Leo Appelt wint openingstijdrit van 51ste St. Martinusprijs (foto's)

Door Kurt Vermeerbergen op 5 Jul 2014 - 09:44
Printvriendelijke versieVerstuur per e-mail

Vrijdagavond is in Waarloos (Kontich) de 51ste Sint Martinusprijs (4 daagse van Kontich) van start gegaan met een tijdrit van 8 kilometer. Aan de start 184 deelnemers verdeelt onder 31 ploegen waarvan verschillende buitenlandse ploegen.De winnaar van de tijdrit werd de Duitser Leo Appelt met een tijd van 10min 24 seconden. Tweede werd zijn landgenoot Manuel Porzner. Het podium werd vervolledig door de Deen Jonas Gregaard. Beste Belg werd Glenn Loenders op een 13e plaats van Sport en moedig Genk.
Foto's/pictures: https://www.flickr.com/photos/cyclingsite/sets/72157645102766418/

1.   APPELT Leo GERMANY NATIONAL TEAM 00:10:24
2.   PORZNER Manuel TEAM AUTO EDER BAYERN :00:03
3.   GREGAARD Jonas TEAM ROSKILDE JUNIOR :00:07
4.   MANDRYSCH John THURINGEN RADSPORT VERBAND  
5.   SHAW James SOUTH EAST CYCLING TEAM :00:09
6.   FROLICH HONORE Mikkel TEAM ROSKILDE JUNIOR :00:10
7.   FRAHM Jasper GERMANY NATIONAL TEAM :00:12
8.   VAN DEN BERG Julius VIKING KROON WILNIS  
9.   NORSGAARD JORGENSEN Mathias TEAM ROSKILDE JUNIOR :00:13
10.   ROSSLEIN Tobias TEAM AUTO EDER BAYERN  
11.   BAYLIS Thomas SOUTH EAST CYCLING TEAM :00:14
12.   DE WAAL Maurits WILLEBRORD WIL VOORUIT :00:16
13.   LOENDERS Glenn SPORT EN MOEDIG GENK  
14.   FRANZ Marcel GERMANY NATIONAL TEAM  
15.   MENGOULAS Alex VIKING KROON WILNIS :00:18
16.   KITTEL Martin THURINGEN RADSPORT VERBAND :00:19
17.   PLOVIE Wiebren AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
18.   GOOLAERTS Stijn KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW :00:21
19.   VAN TILBORGH Brent W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :00:22
20.   HENN Luca MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR  
21.   VRIENS Nathan SPORT EN MOEDIG GENK :00:24
22.   VAN DEN BERGHE Jeroen DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
23.   CORDELL Mads TEAM ROSKILDE JUNIOR :00:25
24.   SEYE Guillaume AVIA CRABBE CYCLING TEAM :00:26
25.   WILDEBOER SCHUT Melvin WILTON CYCLING TEAM  
26.   GINDHART Florian TEAM AUTO EDER BAYERN  
27.   AERTS Thijs YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM :00:27
28.   CRONQUIST Tim Vang TEAM BALLERUP JUNIOR  
29.   MAGDEBURG Tobias THURINGEN RADSPORT VERBAND  
30.   BEULLENS Cedric KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
31.   ECHTERMANN Leon TEAM HANSEN WERBETECHNIK FRANKFURT :00:29
32.   GOEBEERT Pierre ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY  
33.   JACOBS Robin DCM CYCLING TEAM :00:30
34.   SCHINNAGEL Johannes TEAM AUTO EDER BAYERN  
35.   BOLLÉ Maxim DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
36.   CARTER Tom TEAM ROCKFORM JUNIOR DEVELOPMENT  
37.   SCHMIEDEL Sebastian THURINGEN RADSPORT VERBAND :00:31
38.   JURCZYK Marc GERMANY NATIONAL TEAM  
39.   TOELEN Alex SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG :00:32
40.   WYTINCK Gianni AVIA CRABBE CYCLING TEAM :00:33
41.   VAN IERSEL Youri DISTRICT ZUID-OOST  
42.   ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
43.   JAGELER Robert GERMANY NATIONAL TEAM :00:34
44.   TREUBEL Pascal MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR  
45.   LOY Antoine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY  
46.   BRUCK Victor TEAM HANSEN WERBETECHNIK FRANKFURT  
47.   BERCKMANS Jens KON. BALEN B.C. V.Z.W. :00:35
48.   SCHELLING Jouke VIKING KROON WILNIS  
49.   MAXWELL Oliver SOUTH EAST CYCLING TEAM :00:36
50.   WORNER Max MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR :00:37
51.   ROSAGER Oscar Bjorn TEAM BALLERUP JUNIOR :00:38
52.   BUNDEGARD VINKEL Jesper TEAM ROSKILDE JUNIOR  
53.   VAN LEEUWEN Dennis WESTLAND WIL VOORUIT :00:39
54.   ZIMMERMAN Georg TEAM AUTO EDER BAYERN  
55.   VEBER William TEAM ROSKILDE JUNIOR  
56.   BOSH Thomas DISTRICT ZUID-OOST :00:40
57.   BUNING Jorn WILLEBRORD WIL VOORUIT  
58.   BATEN Gianni WIELERTEAM WAASLAND VZW  
59.   VAN DER AUWERA Gilles KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
