51ste St. Martinusprijs: Dennis Van Leeuwen wint 2e rit (foto's)

Door Kurt Vermeerbergen op 6 Jul 2014 - 08:53
Printvriendelijke versieVerstuur per e-mail

Gisteren stond een rit in lijn op het programma op dag 2 van de 51ste St Martinus prijs. De wedstrijd over 128,3 kilometer werd gewonnen door de Nedelander Dennis Van Leeuwen. Hij kon zich samen met Wiebren Plovie, welke 2e werd, lichtjes afscheiden van het peloton. De pelotonspurt werd gewonnen door Maxim Bollé. Tijdens de wedstrijd was er een neutralisatie wegens een grote valpartij. Nadien gebeurde er nog enkele valpartijen waarbij renners naar het ziekenhuis moesten worden overgebracht.
Foto's: https://www.flickr.com/photos/cyclingsite/sets/72157645531964225/

Rituitslag
1.   VAN LEEUWEN Dennis WESTLAND WIL VOORUIT 02:49:10
2.   PLOVIE Wiebren AVIA CRABBE CYCLING TEAM :00:02
3.   BOLLÉ Maxim DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :00:09
4.   GULICKX Max YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
5.   PORZNER Manuel TEAM AUTO EDER BAYERN  
6.   MENTEN Milan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
7.   TOELEN Alex SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
8.   MANDRYSCH John THURINGEN RADSPORT VERBAND  
9.   DE DECKER Alfdan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
10.   TREUBEL Pascal MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR  
11.   GOEBEERT Pierre ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY  
12.   ESCRITT Jack SOUTH EAST CYCLING TEAM  
13.   SHAW James SOUTH EAST CYCLING TEAM  
14.   CORDELL Mads TEAM ROSKILDE JUNIOR  
15.   FROLICH HONORE Mikkel TEAM ROSKILDE JUNIOR  
16.   KREDER Stefan WILLEBRORD WIL VOORUIT  
17.   VAN DEN BERGHE Jeroen DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
18.   VANDERMEER Laurens DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
19.   VRIENS Nathan SPORT EN MOEDIG GENK  
20.   BUNING Jorn WILLEBRORD WIL VOORUIT  
21.   BATEN Gianni WIELERTEAM WAASLAND VZW  
22.   BERCKMANS Jens KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
23.   VAN DER STELT Sjoerd WILTON CYCLING TEAM  
24.   GOOSSENS Kobe YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
25.   BIEBUYCK Aurélien ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY  
26.   WILLEMEN Kristof SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
27.   JAGELER Robert GERMANY NATIONAL TEAM  
28.   PEETERS Ferre DCM CYCLING TEAM  
29.   TIMMERMANS Justin VIKING KROON WILNIS  
30.   SOEGAARD Andreas TEAM BALLERUP JUNIOR  
31.   WYTINCK Gianni AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
32.   BOSH Thomas DISTRICT ZUID-OOST  
33.   DE WAAL Maurits WILLEBRORD WIL VOORUIT  
34.   VAN IERSEL Youri DISTRICT ZUID-OOST  
35.   MICHIELSEN Joran DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.  
36.   FRAHM Jasper GERMANY NATIONAL TEAM  
37.   VAN ROOSBROECK Pieter KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK  
38.   METTIER Lex DISTRICT ZUID-OOST  
39.   FRANZ Marcel GERMANY NATIONAL TEAM  
40.   DE COSTER Dean BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT  
41.   VAN RIEL Brent W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
42.   WORNER Max MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR  
43.   GOOSSENAERTS Auren W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
44.   SCHINNAGEL Johannes TEAM AUTO EDER BAYERN  
45.   APPELT Leo GERMANY NATIONAL TEAM  
46.   DE LOUWERE Stef DISTRICT ZUID-OOST  
47.   VAN BOST Victor ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY  
48.   CROLLET Yari YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
49.   LAMBERTIN Kevin BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT  
50.   GOESENS Cedric BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT  
51.   CHRISTIAENSEN Thomas K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.  
52.   BRAYBROOK Alexander SOUTH EAST CYCLING TEAM  
53.   WOLFFENBUTTEL Nils WILTON CYCLING TEAM  
