50ste Sint Martinusprijs (4daagse van Kontich): Scott Jacob wint de 2de rit (foto's)

afbeelding van Kristof Bruers
Door Kristof Bruers op 7 Jul 2013 - 08:02
Printvriendelijke versieVerstuur per e-mail

Zaterdag 6 juli stonden er nog 167 renners klaar voor een wedstrijd van 126,2 km. Ze maakten eerst een grote ronde via Duffel en Sint-Katelijne-Waver om dan af te sluiten met nog 2 plaatselijke ronden.

In de eerste kilometers kregen we een spervuur van demarrages. Zo kregen we even een viertal leiders met Van Roosbroeck Arne en Quinten Hermans, maar deze ontsnapping kreeg geen vrijheid van het peloton. 

Na half koers kregen we 20 leiders ( Poulsen Jonas, Vermet Joran, Krul Stef, Cools Brent, Baelen Juul, Van Den Dool Kelvin, Goossens Kobe, Van Den Berghe Jeroen, Verhees Joep, Van Guyse Dominick, Bos Thomas, Van Den Bossche Angelo, Roling Jerry, Planckaert Emiel, Bunning Jorn, Boets Ben, Daatselaar Douwe, Krigbaum Mathias, Bugter Jasper, Scott Jacob). Ze fietsten een voorsprong samen van 1minuut 30 seconden. In het peloton waren er veel valpartijen, waarbij de voornaaste slachtoffers Quinten Hermans en witte trui drager Senne Leysen waren. Senne Leysen zou liefst 8 minuten verliezen.

Bij de laatste doortocht aan de aankomst kregen we 3 leiders ( Bugter Jasper, Scott Jacob en gele trui drager Krigbaum Mathias). Ze fietsten een voorsprong samen van 15 seconden op de 17 achtervolgers. De 3 konden zich handhaven en gingen sprinten voor het podium. Daarin was Scott Jacob het snelst voor Bugter Jasper en Krigbaum Mathias. Mathias verstevigde zo zijn gele leiderstrui en telt nu al 17 seconden voorsprong.  Daatselaar Douwe won de sprint nog bij de achtervolgende groep

Foto's vind je hier: Staan zo snel mogelijk online!!