60.   NIEUWPOORT Jelle VIKING KROON WILNIS  
61.   MICHIELSEN Joran DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.  
62.   DE DECKER Alfdan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :00:41
63.   HOCHEDER Michael TEAM AUTO EDER BAYERN  
64.   RUGGIERO Elijah TEAM ROCKFORM JUNIOR DEVELOPMENT :00:42
65.   GULICKX Max YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
66.   DE POORTER Maxime AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
67.   MENTEN Milan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
68.   MALCHAREK Moritz GERMANY NATIONAL TEAM :00:43
69.   BASSON Gustav AVIA CRABBE CYCLING TEAM :00:45
70.   MOORS Oliver SOUTH EAST CYCLING TEAM  
71.   SOEGAARD Andreas TEAM BALLERUP JUNIOR  
72.   BEKKERS Ruben DISTRICT ZUID-OOST :00:46
73.   BURCHARDT Karl THURINGEN RADSPORT VERBAND  
74.   VANDERMEER Laurens DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
75.   KENDAL James SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
76.   HAAG Aaron MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR :00:47
77.   VAN DER STELT Sjoerd WILTON CYCLING TEAM  
78.   GOESENS Cedric BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT  
79.   HENNAUX Loïc ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY :00:48
80.   FARRAZIJN Daan KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
81.   HALLIE Joey VIKING KROON WILNIS :00:49
82.   BARNICK Jonas MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR  
83.   PEETERS Ferre DCM CYCLING TEAM  
84.   ZEISE Paul THURINGEN RADSPORT VERBAND :00:50
85.   VAN DONINK Gianni YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
86.   FREEMAN Robert TEAM ROCKFORM JUNIOR DEVELOPMENT :00:51
87.   GOOSSENS Kobe YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
88.   BOL Cees WESTLAND WIL VOORUIT  
89.   KERCKHOFS Brend KON. BALEN B.C. V.Z.W. :00:52
90.   PANIS Thibaut AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
91.   BIRD Sean TEAM ROCKFORM JUNIOR DEVELOPMENT :00:53
92.   WILLEMEN Kristof SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG :00:54
93.   TIMMERMANS Justin VIKING KROON WILNIS :00:55
94.   VAN DER WARDT Jeremias TEAM HANSEN WERBETECHNIK FRANKFURT  
95.   MINTJENS Frederic WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
96.   GEERTS Kenneth SPORT EN MOEDIG GENK  
97.   METTIER Lex DISTRICT ZUID-OOST :00:56
98.   LEMBRECHTS Toon DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.  
99.   JENSEN Daniel TEAM BALLERUP JUNIOR  
100.   VAN DEN ENDEN Jesse WESTLAND WIL VOORUIT :00:57
101.   WOLFFENBUTTEL Nils WILTON CYCLING TEAM  
102.   VERBEECK Glenn KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK  
103.   VAN BRAGT Daan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :00:58
104.   NIEMI Marco Tapio LOTTO OLYMPIA TIENEN  
105.   VAN BOST Victor ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY  
106.   FALK Nicklas TEAM BALLERUP JUNIOR :00:59
107.   ROOSEN Glenn SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
108.   VANGORP Gill SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
109.   BAELEN Juul WIELERTEAM WAASLAND VZW  
110.   DE COSTER Dean BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT :01:01
111.   LAMBERTIN Kevin BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT  
112.   KULLMER Philipp TEAM HANSEN WERBETECHNIK FRANKFURT  
113.   GOOSSENAERTS Auren W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
114.   VAN ROOSBROECK Pieter KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK :01:02
115.   BRAYBROOK Alexander SOUTH EAST CYCLING TEAM :01:03
116.   VAN DEN BORNE Tom DCM CYCLING TEAM  
117.   CROLLET Yari YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
118.   DE LOUWERE Stef DISTRICT ZUID-OOST  
119.   DOORNBOSCH Jim WILTON CYCLING TEAM :01:05
120.   VERSTREYDEN Sam SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG :01:06
121.   VAN STEEN Michael DISTRICT ZUID-OOST  
122.   STEURBAUT Pierre ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY :01:07
123.   BIEBUYCK Aurélien ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY  