54.   VANDERVEKEN Yoran KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK  
55.   VAN DE WIJGAART Axel W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
56.   KULLMER Philipp TEAM HANSEN WERBETECHNIK FRANKFURT  
57.   FARRAZIJN Daan KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
58.   LEFEBER Cédric SPORT EN MOEDIG GENK  
59.   MINTJENS Frederic WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
60.   DE GEUS Thomas WILTON CYCLING TEAM  
61.   HEREMANS Thory BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT  
62.   VERTESSEN Mathias W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
63.   NIEUWPOORT Jelle VIKING KROON WILNIS  
64.   DEBEER Samuel KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW  
65.   VAN DEN BERG Julius VIKING KROON WILNIS  
66.   ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
67.   STAPPERS Dries DCM CYCLING TEAM  
68.   VAN DESSEL Jonas DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.  
69.   KITTEL Martin THURINGEN RADSPORT VERBAND  
70.   BUNDEGARD VINKEL Jesper TEAM ROSKILDE JUNIOR  
71.   JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
72.   ZIMMERMAN Georg TEAM AUTO EDER BAYERN  
73.   GINDHART Florian TEAM AUTO EDER BAYERN  
74.   MENGOULAS Alex VIKING KROON WILNIS  
75.   HOCHEDER Michael TEAM AUTO EDER BAYERN  
76.   MALCHAREK Moritz GERMANY NATIONAL TEAM  
77.   VANGORP Gill SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
78.   MOORS Oliver SOUTH EAST CYCLING TEAM  
79.   VAN DER WARDT Jeremias TEAM HANSEN WERBETECHNIK FRANKFURT  
80.   HENNAUX Loïc ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY  
81.   STEURBAUT Pierre ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY  
82.   MAXWELL Oliver SOUTH EAST CYCLING TEAM  
83.   BAELEN Juul WIELERTEAM WAASLAND VZW  
84.   VEENHOVEN Martijn WILTON CYCLING TEAM  
85.   JURCZYK Marc GERMANY NATIONAL TEAM  
86.   CRONQUIST Tim Vang TEAM BALLERUP JUNIOR  
87.   MAGDEBURG Tobias THURINGEN RADSPORT VERBAND  
88.   BIRD Sean TEAM ROCKFORM JUNIOR DEVELOPMENT  
89.   AERTS Thijs YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
90.   GREGAARD Jonas TEAM ROSKILDE JUNIOR  
91.   JENSEN Daniel TEAM BALLERUP JUNIOR  
92.   VAN DEN ENDEN Jesse WESTLAND WIL VOORUIT  
93.   BULCKE Peter WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
94.   GOOLAERTS Stijn KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW  
95.   VAN DONINK Gianni YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
96.   SEYE Guillaume AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
97.   BEKKERS Ruben DISTRICT ZUID-OOST  
98.   LOY Antoine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY  
99.   KNOBEL Davy WILLEBRORD WIL VOORUIT  
100.   JACOBS Robin DCM CYCLING TEAM  
101.   DOORNBOSCH Jim WILTON CYCLING TEAM  
102.   LENZ Simon MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR  
103.   BARNICK Jonas MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR  
104.   WILDEBOER SCHUT Melvin WILTON CYCLING TEAM  
105.   DE POORTER Maxime AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
106.   DE BEN Robin WIELERTEAM WAASLAND VZW  
107.   BAYLIS Thomas SOUTH EAST CYCLING TEAM  
108.   VANCOPPENOLLE Sem WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
109.   GYSEMANS Tibo K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.  
110.   NORSGAARD JORGENSEN Mathias TEAM ROSKILDE JUNIOR  
111.   ROSAGER Oscar Bjorn TEAM BALLERUP JUNIOR  
112.   ADOLPHSEN Ole TEAM HANSEN WERBETECHNIK FRANKFURT  
113.   BOL Cees WESTLAND WIL VOORUIT  
114.   JEHIN Kevin K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.  
115.   DE COCK Arne K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.  
116.   VAN BRAGT Daan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :00:28
117.   CARTER Tom TEAM ROCKFORM JUNIOR DEVELOPMENT  
118.   VAN TILBORGH Brent W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