Foto's kan je hier bestellen: http://oypo.be/pixxer.asp?id=D5AB1BC3311849A5

Rituitslag
1.   SCOTT Jacob SOUTH EAST CYCLING TEAM 02:50:53
2.   BUGTER Jasper WILTON CYCLING TEAM :00:02
3.   KRIGBAUM Mathias TEAM ROSKILDE JUNIOR :00:05
4.   DAATSELAAR Douwe VIKING WATERLAND KROON WILNIS :00:15
5.   BOETS Ben VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
6.   BUNNING Jorn VACANSOLEIL JUNIOREN  
7.   PLANCKAERT Emiel AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
8.   ROLING Jerry VIKING WATERLAND KROON WILNIS  
9.   VAN DEN BOSSCHE Angelo VISTAMEDIA HAMME  
10.   BOS Thomas SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND  
11.   VAN GUYSE Dominick WIELERTEAM WAASLAND VZW  
12.   VERHEES Joep SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND  
13.   VAN DEN BERGHE Jeroen DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
14.   GOOSSENS Kobe VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
15.   VAN DEN DOOL Kelvin COMBINATIE ZUID HOLLAND  
16.   BAELEN Juul WIELERTEAM WAASLAND VZW  
17.   COOLS Brent WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
18.   KRUL Stef WSV EMMEN  
19.   VERMET Joran KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI  
20.   POULSEN Jonas TEAM ROSKILDE JUNIOR  
21.   LOOIJ Andre VIKING WATERLAND KROON WILNIS :01:28
22.   VAN DER DUIN Patrick WSV EMMEN  
23.   MENTEN Milan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
24.   COLPAERT Gianni AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
25.   PYFFEROEN Matthias KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI  
26.   VAN NIEUWPOORT Koen WC DE WAARDRENNER  
27.   SHAW James SOUTH EAST CYCLING TEAM  
28.   BOUTTÉ Jordy AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
29.   VAN ROOSBROECK Pieter CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK  
30.   ROMMENS Jonas W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
31.   TOELEN Alex SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
32.   DEGROOTE Jonas VISTAMEDIA HAMME  
33.   NOBUS Kevin WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  
34.   TALEN Jordi COMBINATIE ZUID HOLLAND  
35.   MIDDELBURG Twan WESTLAND WIL VOORUIT  
36.   VAN HECKE Elias VISTAMEDIA HAMME  
37.   JAKOBSEN Fabio COMBINATIE ZUID HOLLAND  
38.   DE DECKER Alfdan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
39.   OWEN James WALES  
40.   CALLENS Leonard WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  
41.   COOLS Gilles WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  
42.   SPIERINGS Julian VACANSOLEIL JUNIOREN  
43.   VEGTER Jeroen WILTON CYCLING TEAM  
44.   VAN LEEUWEN Dennis WESTLAND WIL VOORUIT  
45.   MARTENS Thom COMBINATIE ZUID HOLLAND  
46.   DE DONDER Wito WIELERTEAM WAASLAND VZW  
47.   VAN DEN PLAS Jelle W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
48.   SLOOF Jordi WC DE WAARDRENNER  
49.   DE BOECK James NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN  
50.   POTZE Niels WSV EMMEN  
51.   VORSSELMANS Jan W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
52.   VAN DEN ENDEN Jesse WESTLAND WIL VOORUIT  
53.   DECLEIR Gianni DCM CYCLING TEAM  
54.   VERHULST Pauwel WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
55.   JACOBS Robin DCM CYCLING TEAM  
56.   DEBOUDT Kelvin CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK  
57.   JANS Noah KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW  
58.   VAN IERSEL Youri SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND  
59.   NIJS Jorg SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
60.   GHYSELS Pieter NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN  
61.   KOENIG Sam CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK  
62.   VERTESSEN Mathias W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
63.   WASSENAAR Floris VACANSOLEIL JUNIOREN  
64.   KRAMER Patrick COMBINATIE ZUID HOLLAND  
65.   BRIESEN Brent DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
66.   DE POORTER Maxime AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
67.   DUPONT Kevin CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK  
68.   MICHIELSEN Joran DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.  
69.   VAN DEN BORNE Tom DCM CYCLING TEAM  
70.   VAN DER BEKEN Arno DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
71.   WEBBER Mitchell SOUTH EAST CYCLING TEAM  
72.   KELLY Jake SOUTH EAST CYCLING TEAM  
73.   MOODY Levi SOUTH EAST CYCLING TEAM  
74.   PEDERSEN Mads TEAM ROSKILDE JUNIOR  
75.   GOESSENS Cedric NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN  
76.   PIETTE Julien AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
