51e St. Martinusprijs: ploegentijdrit + Maxime De Poorter wint 2e rit (foto's)

Door Kurt Vermeerbergen op 9 Jul 2014 - 09:52
Printvriendelijke versieVerstuur per e-mail

Op zondag stond er tijdens de 51ste Sint Martinusprijs een ploegentijdrit op het programma en in de namiddag nog een rit in lijn. Maxime De Poorter won de de rit in lijn en behaalde zo zijn 6e zege van het seizoen.
"In finale rolde Wiebren Plovie de rode loper voor me uit in de massaspurt en zo kon ik het afmaken.": aldus een tevreden Maxime.
Foto's/pics ploegentijdrit: https://www.flickr.com/photos/cyclingsite/sets/72157645171417318/
Foto's/pics 3e rit: https://www.flickr.com/photos/cyclingsite/sets/72157645574285742/

Rituitslag
1.   DE POORTER Maxime AVIA CRABBE CYCLING TEAM 02:47:40
2.   AERTS Thijs YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
3.   MENTEN Milan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
4.   BUNING Jorn WILLEBRORD WIL VOORUIT  
5.   PORZNER Manuel TEAM AUTO EDER BAYERN  
6.   FROLICH HONORE Mikkel TEAM ROSKILDE JUNIOR  
7.   VAN LEEUWEN Dennis WESTLAND WIL VOORUIT  
8.   GULICKX Max YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
9.   GOEBEERT Pierre ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY  
10.   VAN DE MEER Noah WESTLAND WIL VOORUIT  
11.   DE DECKER Alfdan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
12.   BERCKMANS Jens KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
13.   MAXWELL Oliver SOUTH EAST CYCLING TEAM  
14.   SCHINNAGEL Johannes TEAM AUTO EDER BAYERN  
15.   VAN DEN BERG Julius VIKING KROON WILNIS  
16.   GOOSSENAERTS Auren W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
17.   VAN DER WARDT Jeremias TEAM HANSEN WERBETECHNIK FRANKFURT  
18.   VAN BOUWEL Ruben DCM CYCLING TEAM  
19.   VAN DER STELT Sjoerd WILTON CYCLING TEAM  
20.   BEULLENS Cedric KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
21.   NIEUWPOORT Jelle VIKING KROON WILNIS  
22.   PLOVIE Wiebren AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
23.   MANDRYSCH John THURINGEN RADSPORT VERBAND  
24.   SHAW James SOUTH EAST CYCLING TEAM  
25.   GOOLAERTS Stijn KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW  
26.   DE VOS Jens BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT  
27.   HENNAUX Loïc ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY  
28.   VAN IERSEL Youri DISTRICT ZUID-OOST  
29.   VAN BOST Victor ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY  
30.   GOESENS Cedric BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT  
31.   VEBER William TEAM ROSKILDE JUNIOR  
32.   VAN DEN BERGHE Jeroen DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :01:06
33.   BOLLÉ Maxim DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
34.   WYTINCK Gianni AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
35.   TREUBEL Pascal MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR  
36.   CRONQUIST Tim Vang TEAM BALLERUP JUNIOR  
37.   TIMMERMANS Justin VIKING KROON WILNIS  
38.   WILLEMEN Kristof SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
39.   KULLMER Philipp TEAM HANSEN WERBETECHNIK FRANKFURT  
40.   HAAG Aaron MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR  
41.   MOORS Oliver SOUTH EAST CYCLING TEAM  
42.   FRANZ Marcel GERMANY NATIONAL TEAM  
43.   ESCRITT Jack SOUTH EAST CYCLING TEAM  
44.   VRIENS Nathan SPORT EN MOEDIG GENK  
45.   CROLLET Yari YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
46.   VAN BRAGT Daan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
47.   TOELEN Alex SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
