.
"Ik heb geen idee hoe ik ten val ben gekomen. Ik moet minstens tot einde mei volledige rust houden. Daarna moet ik op controle bij de dokter"
Bryan Boussaer en Jules Hesters staan ook na dag twee aan de leiding van de Talents Cup van de Zesdaagse van Rotterdam. De voorsprong van het koppel was na dag één acht punten, na vrijdagavond is deze voorsprong gestegen tot 23 punten.
De ploegkoers was het eerste onderdeel van de tweede dag....