77.   GORRENS Seppe VISTAMEDIA HAMME  
78.   DE JONG Martijn WILTON CYCLING TEAM  
79.   GOEREE Niels WSV EMMEN  
80.   COBBAERT Florian NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN  
81.   MINTEN Kevin SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND  
82.   JANSSENS Jochen KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW  
83.   BROER Milan WILTON CYCLING TEAM  
84.   LAMBERTIN Kevin NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN  
85.   JOOSTE Chris SOUTH AFRICA  
86.   VAN CANEGEM Timo WIELERTEAM WAASLAND VZW  
87.   VAN DESSEL Jonas DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.  
88.   TIMMERMANS Justin WSV EMMEN  
89.   VAN DIJK Jasper SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND  
90.   VAN DEN BOGAERT Sem WESTLAND WIL VOORUIT  
91.   GOOSSENAERTS Auren W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
92.   CORELL Mads TEAM ROSKILDE JUNIOR  
93.   BOL Cees WESTLAND WIL VOORUIT  
94.   MEERSSCHAERT Jeroen KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI  
95.   TORRE Zane ROKFORM / ROCK N ROAD  
96.   KNOBEL Davy VACANSOLEIL JUNIOREN  
97.   CORNELLISE Mitchell VIKING WATERLAND KROON WILNIS  
98.   HAGELSTEENS Laurens SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
99.   GESERICK Ocko WILTON CYCLING TEAM  
100.   VAN ENGELAND Wouter DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.  
101.   JESPERS Seppe KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI  
102.   GREGAARD Jonas TEAM ROSKILDE JUNIOR  
103.   PLOVIE Wiebren AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
104.   VAN DER KLUNDERT Pim VACANSOLEIL JUNIOREN  
105.   PEDERSEN Casper TEAM ROSKILDE JUNIOR  
106.   WILTSHIRE Joe WALES  
107.   WILLIAMS Stephen WALES  
108.   AERDEN Koen DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
109.   GOEREE Rick WSV EMMEN  
110.   VANDERAERDEN Massimo DCM CYCLING TEAM  
111.   JORDAN Jarred ROKFORM / ROCK N ROAD  
112.   LENTING Etienne WC DE WAARDRENNER  
113.   CLEPPE Nicolas VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
114.   POELVOORDE Arne VISTAMEDIA HAMME  
115.   LEHAEN Dries SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
116.   VAN DRIESSCHE Wannes WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
117.   KLOECK Dario CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK  
118.   D´HAENE Austin WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  
119.   KIVITS Marc SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND  
120.   POELEMANS Nick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW  
121.   ANTHONISSEN Michiel W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
122.   BRUYNS Lotar KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI  
123.   DEPREZ Robbe KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI  
124.   STIJGER Mark WESTLAND WIL VOORUIT  
125.   BULCKE Peter WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
126.   GEERTS Jesse DCM CYCLING TEAM  
127.   VAN ROOSBROECK Arne KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
128.   VAN ARK Alexander WC DE WAARDRENNER  
129.   MUYLLE Jeroen WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  
130.   LIEVENS Siebe KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
131.   HERMANS Quinten VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
132.   DE BOD Stefan SOUTH AFRICA  
133.   STAS Brecht DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.  
134.   COETZER Marchell SOUTH AFRICA  
135.   WOLFFENBUTTEL Nils WILTON CYCLING TEAM  
136.   DACHY Mattijs WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE :01:47
137.   DELMOTTE Dennis KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
138.   PERSOON Pieter WIELERTEAM WAASLAND VZW  
139.   VERTENTEN Jens WIELERTEAM WAASLAND VZW  
140.   BERCKMANS Jens KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
141.   VAN DONINK Gianni VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
142.   VANCOPPENOLLE Sem WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
143.   BELIS Gilles KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW :02:00
144.   JOSEPH Thomas VISTAMEDIA HAMME  
145.   VLUYMANS Janic WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. :03:03
146.   ROELANTS Laurenz DCM CYCLING TEAM  
147.   VAN ASWEGEN Juandre SOUTH AFRICA :03:19
148.   HALLIE Joey VIKING WATERLAND KROON WILNIS :07:50
149.   VAN MEIRVENNE Eloy KON. BALEN B.C. V.Z.W. :08:21
150.   VENTER Ivan SOUTH AFRICA :08:25
151.   MAES Jonas KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW  
152.   LEYSEN Senne KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