48.   STEURBAUT Pierre ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY  
49.   LEFEBER Cédric SPORT EN MOEDIG GENK  
50.   MENGOULAS Alex VIKING KROON WILNIS  
51.   MICHIELSEN Joran DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.  
52.   HOCHEDER Michael TEAM AUTO EDER BAYERN  
53.   CHRISTIAENSEN Thomas K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.  
54.   FALK Nicklas TEAM BALLERUP JUNIOR  
55.   MINTJENS Frederic WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
56.   FRAHM Jasper GERMANY NATIONAL TEAM  
57.   ZEISE Paul THURINGEN RADSPORT VERBAND  
58.   HEREMANS Thory BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT  
59.   FARRAZIJN Daan KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
60.   APPELT Leo GERMANY NATIONAL TEAM  
61.   VERSCHUEREN Robin WIELERTEAM WAASLAND VZW  
62.   SCHELLING Jouke VIKING KROON WILNIS  
63.   LOY Antoine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY  
64.   VAN RIEL Brent W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
65.   BAYLIS Thomas SOUTH EAST CYCLING TEAM  
66.   VANGORP Gill SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
67.   LEMBRECHTS Toon DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.  
68.   GOOSSENS Kobe YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
69.   MAGDEBURG Tobias THURINGEN RADSPORT VERBAND  
70.   HENN Luca MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR  
71.   ROSAGER Oscar Bjorn TEAM BALLERUP JUNIOR  
72.   CARTER Tom TEAM ROCKFORM JUNIOR DEVELOPMENT  
73.   JACOBS Robin DCM CYCLING TEAM  
74.   GREGAARD Jonas TEAM ROSKILDE JUNIOR  
75.   ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
76.   BARNICK Jonas MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR  
77.   JAGELER Robert GERMANY NATIONAL TEAM  
78.   SEYE Guillaume AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
79.   VAN DER AUWERA Gilles KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
80.   DE LOUWERE Stef DISTRICT ZUID-OOST  
81.   KREDER Stefan WILLEBRORD WIL VOORUIT  
82.   SOEGAARD Andreas TEAM BALLERUP JUNIOR  
83.   JEHIN Kevin K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.  
84.   DEBEER Samuel KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW :01:22
85.   VAN ROOSBROECK Pieter KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK :01:35
86.   GINDHART Florian TEAM AUTO EDER BAYERN  
87.   BURCHARDT Karl THURINGEN RADSPORT VERBAND :03:18
88.   ADOLPHSEN Ole TEAM HANSEN WERBETECHNIK FRANKFURT :05:30
89.   SCHMIEDEL Sebastian THURINGEN RADSPORT VERBAND :06:30
90.   VAN DALEN Damian WILLEBRORD WIL VOORUIT :07:25
91.   KNOBEL Davy WILLEBRORD WIL VOORUIT  
92.   DECLEIR Gianni DCM CYCLING TEAM  
93.   LAMBERTIN Kevin BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT  
94.   VANCOPPENOLLE Sem WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
95.   BOSH Thomas DISTRICT ZUID-OOST  
96.   PANIS Thibaut AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
97.   ZIMMERMAN Georg TEAM AUTO EDER BAYERN  
98.   BEKKERS Ruben DISTRICT ZUID-OOST  
99.   METTIER Lex DISTRICT ZUID-OOST  
100.   BRAYBROOK Alexander SOUTH EAST CYCLING TEAM  
101.   CORDELL Mads TEAM ROSKILDE JUNIOR  
102.   BULCKE Peter WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. :09:32
103.   ROSSLEIN Tobias TEAM AUTO EDER BAYERN  
104.   WORNER Max MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR  
105.   FREEMAN Robert TEAM ROCKFORM JUNIOR DEVELOPMENT  
106.   ECKLES Bailey TEAM ROCKFORM JUNIOR DEVELOPMENT  
107.   VERMANT Jelle WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
108.   MALCHAREK Moritz GERMANY NATIONAL TEAM  