124.   JACOBS Aäron KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW :01:08
125.   ESCRITT Jack SOUTH EAST CYCLING TEAM  
126.   VAN DALEN Damian WILLEBRORD WIL VOORUIT  
127.   THIBAUT Lennert WIELERTEAM WAASLAND VZW  
128.   DEBEER Samuel KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW :01:09
129.   ADOLPHSEN Ole TEAM HANSEN WERBETECHNIK FRANKFURT  
130.   VERTESSEN Mathias W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :01:10
131.   DE VOS Jens BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT  
132.   LENZ Simon MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR :01:11
133.   JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
134.   VAN RIEL Brent W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :01:12
135.   DE GEUS Thomas WILTON CYCLING TEAM  
136.   VERSCHUEREN Robin WIELERTEAM WAASLAND VZW :01:13
137.   DE BEN Robin WIELERTEAM WAASLAND VZW  
138.   STOCKMANN Matthias TEAM HANSEN WERBETECHNIK FRANKFURT  
139.   VAN BOUWEL Ruben DCM CYCLING TEAM :01:14
140.   LEFEBER Cédric SPORT EN MOEDIG GENK  
141.   VANDERVEKEN Yoran KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK :01:15
142.   VANCOPPENOLLE Sem WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. :01:17
143.   JEHIN Kevin K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.  
144.   KNOBEL Davy WILLEBRORD WIL VOORUIT :01:18
145.   VAN MEERVELT Koen LOTTO OLYMPIA TIENEN  
146.   DECLEIR Gianni DCM CYCLING TEAM  
147.   KREDER Stefan WILLEBRORD WIL VOORUIT :01:19
148.   VERSTRAELEN Bert SPORT EN MOEDIG GENK  
149.   VAN DE WIJGAART Axel W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :01:20
150.   ROOVERS Thijmen WILLEBRORD WIL VOORUIT  
151.   VEENHOVEN Martijn WILTON CYCLING TEAM :01:22
152.   DE COCK Arne K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. :01:23
153.   DE ZOETE Miquel WESTLAND WIL VOORUIT  
154.   FUNDER Emil TEAM BALLERUP JUNIOR :01:24
155.   DONDERS Jelle KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK :01:25
156.   BULCKE Peter WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
157.   MOYSON Jelle KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK :01:26
158.   GYSEMANS Tibo K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.  
159.   DE BOECK James BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT  
160.   ONINGS Mike WESTLAND WIL VOORUIT :01:27
161.   SCHOEVAERS Ward DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. :01:28
162.   STAPPERS Dries DCM CYCLING TEAM :01:32
163.   CLEREBOUT Sven WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. :01:36
164.   VAN DESSEL Jonas DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. :01:37
165.   ECKLES Bailey TEAM ROCKFORM JUNIOR DEVELOPMENT :01:40
166.   AERSSENS Kevin WIELERTEAM WAASLAND VZW  
167.   COLLINS Nicholas TEAM ROCKFORM JUNIOR DEVELOPMENT :01:42
168.   DOMEN Kasper DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. :01:43
169.   JACOBS Tevye KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW :01:45
170.   CHRISTIAENSEN Thomas K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. :01:48
171.   VERMANT Jelle WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. :01:49
172.   HELSOCHT Liam LOTTO OLYMPIA TIENEN :01:50
173.   WIDAR Wesley SPORT EN MOEDIG GENK :01:52
174.   BELIS Gilles KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW :01:56
175.   HOUTEKIET Kobe KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW :01:57
176.   ABE Jonas K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.  
177.   SWAEGERS Alec LOTTO OLYMPIA TIENEN :02:02
178.   HEREMANS Thory BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT :02:05
179.   VAN LAER Sven WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. :02:09
180.   ROELANTS Jens LOTTO OLYMPIA TIENEN :02:11
181.   VAN DEN BULCK Pelle KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK :02:13
182.   DEBONTRIDDER Dylan LOTTO OLYMPIA TIENEN :02:16
183.   VAN DESSEL Witse DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. :02:35
184.   VAN DE MEER Noah WESTLAND WIL VOORUIT :03:31