Individueel klassement
1.   KRIGBAUM Mathias TEAM ROSKILDE JUNIOR 03:01:06
2.   BUGTER Jasper WILTON CYCLING TEAM :00:17
3.   SCOTT Jacob SOUTH EAST CYCLING TEAM :00:18
4.   KRUL Stef WSV EMMEN :00:25
5.   BOETS Ben VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM :00:46
6.   VAN DEN BERGHE Jeroen DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
7.   VAN DEN DOOL Kelvin COMBINATIE ZUID HOLLAND :00:48
8.   PLANCKAERT Emiel AVIA CRABBE CYCLING TEAM :00:51
9.   VAN GUYSE Dominick WIELERTEAM WAASLAND VZW :00:57
10.   ROLING Jerry VIKING WATERLAND KROON WILNIS :01:01
11.   DAATSELAAR Douwe VIKING WATERLAND KROON WILNIS :01:02
12.   VERMET Joran KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI :01:03
13.   BOS Thomas SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND :01:07
14.   VAN DEN BOSSCHE Angelo VISTAMEDIA HAMME :01:09
15.   POULSEN Jonas TEAM ROSKILDE JUNIOR :01:12
16.   GOOSSENS Kobe VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
17.   VERHEES Joep SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND :01:16
18.   COOLS Brent WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
19.   BUNNING Jorn VACANSOLEIL JUNIOREN :01:20
20.   PEDERSEN Mads TEAM ROSKILDE JUNIOR :01:31
21.   BAELEN Juul WIELERTEAM WAASLAND VZW :01:40
22.   VAN DER BEKEN Arno DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :01:50
23.   BROER Milan WILTON CYCLING TEAM  
24.   LOOIJ Andre VIKING WATERLAND KROON WILNIS :01:51
25.   VAN DER DUIN Patrick WSV EMMEN :01:52
26.   GEERTS Jesse DCM CYCLING TEAM  
27.   CLEPPE Nicolas VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM :01:53
28.   HERMANS Quinten VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM :01:54
29.   PLOVIE Wiebren AVIA CRABBE CYCLING TEAM :01:55
30.   GOEREE Niels WSV EMMEN :01:57
31.   DE JONG Martijn WILTON CYCLING TEAM :01:58
32.   POTZE Niels WSV EMMEN :02:00
33.   PIETTE Julien AVIA CRABBE CYCLING TEAM :02:01
34.   JESPERS Seppe KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI  
35.   VAN NIEUWPOORT Koen WC DE WAARDRENNER :02:03
36.   PEDERSEN Casper TEAM ROSKILDE JUNIOR :02:05
37.   AERDEN Koen DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :02:06
38.   JOSEPH Thomas VISTAMEDIA HAMME :02:07
39.   MENTEN Milan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :02:08
40.   VAN DEN BOGAERT Sem WESTLAND WIL VOORUIT :02:09
41.   MOODY Levi SOUTH EAST CYCLING TEAM  
42.   TOELEN Alex SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG :02:10
43.   KELLY Jake SOUTH EAST CYCLING TEAM  
44.   MEERSSCHAERT Jeroen KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI  
45.   DEPREZ Robbe KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI :02:11
46.   GREGAARD Jonas TEAM ROSKILDE JUNIOR :02:12
47.   JACOBS Robin DCM CYCLING TEAM :02:14
48.   VAN IERSEL Youri SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND  
49.   MARTENS Thom COMBINATIE ZUID HOLLAND :02:15
50.   SHAW James SOUTH EAST CYCLING TEAM  
51.   VEGTER Jeroen WILTON CYCLING TEAM :02:16
52.   CORELL Mads TEAM ROSKILDE JUNIOR :02:17
53.   SLOOF Jordi WC DE WAARDRENNER  
54.   VAN LEEUWEN Dennis WESTLAND WIL VOORUIT  
55.   WASSENAAR Floris VACANSOLEIL JUNIOREN :02:19
56.   VAN DEN PLAS Jelle W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
57.   COLPAERT Gianni AVIA CRABBE CYCLING TEAM :02:20
58.   VAN DRIESSCHE Wannes WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
59.   STAS Brecht DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. :02:22
60.   GESERICK Ocko WILTON CYCLING TEAM :02:23
61.   JAKOBSEN Fabio COMBINATIE ZUID HOLLAND  
62.   ROMMENS Jonas W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
63.   SPIERINGS Julian VACANSOLEIL JUNIOREN  
64.   LEHAEN Dries SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
65.   STIJGER Mark WESTLAND WIL VOORUIT  
66.   VAN ROOSBROECK Pieter CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK  
67.   KIVITS Marc SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND :02:24
68.   BRIESEN Brent DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
69.   TALEN Jordi COMBINATIE ZUID HOLLAND  
70.   ROELANTS Laurenz DCM CYCLING TEAM :02:26
71.   DE POORTER Maxime AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
72.   VERHULST Pauwel WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
73.   BOL Cees WESTLAND WIL VOORUIT :02:27
74.   WILLIAMS Stephen WALES  
75.   BOUTTÉ Jordy AVIA CRABBE CYCLING TEAM :02:28
76.   VAN ROOSBROECK Arne KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
77.   VORSSELMANS Jan W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
78.   WILTSHIRE Joe WALES  
79.   DUPONT Kevin CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK :02:29