109.   LENZ Simon MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR  
110.   STAPPERS Dries DCM CYCLING TEAM  
111.   VAN DE WIJGAART Axel W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
112.   VAN TILBORGH Brent W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
113.   JACOBS Tevye KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW  
114.   JURCZYK Marc GERMANY NATIONAL TEAM  
115.   VANDERVEKEN Yoran KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK  
116.   JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
117.   DE GEUS Thomas WILTON CYCLING TEAM  
118.   WOLFFENBUTTEL Nils WILTON CYCLING TEAM  
119.   KENDAL James SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
120.   VAN DEN ENDEN Jesse WESTLAND WIL VOORUIT  
121.   BOL Cees WESTLAND WIL VOORUIT  
122.   VAN DONINK Gianni YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
123.   BELIS Gilles KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW  
124.   VERTESSEN Mathias W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  

Individueel klassement
1.   FROLICH HONORE Mikkel TEAM ROSKILDE JUNIOR 06:10:17
2.   VAN DEN BERG Julius VIKING KROON WILNIS :00:07
3.   PORZNER Manuel TEAM AUTO EDER BAYERN :00:12
4.   APPELT Leo GERMANY NATIONAL TEAM :00:26
5.   PLOVIE Wiebren AVIA CRABBE CYCLING TEAM :00:29
6.   MANDRYSCH John THURINGEN RADSPORT VERBAND :00:32
7.   FRAHM Jasper GERMANY NATIONAL TEAM :00:35
8.   SHAW James SOUTH EAST CYCLING TEAM :00:36
9.   FRANZ Marcel GERMANY NATIONAL TEAM :00:37
10.   NIEUWPOORT Jelle VIKING KROON WILNIS :00:39
11.   SCHINNAGEL Johannes TEAM AUTO EDER BAYERN :00:41
12.   BERCKMANS Jens KON. BALEN B.C. V.Z.W. :00:50
13.   VAN LEEUWEN Dennis WESTLAND WIL VOORUIT :00:56
14.   JAGELER Robert GERMANY NATIONAL TEAM  
15.   AERTS Thijs YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
16.   MAXWELL Oliver SOUTH EAST CYCLING TEAM :01:03
17.   GREGAARD Jonas TEAM ROSKILDE JUNIOR  
18.   GOEBEERT Pierre ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY :01:07
19.   MENTEN Milan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :01:14
20.   GULICKX Max YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM :01:16
21.   VAN IERSEL Youri DISTRICT ZUID-OOST :01:20
22.   MENGOULAS Alex VIKING KROON WILNIS :01:23
23.   VAN BOST Victor ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY :01:36
24.   DE POORTER Maxime AVIA CRABBE CYCLING TEAM :01:38
25.   BAYLIS Thomas SOUTH EAST CYCLING TEAM :01:47
26.   VAN DER STELT Sjoerd WILTON CYCLING TEAM :01:53
27.   SEYE Guillaume AVIA CRABBE CYCLING TEAM :01:55
28.   HENN Luca MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR :01:57
29.   GOOLAERTS Stijn KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW :01:58
30.   BEULLENS Cedric KON. BALEN B.C. V.Z.W. :01:59
31.   HENNAUX Loïc ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY :02:00
32.   TIMMERMANS Justin VIKING KROON WILNIS  
33.   MAGDEBURG Tobias THURINGEN RADSPORT VERBAND :02:01
34.   VEBER William TEAM ROSKILDE JUNIOR  
35.   VAN DER AUWERA Gilles KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
36.   WYTINCK Gianni AVIA CRABBE CYCLING TEAM :02:02
37.   VAN DEN BERGHE Jeroen DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :02:04
38.   BOLLÉ Maxim DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :02:06
39.   FARRAZIJN Daan KON. BALEN B.C. V.Z.W. :02:09
40.   SCHELLING Jouke VIKING KROON WILNIS :02:12
41.   VAN DER WARDT Jeremias TEAM HANSEN WERBETECHNIK FRANKFURT :02:14
42.   CRONQUIST Tim Vang TEAM BALLERUP JUNIOR :02:16
43.   LOY Antoine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY :02:18