119.   LEMBRECHTS Toon DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.  
120.   FUNDER Emil TEAM BALLERUP JUNIOR  
121.   ROSSLEIN Tobias TEAM AUTO EDER BAYERN  
122.   VERMANT Jelle WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
123.   SCHMIEDEL Sebastian THURINGEN RADSPORT VERBAND  
124.   SCHELLING Jouke VIKING KROON WILNIS :00:41
125.   LOENDERS Glenn SPORT EN MOEDIG GENK :00:50
126.   BELIS Gilles KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW :00:53
127.   PANIS Thibaut AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
128.   BURCHARDT Karl THURINGEN RADSPORT VERBAND :01:07
129.   VEBER William TEAM ROSKILDE JUNIOR  
130.   KERCKHOFS Brend KON. BALEN B.C. V.Z.W. :01:20
131.   BEULLENS Cedric KON. BALEN B.C. V.Z.W. :01:26
132.   FALK Nicklas TEAM BALLERUP JUNIOR :01:33
133.   DE VOS Jens BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT :01:38
134.   DE BOECK James BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT  
135.   DONDERS Jelle KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK :01:57
136.   HAAG Aaron MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR :02:08
137.   VAN DALEN Damian WILLEBRORD WIL VOORUIT :02:57
138.   HENN Luca MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR  
139.   BASSON Gustav AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
140.   ZEISE Paul THURINGEN RADSPORT VERBAND  
141.   VAN DE MEER Noah WESTLAND WIL VOORUIT  
142.   VERSCHUEREN Robin WIELERTEAM WAASLAND VZW :03:28
143.   FREEMAN Robert TEAM ROCKFORM JUNIOR DEVELOPMENT :03:30
144.   ECKLES Bailey TEAM ROCKFORM JUNIOR DEVELOPMENT  
145.   ROOSEN Glenn SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
146.   ABE Jonas K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. :03:40
147.   DE ZOETE Miquel WESTLAND WIL VOORUIT  
148.   CLEREBOUT Sven WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
149.   DECLEIR Gianni DCM CYCLING TEAM :04:04
150.   VAN DER AUWERA Gilles KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
151.   VERSTRAELEN Bert SPORT EN MOEDIG GENK :05:07
152.   JACOBS Aäron KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW :08:02
153.   MOYSON Jelle KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK  
154.   HELSOCHT Liam LOTTO OLYMPIA TIENEN :08:40
155.   VAN BOUWEL Ruben DCM CYCLING TEAM  
156.   VAN MEERVELT Koen LOTTO OLYMPIA TIENEN  
157.   VAN DEN BORNE Tom DCM CYCLING TEAM :09:10
158.   ROOVERS Thijmen WILLEBRORD WIL VOORUIT  
159.   HALLIE Joey VIKING KROON WILNIS  
160.   ONINGS Mike WESTLAND WIL VOORUIT  
161.   SCHOEVAERS Ward DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.  
162.   ROELANTS Jens LOTTO OLYMPIA TIENEN  
163.   AERSSENS Kevin WIELERTEAM WAASLAND VZW  
164.   VAN STEEN Michael DISTRICT ZUID-OOST  
165.   KENDAL James SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG :09:20
166.   GEERTS Kenneth SPORT EN MOEDIG GENK  

Individueel klassement
1.   APPELT Leo GERMANY NATIONAL TEAM 02:59:43
2.   PORZNER Manuel TEAM AUTO EDER BAYERN :00:01
3.   MANDRYSCH John THURINGEN RADSPORT VERBAND :00:04
4.   PLOVIE Wiebren AVIA CRABBE CYCLING TEAM :00:06
5.   GREGAARD Jonas TEAM ROSKILDE JUNIOR :00:07
6.   SHAW James SOUTH EAST CYCLING TEAM :00:09
7.   FRAHM Jasper GERMANY NATIONAL TEAM  
8.   VAN DEN BERG Julius VIKING KROON WILNIS :00:10
9.   FROLICH HONORE Mikkel TEAM ROSKILDE JUNIOR  
10.   NORSGAARD JORGENSEN Mathias TEAM ROSKILDE JUNIOR :00:13
11.   FRANZ Marcel GERMANY NATIONAL TEAM :00:14
12.   BAYLIS Thomas SOUTH EAST CYCLING TEAM  
13.   DE WAAL Maurits WILLEBRORD WIL VOORUIT :00:16
14.   MENGOULAS Alex VIKING KROON WILNIS :00:18
15.   KITTEL Martin THURINGEN RADSPORT VERBAND :00:19
16.   VAN LEEUWEN Dennis WESTLAND WIL VOORUIT :00:20
17.   GOOLAERTS Stijn KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW :00:21
18.   HENN Luca MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR :00:22
19.   VRIENS Nathan SPORT EN MOEDIG GENK :00:24