80.   JANS Noah KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW :02:30
81.   WEBBER Mitchell SOUTH EAST CYCLING TEAM  
82.   BRUYNS Lotar KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI :02:31
83.   DELMOTTE Dennis KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
84.   DEGROOTE Jonas VISTAMEDIA HAMME  
85.   VAN DER KLUNDERT Pim VACANSOLEIL JUNIOREN :02:32
86.   MICHIELSEN Joran DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.  
87.   CORNELLISE Mitchell VIKING WATERLAND KROON WILNIS  
88.   DEBOUDT Kelvin CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK  
89.   MIDDELBURG Twan WESTLAND WIL VOORUIT  
90.   KLOECK Dario CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK :02:33
91.   HAGELSTEENS Laurens SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG :02:34
92.   OWEN James WALES  
93.   COOLS Gilles WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  
94.   GORRENS Seppe VISTAMEDIA HAMME :02:35
95.   VAN HECKE Elias VISTAMEDIA HAMME  
96.   LENTING Etienne WC DE WAARDRENNER :02:36
97.   JANSSENS Jochen KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW :02:37
98.   LIEVENS Siebe KON. BALEN B.C. V.Z.W. :02:38
99.   POELVOORDE Arne VISTAMEDIA HAMME  
100.   VAN CANEGEM Timo WIELERTEAM WAASLAND VZW :02:39
101.   MINTEN Kevin SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND  
102.   GOEREE Rick WSV EMMEN  
103.   DE DONDER Wito WIELERTEAM WAASLAND VZW  
104.   NOBUS Kevin WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  
105.   VERTENTEN Jens WIELERTEAM WAASLAND VZW :02:40
106.   KOENIG Sam CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK :02:42
107.   DECLEIR Gianni DCM CYCLING TEAM :02:43
108.   VANDERAERDEN Massimo DCM CYCLING TEAM :02:44
109.   VAN DEN ENDEN Jesse WESTLAND WIL VOORUIT :02:45
110.   TORRE Zane ROKFORM / ROCK N ROAD :02:47
111.   VAN DIJK Jasper SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND :02:49
112.   BERCKMANS Jens KON. BALEN B.C. V.Z.W. :02:50
113.   VAN ENGELAND Wouter DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.  
114.   WOLFFENBUTTEL Nils WILTON CYCLING TEAM :02:51
115.   VAN ARK Alexander WC DE WAARDRENNER  
116.   KRAMER Patrick COMBINATIE ZUID HOLLAND :02:52
117.   MUYLLE Jeroen WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  
118.   LAMBERTIN Kevin NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN  
119.   VAN DEN BORNE Tom DCM CYCLING TEAM :02:53
120.   DE BOD Stefan SOUTH AFRICA :02:54
121.   TIMMERMANS Justin WSV EMMEN :02:55
122.   ANTHONISSEN Michiel W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :02:56
123.   JOOSTE Chris SOUTH AFRICA  
124.   DE DECKER Alfdan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
125.   VAN DONINK Gianni VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM :02:59
126.   PYFFEROEN Matthias KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI  
127.   GOOSSENAERTS Auren W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
128.   CALLENS Leonard WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE :03:00
129.   POELEMANS Nick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW  
130.   BULCKE Peter WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. :03:01
131.   VERTESSEN Mathias W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :03:03
132.   VAN DESSEL Jonas DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.  
133.   DE BOECK James NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN  
134.   GOESSENS Cedric NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN :03:10
135.   DACHY Mattijs WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  
136.   NIJS Jorg SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG :03:11
137.   COETZER Marchell SOUTH AFRICA :03:16
138.   JORDAN Jarred ROKFORM / ROCK N ROAD :03:19
139.   KNOBEL Davy VACANSOLEIL JUNIOREN  
140.   PERSOON Pieter WIELERTEAM WAASLAND VZW :03:20
141.   D´HAENE Austin WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE :03:22
142.   COBBAERT Florian NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN :03:26
143.   GHYSELS Pieter NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN :03:32
144.   VANCOPPENOLLE Sem WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. :03:36
145.   VLUYMANS Janic WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. :04:09
146.   BELIS Gilles KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW :04:18
147.   VAN ASWEGEN Juandre SOUTH AFRICA :05:28
148.   HALLIE Joey VIKING WATERLAND KROON WILNIS :08:43
149.   LEYSEN Senne KON. BALEN B.C. V.Z.W. :08:44
150.   VAN MEIRVENNE Eloy KON. BALEN B.C. V.Z.W. :09:08
151.   VENTER Ivan SOUTH AFRICA :09:38
152.   MAES Jonas KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW :10:44