44.   MOORS Oliver SOUTH EAST CYCLING TEAM  
45.   BARNICK Jonas MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR :02:24
46.   ZEISE Paul THURINGEN RADSPORT VERBAND  
47.   GOESENS Cedric BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT :02:28
48.   JACOBS Robin DCM CYCLING TEAM :02:29
49.   GOOSSENAERTS Auren W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :02:30
50.   GOOSSENS Kobe YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM :02:31
51.   DE DECKER Alfdan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :02:32
52.   SOEGAARD Andreas TEAM BALLERUP JUNIOR :02:34
53.   ESCRITT Jack SOUTH EAST CYCLING TEAM :02:41
54.   FALK Nicklas TEAM BALLERUP JUNIOR :02:48
55.   TOELEN Alex SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG :02:52
56.   DE LOUWERE Stef DISTRICT ZUID-OOST :02:56
57.   CARTER Tom TEAM ROCKFORM JUNIOR DEVELOPMENT :03:03
58.   WILLEMEN Kristof SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG :03:14
59.   VRIENS Nathan SPORT EN MOEDIG GENK :03:15
60.   VANGORP Gill SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG :03:19
61.   KULLMER Philipp TEAM HANSEN WERBETECHNIK FRANKFURT :03:26
62.   ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM :03:29
63.   KREDER Stefan WILLEBRORD WIL VOORUIT :03:38
64.   GINDHART Florian TEAM AUTO EDER BAYERN :03:50
65.   VAN RIEL Brent W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :03:59
66.   CROLLET Yari YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
67.   ROSAGER Oscar Bjorn TEAM BALLERUP JUNIOR :04:02
68.   LEFEBER Cédric SPORT EN MOEDIG GENK :04:05
69.   VAN DE MEER Noah WESTLAND WIL VOORUIT :04:07
70.   DEBEER Samuel KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW :04:08
71.   TREUBEL Pascal MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR :04:12
72.   MICHIELSEN Joran DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. :04:15
73.   VAN ROOSBROECK Pieter KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK :04:19
74.   BUNING Jorn WILLEBRORD WIL VOORUIT :04:43
75.   LEMBRECHTS Toon DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. :04:50
76.   JEHIN Kevin K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. :04:52
77.   MINTJENS Frederic WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. :05:07
78.   VAN BRAGT Daan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :05:11
79.   HOCHEDER Michael TEAM AUTO EDER BAYERN  
80.   STEURBAUT Pierre ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY :05:15
81.   CHRISTIAENSEN Thomas K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. :05:23
82.   DE VOS Jens BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT :06:39
83.   HAAG Aaron MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR :06:53
84.   HEREMANS Thory BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT :07:03
85.   VERSCHUEREN Robin WIELERTEAM WAASLAND VZW :07:22
86.   BURCHARDT Karl THURINGEN RADSPORT VERBAND :07:27
87.   CORDELL Mads TEAM ROSKILDE JUNIOR :07:40
88.   ADOLPHSEN Ole TEAM HANSEN WERBETECHNIK FRANKFURT :07:58
89.   BRAYBROOK Alexander SOUTH EAST CYCLING TEAM :08:55
90.   SCHMIEDEL Sebastian THURINGEN RADSPORT VERBAND :08:57
91.   BEKKERS Ruben DISTRICT ZUID-OOST :08:58
92.   JURCZYK Marc GERMANY NATIONAL TEAM :09:23
93.   VAN DALEN Damian WILLEBRORD WIL VOORUIT :09:46
94.   LAMBERTIN Kevin BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT :10:07
95.   ROSSLEIN Tobias TEAM AUTO EDER BAYERN :10:15
96.   METTIER Lex DISTRICT ZUID-OOST :10:18
97.   WORNER Max MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR :10:38
98.   BOSH Thomas DISTRICT ZUID-OOST :10:54