Individueel klassement
1.   APPELT Leo GERMANY NATIONAL TEAM 00:10:24
2.   PORZNER Manuel TEAM AUTO EDER BAYERN :00:03
3.   GREGAARD Jonas TEAM ROSKILDE JUNIOR :00:07
4.   MANDRYSCH John THURINGEN RADSPORT VERBAND  
5.   SHAW James SOUTH EAST CYCLING TEAM :00:09
6.   FROLICH HONORE Mikkel TEAM ROSKILDE JUNIOR :00:10
7.   FRAHM Jasper GERMANY NATIONAL TEAM :00:12
8.   VAN DEN BERG Julius VIKING KROON WILNIS  
9.   NORSGAARD JORGENSEN Mathias TEAM ROSKILDE JUNIOR :00:13
10.   ROSSLEIN Tobias TEAM AUTO EDER BAYERN  
11.   BAYLIS Thomas SOUTH EAST CYCLING TEAM :00:14
12.   DE WAAL Maurits WILLEBRORD WIL VOORUIT :00:16
13.   LOENDERS Glenn SPORT EN MOEDIG GENK  
14.   FRANZ Marcel GERMANY NATIONAL TEAM  
15.   MENGOULAS Alex VIKING KROON WILNIS :00:18
16.   KITTEL Martin THURINGEN RADSPORT VERBAND :00:19
17.   PLOVIE Wiebren AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
18.   GOOLAERTS Stijn KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW :00:21
19.   VAN TILBORGH Brent W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :00:22
20.   HENN Luca MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR  
21.   VRIENS Nathan SPORT EN MOEDIG GENK :00:24
22.   VAN DEN BERGHE Jeroen DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
23.   CORDELL Mads TEAM ROSKILDE JUNIOR :00:25
24.   SEYE Guillaume AVIA CRABBE CYCLING TEAM :00:26
25.   WILDEBOER SCHUT Melvin WILTON CYCLING TEAM  
26.   GINDHART Florian TEAM AUTO EDER BAYERN  
27.   AERTS Thijs YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM :00:27
28.   CRONQUIST Tim Vang TEAM BALLERUP JUNIOR  
29.   MAGDEBURG Tobias THURINGEN RADSPORT VERBAND  
30.   BEULLENS Cedric KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
31.   ECHTERMANN Leon TEAM HANSEN WERBETECHNIK FRANKFURT :00:29
32.   GOEBEERT Pierre ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY  
33.   JACOBS Robin DCM CYCLING TEAM :00:30
34.   SCHINNAGEL Johannes TEAM AUTO EDER BAYERN  
35.   BOLLÉ Maxim DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
36.   CARTER Tom TEAM ROCKFORM JUNIOR DEVELOPMENT  
37.   SCHMIEDEL Sebastian THURINGEN RADSPORT VERBAND :00:31
38.   JURCZYK Marc GERMANY NATIONAL TEAM  
39.   TOELEN Alex SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG :00:32
40.   WYTINCK Gianni AVIA CRABBE CYCLING TEAM :00:33
41.   VAN IERSEL Youri DISTRICT ZUID-OOST  
42.   ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
43.   JAGELER Robert GERMANY NATIONAL TEAM :00:34
44.   TREUBEL Pascal MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR  
45.   LOY Antoine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY  
46.   BRUCK Victor TEAM HANSEN WERBETECHNIK FRANKFURT  
47.   BERCKMANS Jens KON. BALEN B.C. V.Z.W. :00:35
48.   SCHELLING Jouke VIKING KROON WILNIS  
49.   MAXWELL Oliver SOUTH EAST CYCLING TEAM :00:36
50.   WORNER Max MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR :00:37
51.   ROSAGER Oscar Bjorn TEAM BALLERUP JUNIOR :00:38
52.   BUNDEGARD VINKEL Jesper TEAM ROSKILDE JUNIOR  
53.   VAN LEEUWEN Dennis WESTLAND WIL VOORUIT :00:39
54.   ZIMMERMAN Georg TEAM AUTO EDER BAYERN  
55.   VEBER William TEAM ROSKILDE JUNIOR  
56.   BOSH Thomas DISTRICT ZUID-OOST :00:40
57.   BUNING Jorn WILLEBRORD WIL VOORUIT  
58.   BATEN Gianni WIELERTEAM WAASLAND VZW  
59.   VAN DER AUWERA Gilles KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
60.   NIEUWPOORT Jelle VIKING KROON WILNIS  
61.   MICHIELSEN Joran DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.  
62.   DE DECKER Alfdan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :00:41
63.   HOCHEDER Michael TEAM AUTO EDER BAYERN  
64.   RUGGIERO Elijah TEAM ROCKFORM JUNIOR DEVELOPMENT :00:42
65.   GULICKX Max YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
66.   DE POORTER Maxime AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
67.   MENTEN Milan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
68.   MALCHAREK Moritz GERMANY NATIONAL TEAM :00:43
69.   BASSON Gustav AVIA CRABBE CYCLING TEAM :00:45
70.   MOORS Oliver SOUTH EAST CYCLING TEAM  
71.   SOEGAARD Andreas TEAM BALLERUP JUNIOR  
72.   BEKKERS Ruben DISTRICT ZUID-OOST :00:46
73.   BURCHARDT Karl THURINGEN RADSPORT VERBAND  