Puntenklassement
1.   KRIGBAUM Mathias TEAM ROSKILDE JUNIOR 00:00:00 05
2.   SCOTT Jacob SOUTH EAST CYCLING TEAM  
3.   BUGTER Jasper WILTON CYCLING TEAM  
4.   PEDERSEN Mads TEAM ROSKILDE JUNIOR  
5.   KRUL Stef WSV EMMEN  
6.   BOETS Ben VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
7.   DAATSELAAR Douwe VIKING WATERLAND KROON WILNIS  
8.   LEYSEN Senne KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
9.   VAN DER BEKEN Arno DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
10.   BUNNING Jorn VACANSOLEIL JUNIOREN  
11.   BROER Milan WILTON CYCLING TEAM  
12.   PLANCKAERT Emiel AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
13.   LOOIJ Andre VIKING WATERLAND KROON WILNIS  
14.   ROLING Jerry VIKING WATERLAND KROON WILNIS  
15.   VAN DER DUIN Patrick WSV EMMEN  
16.   VAN DEN BOSSCHE Angelo VISTAMEDIA HAMME  
17.   GEERTS Jesse DCM CYCLING TEAM  
18.   VAN DEN BERGHE Jeroen DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
19.   BOS Thomas SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND  
20.   CLEPPE Nicolas VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
21.   VAN GUYSE Dominick WIELERTEAM WAASLAND VZW  
22.   HERMANS Quinten VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
23.   VERHEES Joep SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND  
24.   PLOVIE Wiebren AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
25.   GOOSSENS Kobe VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
26.   VAN DEN DOOL Kelvin COMBINATIE ZUID HOLLAND  
27.   DE JONG Martijn WILTON CYCLING TEAM  
28.   GOEREE Niels WSV EMMEN  
29.   BAELEN Juul WIELERTEAM WAASLAND VZW  
30.   COOLS Brent WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
31.   VERMET Joran KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI  
32.   POTZE Niels WSV EMMEN  
33.   POULSEN Jonas TEAM ROSKILDE JUNIOR  
34.   PIETTE Julien AVIA CRABBE CYCLING TEAM  