99.   VAN DONINK Gianni YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM :10:56
100.   BOL Cees WESTLAND WIL VOORUIT :10:59
101.   VAN DEN ENDEN Jesse WESTLAND WIL VOORUIT :11:05
102.   MALCHAREK Moritz GERMANY NATIONAL TEAM :11:18
103.   ZIMMERMAN Georg TEAM AUTO EDER BAYERN :11:28
104.   WOLFFENBUTTEL Nils WILTON CYCLING TEAM :11:35
105.   VAN BOUWEL Ruben DCM CYCLING TEAM :11:39
106.   VAN TILBORGH Brent W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :11:42
107.   VANCOPPENOLLE Sem WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. :11:48
108.   DE GEUS Thomas WILTON CYCLING TEAM :11:50
109.   JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W. :11:56
110.   VERTESSEN Mathias W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :12:11
111.   PANIS Thibaut AVIA CRABBE CYCLING TEAM :12:21
112.   VANDERVEKEN Yoran KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK :12:29
113.   KNOBEL Davy WILLEBRORD WIL VOORUIT :12:47
114.   VAN DE WIJGAART Axel W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :13:31
115.   LENZ Simon MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR :13:44
116.   BULCKE Peter WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. :14:03
117.   FREEMAN Robert TEAM ROCKFORM JUNIOR DEVELOPMENT :14:52
118.   STAPPERS Dries DCM CYCLING TEAM :15:01
119.   VERMANT Jelle WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. :15:19
120.   BELIS Gilles KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW :15:50
121.   DECLEIR Gianni DCM CYCLING TEAM :16:38
122.   ECKLES Bailey TEAM ROCKFORM JUNIOR DEVELOPMENT :18:00
123.   KENDAL James SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG :23:04
124.   JACOBS Tevye KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW :24:36

Puntenklassement
1.   PORZNER Manuel TEAM AUTO EDER BAYERN 00:00:00 06
2.   VAN LEEUWEN Dennis WESTLAND WIL VOORUIT  
3.   FROLICH HONORE Mikkel TEAM ROSKILDE JUNIOR  
4.   MENTEN Milan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
5.   MANDRYSCH John THURINGEN RADSPORT VERBAND  
6.   GULICKX Max YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
7.   APPELT Leo GERMANY NATIONAL TEAM  
8.   DE POORTER Maxime AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
9.   PLOVIE Wiebren AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
10.   AERTS Thijs YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
11.   SHAW James SOUTH EAST CYCLING TEAM  
12.   GOEBEERT Pierre ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY  
13.   DE DECKER Alfdan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
14.   GREGAARD Jonas TEAM ROSKILDE JUNIOR  
15.   BOLLÉ Maxim DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
16.   VAN DEN BERG Julius VIKING KROON WILNIS  
17.   BUNING Jorn WILLEBRORD WIL VOORUIT  
18.   FRAHM Jasper GERMANY NATIONAL TEAM  
19.   TOELEN Alex SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
20.   VAN DE MEER Noah WESTLAND WIL VOORUIT  
21.   TREUBEL Pascal MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR  
22.   ROSSLEIN Tobias TEAM AUTO EDER BAYERN  
23.   BAYLIS Thomas SOUTH EAST CYCLING TEAM  
24.   BERCKMANS Jens KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
25.   ESCRITT Jack SOUTH EAST CYCLING TEAM  
26.   MAXWELL Oliver SOUTH EAST CYCLING TEAM  
27.   SCHINNAGEL Johannes TEAM AUTO EDER BAYERN  
28.   FRANZ Marcel GERMANY NATIONAL TEAM  
29.   CORDELL Mads TEAM ROSKILDE JUNIOR  
30.   MENGOULAS Alex VIKING KROON WILNIS  
31.   GOOSSENAERTS Auren W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
32.   KREDER Stefan WILLEBRORD WIL VOORUIT  