20.   VAN DEN BERGHE Jeroen DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
21.   CORDELL Mads TEAM ROSKILDE JUNIOR :00:25
22.   SEYE Guillaume AVIA CRABBE CYCLING TEAM :00:26
23.   WILDEBOER SCHUT Melvin WILTON CYCLING TEAM  
24.   AERTS Thijs YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
25.   BOLLÉ Maxim DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
26.   GINDHART Florian TEAM AUTO EDER BAYERN  
27.   CRONQUIST Tim Vang TEAM BALLERUP JUNIOR :00:27
28.   MAGDEBURG Tobias THURINGEN RADSPORT VERBAND  
29.   GOEBEERT Pierre ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY :00:29
30.   JAGELER Robert GERMANY NATIONAL TEAM :00:30
31.   JACOBS Robin DCM CYCLING TEAM  
32.   SCHINNAGEL Johannes TEAM AUTO EDER BAYERN  
33.   JURCZYK Marc GERMANY NATIONAL TEAM :00:31
34.   TOELEN Alex SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG :00:32
35.   ROSSLEIN Tobias TEAM AUTO EDER BAYERN  
36.   WYTINCK Gianni AVIA CRABBE CYCLING TEAM :00:33
37.   VAN IERSEL Youri DISTRICT ZUID-OOST  
38.   ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
39.   TREUBEL Pascal MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR :00:34
40.   LOY Antoine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY  
41.   BERCKMANS Jens KON. BALEN B.C. V.Z.W. :00:35
42.   MAXWELL Oliver SOUTH EAST CYCLING TEAM :00:36
43.   WORNER Max MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR :00:37
44.   ROSAGER Oscar Bjorn TEAM BALLERUP JUNIOR :00:38
45.   BUNDEGARD VINKEL Jesper TEAM ROSKILDE JUNIOR  
46.   ZIMMERMAN Georg TEAM AUTO EDER BAYERN :00:39
47.   BUNING Jorn WILLEBRORD WIL VOORUIT  
48.   VEBER William TEAM ROSKILDE JUNIOR  
49.   BOSH Thomas DISTRICT ZUID-OOST :00:40
50.   BATEN Gianni WIELERTEAM WAASLAND VZW  
51.   VAN DER AUWERA Gilles KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
52.   NIEUWPOORT Jelle VIKING KROON WILNIS  
53.   MICHIELSEN Joran DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.  
54.   VAN TILBORGH Brent W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :00:41
55.   DE DECKER Alfdan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
56.   HOCHEDER Michael TEAM AUTO EDER BAYERN  
57.   GULICKX Max YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM :00:42
58.   DE POORTER Maxime AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
59.   MENTEN Milan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
60.   MALCHAREK Moritz GERMANY NATIONAL TEAM :00:43
61.   BASSON Gustav AVIA CRABBE CYCLING TEAM :00:45
62.   MOORS Oliver SOUTH EAST CYCLING TEAM  
63.   SOEGAARD Andreas TEAM BALLERUP JUNIOR  
64.   BEKKERS Ruben DISTRICT ZUID-OOST :00:46
65.   VANDERMEER Laurens DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
66.   VAN DER STELT Sjoerd WILTON CYCLING TEAM :00:47
67.   GOESENS Cedric BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT  
68.   HENNAUX Loïc ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY :00:48
69.   FARRAZIJN Daan KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
70.   BARNICK Jonas MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR :00:49
71.   PEETERS Ferre DCM CYCLING TEAM  
72.   CARTER Tom TEAM ROCKFORM JUNIOR DEVELOPMENT  
73.   SCHMIEDEL Sebastian THURINGEN RADSPORT VERBAND :00:50
74.   ZEISE Paul THURINGEN RADSPORT VERBAND  
75.   VAN DONINK Gianni YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
76.   GOOSSENS Kobe YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM :00:51
77.   BOL Cees WESTLAND WIL VOORUIT  
78.   BIRD Sean TEAM ROCKFORM JUNIOR DEVELOPMENT :00:53
79.   WILLEMEN Kristof SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG :00:54
80.   TIMMERMANS Justin VIKING KROON WILNIS :00:55
81.   VAN DER WARDT Jeremias TEAM HANSEN WERBETECHNIK FRANKFURT  
82.   MINTJENS Frederic WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
83.   GEERTS Kenneth SPORT EN MOEDIG GENK  
84.   METTIER Lex DISTRICT ZUID-OOST :00:56