Tussenspurtklassement
1.   BUGTER Jasper WILTON CYCLING TEAM 00:00:00 02
2.   VAN DEN DOOL Kelvin COMBINATIE ZUID HOLLAND  
3.   KRUL Stef WSV EMMEN  
4.   GOEREE Niels WSV EMMEN  
5.   PEDERSEN Mads TEAM ROSKILDE JUNIOR  
6.   GOOSSENS Kobe VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
7.   KRIGBAUM Mathias TEAM ROSKILDE JUNIOR  

Jongerenklassement
1.   VAN DEN BERGHE Jeroen DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN 03:01:52
2.   PLANCKAERT Emiel AVIA CRABBE CYCLING TEAM :00:05
3.   DAATSELAAR Douwe VIKING WATERLAND KROON WILNIS :00:16
4.   VERMET Joran KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI :00:17
5.   BOS Thomas SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND :00:21
6.   VAN DEN BOSSCHE Angelo VISTAMEDIA HAMME :00:23
7.   GOOSSENS Kobe VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM :00:26
8.   VERHEES Joep SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND :00:30
9.   BUNNING Jorn VACANSOLEIL JUNIOREN :00:34
10.   BAELEN Juul WIELERTEAM WAASLAND VZW :00:54
11.   VAN DER BEKEN Arno DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :01:04
12.   PLOVIE Wiebren AVIA CRABBE CYCLING TEAM :01:09
13.   JESPERS Seppe KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI :01:15
14.   PEDERSEN Casper TEAM ROSKILDE JUNIOR :01:19
15.   JOSEPH Thomas VISTAMEDIA HAMME :01:21
16.   MENTEN Milan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :01:22
17.   MOODY Levi SOUTH EAST CYCLING TEAM :01:23
18.   TOELEN Alex SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG :01:24
19.   GREGAARD Jonas TEAM ROSKILDE JUNIOR :01:26
20.   JACOBS Robin DCM CYCLING TEAM :01:28
21.   VAN IERSEL Youri SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND  
22.   MARTENS Thom COMBINATIE ZUID HOLLAND :01:29
23.   SHAW James SOUTH EAST CYCLING TEAM  
24.   CORELL Mads TEAM ROSKILDE JUNIOR :01:31
25.   VAN LEEUWEN Dennis WESTLAND WIL VOORUIT  
26.   JAKOBSEN Fabio COMBINATIE ZUID HOLLAND :01:37
27.   SPIERINGS Julian VACANSOLEIL JUNIOREN  
28.   VAN ROOSBROECK Pieter CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK  
29.   BRIESEN Brent DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :01:38
30.   TALEN Jordi COMBINATIE ZUID HOLLAND  
31.   DE POORTER Maxime AVIA CRABBE CYCLING TEAM :01:40
32.   BOL Cees WESTLAND WIL VOORUIT :01:41
33.   WILLIAMS Stephen WALES  
34.   WILTSHIRE Joe WALES :01:42
35.   DELMOTTE Dennis KON. BALEN B.C. V.Z.W. :01:45
36.   VAN DER KLUNDERT Pim VACANSOLEIL JUNIOREN :01:46
37.   MICHIELSEN Joran DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.  
38.   CORNELLISE Mitchell VIKING WATERLAND KROON WILNIS  
39.   KLOECK Dario CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK :01:47
40.   VAN HECKE Elias VISTAMEDIA HAMME :01:49
41.   JANSSENS Jochen KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW :01:51
42.   LIEVENS Siebe KON. BALEN B.C. V.Z.W. :01:52
43.   MINTEN Kevin SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND :01:53
44.   KOENIG Sam CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK :01:56
45.   DECLEIR Gianni DCM CYCLING TEAM :01:57
46.   VAN DEN ENDEN Jesse WESTLAND WIL VOORUIT :01:59
47.   BERCKMANS Jens KON. BALEN B.C. V.Z.W. :02:04
48.   VAN ARK Alexander WC DE WAARDRENNER :02:05
49.   LAMBERTIN Kevin NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN :02:06
50.   VAN DEN BORNE Tom DCM CYCLING TEAM :02:07
51.   DE BOD Stefan SOUTH AFRICA :02:08
52.   TIMMERMANS Justin WSV EMMEN :02:09
53.   DE DECKER Alfdan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :02:10
54.   VAN DONINK Gianni VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM :02:13
55.   GOOSSENAERTS Auren W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
56.   BULCKE Peter WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. :02:15
57.   VERTESSEN Mathias W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :02:17
58.   VAN DESSEL Jonas DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.  
59.   DE BOECK James NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN  
60.   GOESSENS Cedric NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN :02:24
61.   KNOBEL Davy VACANSOLEIL JUNIOREN :02:33
62.   D´HAENE Austin WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE :02:36
63.   COBBAERT Florian NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN :02:40
64.   VANCOPPENOLLE Sem WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. :02:50
65.   BELIS Gilles KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW :03:32
66.   HALLIE Joey VIKING WATERLAND KROON WILNIS :07:57
67.   LEYSEN Senne KON. BALEN B.C. V.Z.W. :07:58
68.   VENTER Ivan SOUTH AFRICA :08:52
69.   MAES Jonas KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW :09:58