74.   VANDERMEER Laurens DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
75.   KENDAL James SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
76.   HAAG Aaron MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR :00:47
77.   VAN DER STELT Sjoerd WILTON CYCLING TEAM  
78.   GOESENS Cedric BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT  
79.   HENNAUX Loïc ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY :00:48
80.   FARRAZIJN Daan KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
81.   HALLIE Joey VIKING KROON WILNIS :00:49
82.   BARNICK Jonas MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR  
83.   PEETERS Ferre DCM CYCLING TEAM  
84.   ZEISE Paul THURINGEN RADSPORT VERBAND :00:50
85.   VAN DONINK Gianni YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
86.   FREEMAN Robert TEAM ROCKFORM JUNIOR DEVELOPMENT :00:51
87.   GOOSSENS Kobe YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
88.   BOL Cees WESTLAND WIL VOORUIT  
89.   KERCKHOFS Brend KON. BALEN B.C. V.Z.W. :00:52
90.   PANIS Thibaut AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
91.   BIRD Sean TEAM ROCKFORM JUNIOR DEVELOPMENT :00:53
92.   WILLEMEN Kristof SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG :00:54
93.   TIMMERMANS Justin VIKING KROON WILNIS :00:55
94.   VAN DER WARDT Jeremias TEAM HANSEN WERBETECHNIK FRANKFURT  
95.   MINTJENS Frederic WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
96.   GEERTS Kenneth SPORT EN MOEDIG GENK  
97.   METTIER Lex DISTRICT ZUID-OOST :00:56
98.   LEMBRECHTS Toon DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.  
99.   JENSEN Daniel TEAM BALLERUP JUNIOR  
100.   VAN DEN ENDEN Jesse WESTLAND WIL VOORUIT :00:57
101.   WOLFFENBUTTEL Nils WILTON CYCLING TEAM  
102.   VERBEECK Glenn KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK  
103.   VAN BRAGT Daan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :00:58
104.   NIEMI Marco Tapio LOTTO OLYMPIA TIENEN  
105.   VAN BOST Victor ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY  
106.   FALK Nicklas TEAM BALLERUP JUNIOR :00:59
107.   ROOSEN Glenn SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
108.   VANGORP Gill SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
109.   BAELEN Juul WIELERTEAM WAASLAND VZW  
110.   DE COSTER Dean BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT :01:01
111.   LAMBERTIN Kevin BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT  
112.   KULLMER Philipp TEAM HANSEN WERBETECHNIK FRANKFURT  
113.   GOOSSENAERTS Auren W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
114.   VAN ROOSBROECK Pieter KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK :01:02
115.   BRAYBROOK Alexander SOUTH EAST CYCLING TEAM :01:03
116.   VAN DEN BORNE Tom DCM CYCLING TEAM  
117.   CROLLET Yari YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
118.   DE LOUWERE Stef DISTRICT ZUID-OOST  
119.   DOORNBOSCH Jim WILTON CYCLING TEAM :01:05
120.   VERSTREYDEN Sam SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG :01:06
121.   VAN STEEN Michael DISTRICT ZUID-OOST  
122.   STEURBAUT Pierre ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY :01:07
123.   BIEBUYCK Aurélien ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY  
124.   JACOBS Aäron KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW :01:08
125.   ESCRITT Jack SOUTH EAST CYCLING TEAM  
126.   VAN DALEN Damian WILLEBRORD WIL VOORUIT  
127.   THIBAUT Lennert WIELERTEAM WAASLAND VZW  
128.   DEBEER Samuel KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW :01:09
129.   ADOLPHSEN Ole TEAM HANSEN WERBETECHNIK FRANKFURT  
130.   VERTESSEN Mathias W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :01:10
131.   DE VOS Jens BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT  
132.   LENZ Simon MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR :01:11
133.   JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
134.   VAN RIEL Brent W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :01:12
135.   DE GEUS Thomas WILTON CYCLING TEAM  
136.   VERSCHUEREN Robin WIELERTEAM WAASLAND VZW :01:13
137.   DE BEN Robin WIELERTEAM WAASLAND VZW  
138.   STOCKMANN Matthias TEAM HANSEN WERBETECHNIK FRANKFURT  