85.   JENSEN Daniel TEAM BALLERUP JUNIOR  
86.   LOENDERS Glenn SPORT EN MOEDIG GENK :00:57
87.   VAN DEN ENDEN Jesse WESTLAND WIL VOORUIT  
88.   WOLFFENBUTTEL Nils WILTON CYCLING TEAM  
89.   VAN BOST Victor ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY :00:58
90.   VANGORP Gill SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG :00:59
91.   BAELEN Juul WIELERTEAM WAASLAND VZW  
92.   DE COSTER Dean BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT :01:01
93.   LAMBERTIN Kevin BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT  
94.   KULLMER Philipp TEAM HANSEN WERBETECHNIK FRANKFURT  
95.   GOOSSENAERTS Auren W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
96.   VAN ROOSBROECK Pieter KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK :01:02
97.   BRAYBROOK Alexander SOUTH EAST CYCLING TEAM :01:03
98.   CROLLET Yari YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
99.   DE LOUWERE Stef DISTRICT ZUID-OOST  
100.   DOORNBOSCH Jim WILTON CYCLING TEAM :01:05
101.   STEURBAUT Pierre ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY :01:07
102.   BIEBUYCK Aurélien ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY  
103.   SCHELLING Jouke VIKING KROON WILNIS  
104.   ESCRITT Jack SOUTH EAST CYCLING TEAM :01:08
105.   DEBEER Samuel KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW :01:09
106.   ADOLPHSEN Ole TEAM HANSEN WERBETECHNIK FRANKFURT  
107.   VERTESSEN Mathias W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :01:10
108.   LENZ Simon MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR :01:11
109.   JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
110.   VAN RIEL Brent W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :01:12
111.   DE GEUS Thomas WILTON CYCLING TEAM  
112.   DE BEN Robin WIELERTEAM WAASLAND VZW :01:13
113.   LEFEBER Cédric SPORT EN MOEDIG GENK :01:14
114.   LEMBRECHTS Toon DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. :01:15
115.   VANDERVEKEN Yoran KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK  
116.   VAN BRAGT Daan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :01:17
117.   VANCOPPENOLLE Sem WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
118.   JEHIN Kevin K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.  
119.   KNOBEL Davy WILLEBRORD WIL VOORUIT :01:18
120.   KREDER Stefan WILLEBRORD WIL VOORUIT :01:19
121.   VAN DE WIJGAART Axel W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :01:20
122.   VEENHOVEN Martijn WILTON CYCLING TEAM :01:22
123.   DE COCK Arne K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. :01:23
124.   BULCKE Peter WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. :01:25
125.   GYSEMANS Tibo K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. :01:26
126.   DE BOECK James BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT  
127.   STAPPERS Dries DCM CYCLING TEAM :01:32
128.   PANIS Thibaut AVIA CRABBE CYCLING TEAM :01:36
129.   VAN DESSEL Jonas DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. :01:37
130.   FUNDER Emil TEAM BALLERUP JUNIOR :01:43
131.   BURCHARDT Karl THURINGEN RADSPORT VERBAND :01:44
132.   BEULLENS Cedric KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
133.   CHRISTIAENSEN Thomas K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. :01:48
134.   KERCKHOFS Brend KON. BALEN B.C. V.Z.W. :02:03
135.   HEREMANS Thory BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT :02:05
136.   VERMANT Jelle WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. :02:08
137.   FALK Nicklas TEAM BALLERUP JUNIOR :02:23
138.   DE VOS Jens BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT :02:39
139.   BELIS Gilles KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW :02:40
140.   HAAG Aaron MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR :02:46
141.   DONDERS Jelle KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK :03:13