33.   VAN DEN BERGHE Jeroen DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
34.   VAN DER WARDT Jeremias TEAM HANSEN WERBETECHNIK FRANKFURT  
35.   GOOLAERTS Stijn KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW  
36.   VAN BOUWEL Ruben DCM CYCLING TEAM  
37.   VAN DER STELT Sjoerd WILTON CYCLING TEAM  
38.   VRIENS Nathan SPORT EN MOEDIG GENK  
39.   VAN TILBORGH Brent W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
40.   HENN Luca MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR  
41.   BEULLENS Cedric KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

Tussenspurtklassement
1.   FRANZ Marcel GERMANY NATIONAL TEAM 00:00:00 02
2.   JAGELER Robert GERMANY NATIONAL TEAM  
3.   VAN DEN BERG Julius VIKING KROON WILNIS  
4.   MANDRYSCH John THURINGEN RADSPORT VERBAND  
5.   FRAHM Jasper GERMANY NATIONAL TEAM  
6.   PORZNER Manuel TEAM AUTO EDER BAYERN  
7.   VAN BRAGT Daan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
8.   BUNING Jorn WILLEBRORD WIL VOORUIT  
9.   AERTS Thijs YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  

Jongerenklassement
1.   FROLICH HONORE Mikkel TEAM ROSKILDE JUNIOR 06:10:17
2.   APPELT Leo GERMANY NATIONAL TEAM :00:26
3.   NIEUWPOORT Jelle VIKING KROON WILNIS :00:39
4.   GOEBEERT Pierre ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY :01:07
5.   GULICKX Max YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM :01:16
6.   MENGOULAS Alex VIKING KROON WILNIS :01:23
7.   HENN Luca MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR :01:57
8.   GOOLAERTS Stijn KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW :01:58
9.   BEULLENS Cedric KON. BALEN B.C. V.Z.W. :01:59
10.   MAGDEBURG Tobias THURINGEN RADSPORT VERBAND :02:01
11.   VEBER William TEAM ROSKILDE JUNIOR  
12.   VAN DER AUWERA Gilles KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
13.   BOLLÉ Maxim DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :02:06
14.   FARRAZIJN Daan KON. BALEN B.C. V.Z.W. :02:09
15.   VAN DER WARDT Jeremias TEAM HANSEN WERBETECHNIK FRANKFURT :02:14
16.   CRONQUIST Tim Vang TEAM BALLERUP JUNIOR :02:16
17.   ZEISE Paul THURINGEN RADSPORT VERBAND :02:24
18.   ESCRITT Jack SOUTH EAST CYCLING TEAM :02:41
19.   FALK Nicklas TEAM BALLERUP JUNIOR :02:48
20.   DE LOUWERE Stef DISTRICT ZUID-OOST :02:56
21.   CARTER Tom TEAM ROCKFORM JUNIOR DEVELOPMENT :03:03
22.   VRIENS Nathan SPORT EN MOEDIG GENK :03:15
23.   ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM :03:29
24.   GINDHART Florian TEAM AUTO EDER BAYERN :03:50
25.   CROLLET Yari YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM :03:59
26.   LEFEBER Cédric SPORT EN MOEDIG GENK :04:05
27.   VAN DE MEER Noah WESTLAND WIL VOORUIT :04:07
28.   TREUBEL Pascal MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR :04:12
29.   LEMBRECHTS Toon DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. :04:50
30.   JEHIN Kevin K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. :04:52
31.   VAN BRAGT Daan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :05:11
32.   CHRISTIAENSEN Thomas K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. :05:23
33.   HAAG Aaron MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR :06:53
34.   BURCHARDT Karl THURINGEN RADSPORT VERBAND :07:27
35.   BRAYBROOK Alexander SOUTH EAST CYCLING TEAM :08:55
36.   SCHMIEDEL Sebastian THURINGEN RADSPORT VERBAND :08:57
37.   BEKKERS Ruben DISTRICT ZUID-OOST :08:58
38.   METTIER Lex DISTRICT ZUID-OOST :10:18
39.   MALCHAREK Moritz GERMANY NATIONAL TEAM :11:18
40.   ZIMMERMAN Georg TEAM AUTO EDER BAYERN :11:28