139.   VAN BOUWEL Ruben DCM CYCLING TEAM :01:14
140.   LEFEBER Cédric SPORT EN MOEDIG GENK  
141.   VANDERVEKEN Yoran KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK :01:15
142.   VANCOPPENOLLE Sem WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. :01:17
143.   JEHIN Kevin K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.  
144.   KNOBEL Davy WILLEBRORD WIL VOORUIT :01:18
145.   VAN MEERVELT Koen LOTTO OLYMPIA TIENEN  
146.   DECLEIR Gianni DCM CYCLING TEAM  
147.   KREDER Stefan WILLEBRORD WIL VOORUIT :01:19
148.   VERSTRAELEN Bert SPORT EN MOEDIG GENK  
149.   VAN DE WIJGAART Axel W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :01:20
150.   ROOVERS Thijmen WILLEBRORD WIL VOORUIT  
151.   VEENHOVEN Martijn WILTON CYCLING TEAM :01:22
152.   DE COCK Arne K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. :01:23
153.   DE ZOETE Miquel WESTLAND WIL VOORUIT  
154.   FUNDER Emil TEAM BALLERUP JUNIOR :01:24
155.   DONDERS Jelle KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK :01:25
156.   BULCKE Peter WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
157.   MOYSON Jelle KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK :01:26
158.   GYSEMANS Tibo K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.  
159.   DE BOECK James BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT  
160.   ONINGS Mike WESTLAND WIL VOORUIT :01:27
161.   SCHOEVAERS Ward DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. :01:28
162.   STAPPERS Dries DCM CYCLING TEAM :01:32
163.   CLEREBOUT Sven WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. :01:36
164.   VAN DESSEL Jonas DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. :01:37
165.   ECKLES Bailey TEAM ROCKFORM JUNIOR DEVELOPMENT :01:40
166.   AERSSENS Kevin WIELERTEAM WAASLAND VZW  
167.   COLLINS Nicholas TEAM ROCKFORM JUNIOR DEVELOPMENT :01:42
168.   DOMEN Kasper DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. :01:43
169.   JACOBS Tevye KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW :01:45
170.   CHRISTIAENSEN Thomas K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. :01:48
171.   VERMANT Jelle WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. :01:49
172.   HELSOCHT Liam LOTTO OLYMPIA TIENEN :01:50
173.   WIDAR Wesley SPORT EN MOEDIG GENK :01:52
174.   BELIS Gilles KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW :01:56
175.   HOUTEKIET Kobe KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW :01:57
176.   ABE Jonas K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.  
177.   SWAEGERS Alec LOTTO OLYMPIA TIENEN :02:02
178.   HEREMANS Thory BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT :02:05
179.   VAN LAER Sven WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. :02:09
180.   ROELANTS Jens LOTTO OLYMPIA TIENEN :02:11
181.   VAN DEN BULCK Pelle KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK :02:13
182.   DEBONTRIDDER Dylan LOTTO OLYMPIA TIENEN :02:16
183.   VAN DESSEL Witse DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. :02:35
184.   VAN DE MEER Noah WESTLAND WIL VOORUIT :03:31

Puntenklassement
1.   APPELT Leo GERMANY NATIONAL TEAM 00:00:00 03
2.   PORZNER Manuel TEAM AUTO EDER BAYERN  
3.   GREGAARD Jonas TEAM ROSKILDE JUNIOR  
4.   MANDRYSCH John THURINGEN RADSPORT VERBAND  
5.   SHAW James SOUTH EAST CYCLING TEAM  
6.   FROLICH HONORE Mikkel TEAM ROSKILDE JUNIOR  
7.   FRAHM Jasper GERMANY NATIONAL TEAM  
8.   VAN DEN BERG Julius VIKING KROON WILNIS  
9.   NORSGAARD JORGENSEN Mathias TEAM ROSKILDE JUNIOR  
10.   ROSSLEIN Tobias TEAM AUTO EDER BAYERN  
11.   BAYLIS Thomas SOUTH EAST CYCLING TEAM  
12.   DE WAAL Maurits WILLEBRORD WIL VOORUIT  
13.   LOENDERS Glenn SPORT EN MOEDIG GENK  
14.   FRANZ Marcel GERMANY NATIONAL TEAM  
15.   MENGOULAS Alex VIKING KROON WILNIS  
16.   KITTEL Martin THURINGEN RADSPORT VERBAND  
17.   PLOVIE Wiebren AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
18.   GOOLAERTS Stijn KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW  
19.   VAN TILBORGH Brent W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
20.   HENN Luca MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR  

Jongerenklassement