142.   VAN DE MEER Noah WESTLAND WIL VOORUIT :03:31
143.   VAN DALEN Damian WILLEBRORD WIL VOORUIT :03:56
144.   FREEMAN Robert TEAM ROCKFORM JUNIOR DEVELOPMENT :04:12
145.   ROOSEN Glenn SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG :04:20
146.   VERSCHUEREN Robin WIELERTEAM WAASLAND VZW :04:32
147.   DE ZOETE Miquel WESTLAND WIL VOORUIT :04:54
148.   ECKLES Bailey TEAM ROCKFORM JUNIOR DEVELOPMENT :05:01
149.   CLEREBOUT Sven WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. :05:07
150.   DECLEIR Gianni DCM CYCLING TEAM :05:13
151.   ABE Jonas K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. :05:28
152.   VERSTRAELEN Bert SPORT EN MOEDIG GENK :06:17
153.   JACOBS Aäron KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW :09:01
154.   MOYSON Jelle KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK :09:19
155.   VAN BOUWEL Ruben DCM CYCLING TEAM :09:45
156.   VAN MEERVELT Koen LOTTO OLYMPIA TIENEN :09:49
157.   HALLIE Joey VIKING KROON WILNIS :09:50
158.   KENDAL James SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG :09:57
159.   VAN DEN BORNE Tom DCM CYCLING TEAM :10:04
160.   VAN STEEN Michael DISTRICT ZUID-OOST :10:07
161.   ROOVERS Thijmen WILLEBRORD WIL VOORUIT :10:21
162.   HELSOCHT Liam LOTTO OLYMPIA TIENEN  
163.   ONINGS Mike WESTLAND WIL VOORUIT :10:28
164.   SCHOEVAERS Ward DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. :10:29
165.   AERSSENS Kevin WIELERTEAM WAASLAND VZW :10:41
166.   ROELANTS Jens LOTTO OLYMPIA TIENEN :11:12

Puntenklassement
1.   PORZNER Manuel TEAM AUTO EDER BAYERN 00:00:00 04
2.   MANDRYSCH John THURINGEN RADSPORT VERBAND  
3.   APPELT Leo GERMANY NATIONAL TEAM  
4.   VAN LEEUWEN Dennis WESTLAND WIL VOORUIT  
5.   PLOVIE Wiebren AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
6.   SHAW James SOUTH EAST CYCLING TEAM  
7.   GREGAARD Jonas TEAM ROSKILDE JUNIOR  
8.   FROLICH HONORE Mikkel TEAM ROSKILDE JUNIOR  
9.   BOLLÉ Maxim DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
10.   GULICKX Max YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
11.   MENTEN Milan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
12.   FRAHM Jasper GERMANY NATIONAL TEAM  
13.   TOELEN Alex SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
14.   VAN DEN BERG Julius VIKING KROON WILNIS  
15.   NORSGAARD JORGENSEN Mathias TEAM ROSKILDE JUNIOR  
16.   DE DECKER Alfdan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
17.   ROSSLEIN Tobias TEAM AUTO EDER BAYERN  
18.   TREUBEL Pascal MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR  
19.   BAYLIS Thomas SOUTH EAST CYCLING TEAM  
20.   GOEBEERT Pierre ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY  
21.   DE WAAL Maurits WILLEBRORD WIL VOORUIT  
22.   ESCRITT Jack SOUTH EAST CYCLING TEAM  
23.   LOENDERS Glenn SPORT EN MOEDIG GENK  
24.   FRANZ Marcel GERMANY NATIONAL TEAM  
25.   CORDELL Mads TEAM ROSKILDE JUNIOR  
26.   MENGOULAS Alex VIKING KROON WILNIS  
27.   KITTEL Martin THURINGEN RADSPORT VERBAND  
28.   KREDER Stefan WILLEBRORD WIL VOORUIT  
29.   VAN DEN BERGHE Jeroen DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
30.   GOOLAERTS Stijn KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW  
31.   VANDERMEER Laurens DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
32.   VRIENS Nathan SPORT EN MOEDIG GENK  
33.   VAN TILBORGH Brent W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
34.   HENN Luca MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR  
35.   BUNING Jorn WILLEBRORD WIL VOORUIT  

Tussenspurtklassement
1.   JAGELER Robert GERMANY NATIONAL TEAM 00:00:00 01
2.   MANDRYSCH John THURINGEN RADSPORT VERBAND  
3.   FRAHM Jasper GERMANY NATIONAL TEAM  
4.   VAN DEN BERG Julius VIKING KROON WILNIS  
5.   PORZNER Manuel TEAM AUTO EDER BAYERN  
6.   FRANZ Marcel GERMANY NATIONAL TEAM  
7.   BUNING Jorn WILLEBRORD WIL VOORUIT  
8.   AERTS Thijs YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  