41.   VAN TILBORGH Brent W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :11:42
42.   JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W. :11:56
43.   PANIS Thibaut AVIA CRABBE CYCLING TEAM :12:21
44.   VANDERVEKEN Yoran KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK :12:29
45.   LENZ Simon MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR :13:44
46.   STAPPERS Dries DCM CYCLING TEAM :15:01
47.   VERMANT Jelle WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. :15:19
48.   ECKLES Bailey TEAM ROCKFORM JUNIOR DEVELOPMENT :18:00
49.   KENDAL James SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG :23:04

Ploegenklassement
1.     TEAM AUTO EDER BAYERN 17:45:56
2.     TEAM ROSKILDE JUNIOR :00:33
3.     VIKING KROON WILNIS :01:17
4.     ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY :01:36
5.     SOUTH EAST CYCLING TEAM :01:39
6.     AVIA CRABBE CYCLING TEAM :01:47
7.     KON. BALEN B.C. V.Z.W. :02:10
8.     GERMANY NATIONAL TEAM :02:13
9.     DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :02:22
10.     YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM :02:29
11.     THURINGEN RADSPORT VERBAND :02:40
12.     MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR :04:27
13.     BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT :04:43
14.     TEAM BALLERUP JUNIOR :04:58
15.     SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG :05:51
16.     TEAM HANSEN WERBETECHNIK FRANKFURT :09:00
17.     DISTRICT ZUID-OOST :10:24
18.     DCM CYCLING TEAM :10:53
19.     WILLEBRORD WIL VOORUIT :10:55
20.     WESTLAND WIL VOORUIT :11:33
21.     W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :13:47
22.     KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW :15:00
23.     WILTON CYCLING TEAM :21:27
24.     WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. :23:53
25.     TEAM ROCKFORM JUNIOR DEVELOPMENT :26:08

 

Gerelateerde artikels

Maxime De Poorter keert met de gele trui van de Tour du Piémont Vosgien huiswaarts. In de laatste etappe behaalde Maxime een knappe 14e plaats. "De laatste etappe bestond uit een zware rit. Ik was zeer nerveus voor deze wedstrijd. In de finale werd ik veel aangevallen waardoor het nog...
  Gisteren stonden 171 deelnemers aan de start van de BVB wedstrijd in Reningelst. Onder een lichte regenbui en donkere wolken trokken de renners zich op gang voor een heuvelachtige wedstrijd van 122 kilometer verdeeld over 10 ronden van 12kilometer. De wedstrijd werden aan een...
Zondagmorgen stond er de individuele tijdrit op het programma voor de 149 juniores op de vierdaagse van Kontich. De zege ging naar Brent Van Moer met een tijd van 14:41 over een afstand van 11,7 km. De Nederlander Rens Tulner werd 2e op 7 seconden van Brent. Luis Ricardo Villalobos Hernandez de...
Gisteren verzamelden 186 juniores zich in Korbeek-Lo voor de Vlaams-Brabantse Pijl. De overwinning ging naar Maxime De Poorter. "Het was een nerveuze start met enkele valpartijen.  We reden met de ploeg goed voorin. Na 55 km stond een helling op kasseien op het programma. Ploegmaat Lazo...
Inmiddels hebben al 11 renners hun contract getekend bij EFC voor 2015. De renners zijn Piet Allegaert , Aimé de Gendt, Christophe Noppe, Maxime Farazijn, Benjamin Declercq, Jordi Warlop, Maxime De Poorter,  Dennis Delmotte , Gilles Loncin en Matthias Vandewalle.
"Het was een lastige wedstrijd met veel hoogtemeters, maar ik voelde me goed. Ik probeerde telkens bergop mee te schuiven en daar lukte ik aardig in. Iets over halfkoers reed Tom Wirtgen met nog enkele medevluchters. Hij had snel een minuut bijeen gefietst, maar viel toch terug. Tijdens de lange...