Ploegenklassement
1.     TEAM ROSKILDE JUNIOR 09:05:48
2.     VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM :00:50
3.     VIKING WATERLAND KROON WILNIS :01:24
4.     WILTON CYCLING TEAM :01:47
5.     WSV EMMEN :01:48
6.     SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND :02:02
7.     DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :02:12
8.     WIELERTEAM WAASLAND VZW :02:14
9.     SOUTH EAST CYCLING TEAM :02:17
10.     AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
11.     KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI :02:39
12.     COMBINATIE ZUID HOLLAND :03:00
13.     VISTAMEDIA HAMME :03:17
14.     VACANSOLEIL JUNIOREN :03:31
15.     WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. :03:32
16.     DCM CYCLING TEAM :04:02
17.     KON. BALEN B.C. V.Z.W. :04:03
18.     SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG :04:19
19.     WESTLAND WIL VOORUIT  
20.     WC DE WAARDRENNER :04:26
21.     W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :04:40
22.     CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK :04:54
23.     WALES :04:59
24.     DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. :05:14
25.     WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE :05:34
26.     KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW :05:37
27.     SOUTH AFRICA  
28.     NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN :06:20

Gerelateerde artikels

Gisteren werd de 4-daagse van Kontich geopend met de ploegentijdrit. Winnaars werd de Deense ploeg RosKilde. Tweede plaats was er voor MonkeyTown uit Nederland. De beste Belgische ploeg was 'Van Moer Group CT'. Foto's Jo Groenevinger: https://www.flickr.com/photos/cyclingsite/sets/...
De laatste rit van de vierdaagse van Kontich werd gewonnen door de Nederlander Tristan Rijsdijk. Na de wedstrijd waren de traditionele afsluitende podiums. "Ik voelde me de hele vierdaagse al heel sterk maar ik had nog niet echt een goeie uitslag gereden. Gisteren zat ik in de laatste km...
Vandaag heeft het Van Moer Group CT zich opnieuw van zijn sterkste kant laten zien. Nadat gisteren Sander De Pestel de eerste rit won tijdens de vierdaagse van Kontich, deed vandaag Sasha Weemaes het dubbel over. Sasha won deze voormiddag de individuele tijdrit  en deze namiddag scheef hij de...
Sander De Pestel (Van Moer Group CT) heeft zich opnieuw getoond na enkele andere sterke zeges dit seizoen. In de eerste rit (125,6 km) van de vierdaagse van Kontich kon hij solo over de aankomst rijden. "In het begin veel aanvalspogingen, waarbij ik telkens mees choof, maar altijd werden...
Zondagmorgen was er de individuele tijdrit tijdens de vierdaagse van Kontich. Deze werd op een indrukwekkende wijze gewonnen door eerstejaars junior Sasha Weemaes. Tweede snelste tijd was voor Mathias Norsgaard. Antwerps provinciaal kampioen tijdrijden Stijn Goolaerts werd 3e. Foto's: https://...
Op zondag stond er tijdens de 51ste Sint Martinusprijs een ploegentijdrit op het programma en in de namiddag nog een rit in lijn. Maxime De Poorter won de de rit in lijn en behaalde zo zijn 6e zege van het seizoen. "In finale rolde Wiebren Plovie de rode loper voor me uit in de massaspurt en...