Jongerenklassement
1.   APPELT Leo GERMANY NATIONAL TEAM 02:59:43
2.   FROLICH HONORE Mikkel TEAM ROSKILDE JUNIOR :00:10
3.   NORSGAARD JORGENSEN Mathias TEAM ROSKILDE JUNIOR :00:13
4.   DE WAAL Maurits WILLEBRORD WIL VOORUIT :00:16
5.   MENGOULAS Alex VIKING KROON WILNIS :00:18
6.   GOOLAERTS Stijn KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW :00:21
7.   HENN Luca MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR :00:22
8.   VRIENS Nathan SPORT EN MOEDIG GENK :00:24
9.   WILDEBOER SCHUT Melvin WILTON CYCLING TEAM :00:26
10.   BOLLÉ Maxim DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
11.   GINDHART Florian TEAM AUTO EDER BAYERN  
12.   CRONQUIST Tim Vang TEAM BALLERUP JUNIOR :00:27
13.   MAGDEBURG Tobias THURINGEN RADSPORT VERBAND  
14.   GOEBEERT Pierre ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY :00:29
15.   ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM :00:33
16.   TREUBEL Pascal MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR :00:34
17.   ZIMMERMAN Georg TEAM AUTO EDER BAYERN :00:39
18.   VEBER William TEAM ROSKILDE JUNIOR  
19.   VAN DER AUWERA Gilles KON. BALEN B.C. V.Z.W. :00:40
20.   NIEUWPOORT Jelle VIKING KROON WILNIS  
21.   VAN TILBORGH Brent W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :00:41
22.   GULICKX Max YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM :00:42
23.   MALCHAREK Moritz GERMANY NATIONAL TEAM :00:43
24.   BEKKERS Ruben DISTRICT ZUID-OOST :00:46
25.   VANDERMEER Laurens DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
26.   FARRAZIJN Daan KON. BALEN B.C. V.Z.W. :00:48
27.   PEETERS Ferre DCM CYCLING TEAM :00:49
28.   CARTER Tom TEAM ROCKFORM JUNIOR DEVELOPMENT  
29.   SCHMIEDEL Sebastian THURINGEN RADSPORT VERBAND :00:50
30.   ZEISE Paul THURINGEN RADSPORT VERBAND  
31.   VAN DER WARDT Jeremias TEAM HANSEN WERBETECHNIK FRANKFURT :00:55
32.   GEERTS Kenneth SPORT EN MOEDIG GENK  
33.   METTIER Lex DISTRICT ZUID-OOST :00:56
34.   JENSEN Daniel TEAM BALLERUP JUNIOR  
35.   LOENDERS Glenn SPORT EN MOEDIG GENK :00:57
36.   BRAYBROOK Alexander SOUTH EAST CYCLING TEAM :01:03
37.   CROLLET Yari YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
38.   DE LOUWERE Stef DISTRICT ZUID-OOST  
39.   DOORNBOSCH Jim WILTON CYCLING TEAM :01:05
40.   BIEBUYCK Aurélien ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY :01:07
41.   ESCRITT Jack SOUTH EAST CYCLING TEAM :01:08
42.   LENZ Simon MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR :01:11
43.   JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
44.   DE BEN Robin WIELERTEAM WAASLAND VZW :01:13
45.   LEFEBER Cédric SPORT EN MOEDIG GENK :01:14
46.   LEMBRECHTS Toon DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. :01:15
47.   VANDERVEKEN Yoran KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK  
48.   VAN BRAGT Daan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :01:17
49.   JEHIN Kevin K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.  
50.   STAPPERS Dries DCM CYCLING TEAM :01:32
51.   PANIS Thibaut AVIA CRABBE CYCLING TEAM :01:36
52.   FUNDER Emil TEAM BALLERUP JUNIOR :01:43
53.   BURCHARDT Karl THURINGEN RADSPORT VERBAND :01:44
54.   BEULLENS Cedric KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
55.   CHRISTIAENSEN Thomas K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. :01:48
56.   KERCKHOFS Brend KON. BALEN B.C. V.Z.W. :02:03
57.   VERMANT Jelle WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. :02:08
58.   FALK Nicklas TEAM BALLERUP JUNIOR :02:23
59.   HAAG Aaron MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR :02:46
60.   DONDERS Jelle KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK :03:13
61.   VAN DE MEER Noah WESTLAND WIL VOORUIT :03:31
62.   ROOSEN Glenn SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG :04:20