1.   APPELT Leo GERMANY NATIONAL TEAM 00:10:24
2.   FROLICH HONORE Mikkel TEAM ROSKILDE JUNIOR :00:10
3.   NORSGAARD JORGENSEN Mathias TEAM ROSKILDE JUNIOR :00:13
4.   DE WAAL Maurits WILLEBRORD WIL VOORUIT :00:16
5.   LOENDERS Glenn SPORT EN MOEDIG GENK  
6.   MENGOULAS Alex VIKING KROON WILNIS :00:18
7.   GOOLAERTS Stijn KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW :00:21
8.   VAN TILBORGH Brent W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :00:22
9.   HENN Luca MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR  
10.   VRIENS Nathan SPORT EN MOEDIG GENK :00:24
11.   WILDEBOER SCHUT Melvin WILTON CYCLING TEAM :00:26
12.   GINDHART Florian TEAM AUTO EDER BAYERN  
13.   CRONQUIST Tim Vang TEAM BALLERUP JUNIOR :00:27
14.   MAGDEBURG Tobias THURINGEN RADSPORT VERBAND  
15.   BEULLENS Cedric KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
16.   ECHTERMANN Leon TEAM HANSEN WERBETECHNIK FRANKFURT :00:29
17.   GOEBEERT Pierre ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY  
18.   BOLLÉ Maxim DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :00:30
19.   CARTER Tom TEAM ROCKFORM JUNIOR DEVELOPMENT  
20.   SCHMIEDEL Sebastian THURINGEN RADSPORT VERBAND :00:31
21.   ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM :00:33
22.   TREUBEL Pascal MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR :00:34
23.   ZIMMERMAN Georg TEAM AUTO EDER BAYERN :00:39
24.   VEBER William TEAM ROSKILDE JUNIOR  
25.   VAN DER AUWERA Gilles KON. BALEN B.C. V.Z.W. :00:40
26.   NIEUWPOORT Jelle VIKING KROON WILNIS  
27.   GULICKX Max YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM :00:42
28.   MALCHAREK Moritz GERMANY NATIONAL TEAM :00:43
29.   BEKKERS Ruben DISTRICT ZUID-OOST :00:46
30.   BURCHARDT Karl THURINGEN RADSPORT VERBAND  
31.   VANDERMEER Laurens DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
32.   KENDAL James SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
33.   HAAG Aaron MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR :00:47
34.   FARRAZIJN Daan KON. BALEN B.C. V.Z.W. :00:48
35.   PEETERS Ferre DCM CYCLING TEAM :00:49
36.   ZEISE Paul THURINGEN RADSPORT VERBAND :00:50
37.   KERCKHOFS Brend KON. BALEN B.C. V.Z.W. :00:52
38.   PANIS Thibaut AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
39.   VAN DER WARDT Jeremias TEAM HANSEN WERBETECHNIK FRANKFURT :00:55
40.   GEERTS Kenneth SPORT EN MOEDIG GENK  
41.   METTIER Lex DISTRICT ZUID-OOST :00:56
42.   LEMBRECHTS Toon DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.  
43.   JENSEN Daniel TEAM BALLERUP JUNIOR  
44.   VERBEECK Glenn KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK :00:57
45.   VAN BRAGT Daan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :00:58
46.   FALK Nicklas TEAM BALLERUP JUNIOR :00:59
47.   ROOSEN Glenn SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
48.   BRAYBROOK Alexander SOUTH EAST CYCLING TEAM :01:03
49.   CROLLET Yari YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
50.   DE LOUWERE Stef DISTRICT ZUID-OOST  
51.   DOORNBOSCH Jim WILTON CYCLING TEAM :01:05
52.   VAN STEEN Michael DISTRICT ZUID-OOST :01:06
53.   BIEBUYCK Aurélien ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY :01:07
54.   JACOBS Aäron KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW :01:08
55.   ESCRITT Jack SOUTH EAST CYCLING TEAM  
56.   THIBAUT Lennert WIELERTEAM WAASLAND VZW  
57.   LENZ Simon MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR :01:11
58.   JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
59.   DE BEN Robin WIELERTEAM WAASLAND VZW :01:13
60.   LEFEBER Cédric SPORT EN MOEDIG GENK :01:14
61.   VANDERVEKEN Yoran KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK :01:15
62.   JEHIN Kevin K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. :01:17
63.   VERSTRAELEN Bert SPORT EN MOEDIG GENK :01:19
64.   ROOVERS Thijmen WILLEBRORD WIL VOORUIT :01:20
65.   FUNDER Emil TEAM BALLERUP JUNIOR :01:24
66.   DONDERS Jelle KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK :01:25
67.   MOYSON Jelle KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK :01:26
68.   SCHOEVAERS Ward DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. :01:28
69.   STAPPERS Dries DCM CYCLING TEAM :01:32
70.   CLEREBOUT Sven WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. :01:36
71.   ECKLES Bailey TEAM ROCKFORM JUNIOR DEVELOPMENT :01:40
72.   COLLINS Nicholas TEAM ROCKFORM JUNIOR DEVELOPMENT :01:42
73.   DOMEN Kasper DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. :01:43
74.   CHRISTIAENSEN Thomas K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. :01:48
75.   VERMANT Jelle WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. :01:49
76.   HELSOCHT Liam LOTTO OLYMPIA TIENEN :01:50
77.   HOUTEKIET Kobe KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW :01:57
78.   ROELANTS Jens LOTTO OLYMPIA TIENEN :02:11
79.   VAN DEN BULCK Pelle KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK :02:13
80.   VAN DE MEER Noah WESTLAND WIL VOORUIT :03:31

Ploegenklassement
1.     GERMANY NATIONAL TEAM 00:31:40
2.     TEAM ROSKILDE JUNIOR :00:02
3.     TEAM AUTO EDER BAYERN :00:14
4.     THURINGEN RADSPORT VERBAND :00:25
5.     SOUTH EAST CYCLING TEAM :00:31
6.     VIKING KROON WILNIS :00:37
7.     AVIA CRABBE CYCLING TEAM :00:50
8.     MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR :01:05
9.     DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :01:07
10.     SPORT EN MOEDIG GENK  
11.     YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM :01:14
12.     KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
13.     TEAM BALLERUP JUNIOR :01:22
14.     ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY :01:23
15.     TEAM HANSEN WERBETECHNIK FRANKFURT :01:30
16.     DISTRICT ZUID-OOST :01:31
17.     TEAM ROCKFORM JUNIOR DEVELOPMENT :01:35
18.     WILLEBRORD WIL VOORUIT :01:36
19.     WILTON CYCLING TEAM :01:42
20.     SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG :01:44
21.     DCM CYCLING TEAM :01:54
22.     WESTLAND WIL VOORUIT :01:59
23.     W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :02:05
24.     KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW :02:10
25.     WIELERTEAM WAASLAND VZW :02:19
26.     BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT :02:21
27.     DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. :02:36
28.     KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK :02:46
29.     WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. :03:09
30.     LOTTO OLYMPIA TIENEN :03:38
31.     K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.  

Gerelateerde artikels

Met 123 renners (184 renners waren gestart op vrijdag) verschenen ze aan de start in de laatste rit maandag voor de 51e St. Martinusprijs in Kontich. De renners moesten 8 plaatselijk ronden van 13,9 kilometer afleggen. Na de 1e ronde volgde de eerste knelpuntenspurt van de dag. Op deze moment was...
Zondagmorgen stond er de individuele tijdrit op het programma voor de 149 juniores op de vierdaagse van Kontich. De zege ging naar Brent Van Moer met een tijd van 14:41 over een afstand van 11,7 km. De Nederlander Rens Tulner werd 2e op 7 seconden van Brent. Luis Ricardo Villalobos Hernandez de...
De laatste rit van de vierdaagse van Kontich werd gewonnen door de Nederlander Tristan Rijsdijk. Na de wedstrijd waren de traditionele afsluitende podiums. "Ik voelde me de hele vierdaagse al heel sterk maar ik had nog niet echt een goeie uitslag gereden. Gisteren zat ik in de laatste km...
De tweede rit in de vierdaagse van Kontich ging over een afstand van 129,9km. De wedstrijd werd gewonnen door de Mexicaan Luis Villalobos Hernandez. De Nederlander Daan Hole kwam als tweede over de finishlijn. Beste Belg werd Brent Van Moer op plaats 3. "Vandaag startte ik met 1sec achter op...
Zondagmorgen was er de individuele tijdrit tijdens de vierdaagse van Kontich. Deze werd op een indrukwekkende wijze gewonnen door eerstejaars junior Sasha Weemaes. Tweede snelste tijd was voor Mathias Norsgaard. Antwerps provinciaal kampioen tijdrijden Stijn Goolaerts werd 3e. Foto's: https://...
Gisteren werd de 4-daagse van Kontich geopend met de ploegentijdrit. Winnaars werd de Deense ploeg RosKilde. Tweede plaats was er voor MonkeyTown uit Nederland. De beste Belgische ploeg was 'Van Moer Group CT'. Foto's Jo Groenevinger: https://www.flickr.com/photos/cyclingsite/sets/...