63.   ECKLES Bailey TEAM ROCKFORM JUNIOR DEVELOPMENT :05:01
64.   CLEREBOUT Sven WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. :05:07
65.   VERSTRAELEN Bert SPORT EN MOEDIG GENK :06:17
66.   JACOBS Aäron KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW :09:01
67.   MOYSON Jelle KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK :09:19
68.   KENDAL James SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG :09:57
69.   VAN STEEN Michael DISTRICT ZUID-OOST :10:07
70.   ROOVERS Thijmen WILLEBRORD WIL VOORUIT :10:21
71.   HELSOCHT Liam LOTTO OLYMPIA TIENEN  
72.   SCHOEVAERS Ward DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. :10:29
73.   ROELANTS Jens LOTTO OLYMPIA TIENEN :11:12

Ploegenklassement
1.     GERMANY NATIONAL TEAM 08:59:37
2.     TEAM ROSKILDE JUNIOR :00:02
3.     TEAM AUTO EDER BAYERN :00:14
4.     THURINGEN RADSPORT VERBAND :00:25
5.     SOUTH EAST CYCLING TEAM :00:31
6.     VIKING KROON WILNIS :00:37
7.     AVIA CRABBE CYCLING TEAM :00:43
8.     MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR :01:05
9.     DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :01:07
10.     SPORT EN MOEDIG GENK  
11.     YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM :01:14
12.     KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
13.     TEAM BALLERUP JUNIOR :01:22
14.     ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY :01:23
15.     TEAM HANSEN WERBETECHNIK FRANKFURT :01:30
16.     DISTRICT ZUID-OOST :01:31
17.     WILLEBRORD WIL VOORUIT :01:36
18.     WILTON CYCLING TEAM :01:42
19.     SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG :01:44
20.     WESTLAND WIL VOORUIT :01:50
21.     DCM CYCLING TEAM :01:54
22.     W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :02:05
23.     WIELERTEAM WAASLAND VZW :02:19
24.     BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT :02:21
25.     KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW :02:54
26.     DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. :02:55
27.     WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. :03:09
28.     K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. :03:38
29.     KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK :04:34
30.     TEAM ROCKFORM JUNIOR DEVELOPMENT :05:15
31.     LOTTO OLYMPIA TIENEN :29:41

Gerelateerde artikels

Zondagmorgen stond er de individuele tijdrit op het programma voor de 149 juniores op de vierdaagse van Kontich. De zege ging naar Brent Van Moer met een tijd van 14:41 over een afstand van 11,7 km. De Nederlander Rens Tulner werd 2e op 7 seconden van Brent. Luis Ricardo Villalobos Hernandez de...
Sander De Pestel (Van Moer Group CT) heeft zich opnieuw getoond na enkele andere sterke zeges dit seizoen. In de eerste rit (125,6 km) van de vierdaagse van Kontich kon hij solo over de aankomst rijden. "In het begin veel aanvalspogingen, waarbij ik telkens mees choof, maar altijd werden...
Tijdens de persvoorstelling van Steeds Vooraan Kontich werd er al even vooruit geblikt naar de editie 2016 van de Sint-Martinusprijs. Ploegen uit Denemarken, Duitsland, Zwitserland, Engeland, Finland, Cyprus, Zuid-Afrika, België, Nederland, USA en Schotland hebben zich reeds ingeschreven voor...
Zaterdag 6 juli stonden er nog 167 renners klaar voor een wedstrijd van 126,2 km. Ze maakten eerst een grote ronde via Duffel en Sint-Katelijne-Waver om dan af te sluiten met nog 2 plaatselijke ronden. In de eerste kilometers kregen we een spervuur van demarrages. Zo kregen we even een viertal...
Gisteren werd de 4-daagse van Kontich geopend met de ploegentijdrit. Winnaars werd de Deense ploeg RosKilde. Tweede plaats was er voor MonkeyTown uit Nederland. De beste Belgische ploeg was 'Van Moer Group CT'. Foto's Jo Groenevinger: https://www.flickr.com/photos/cyclingsite/sets/...
Op zondag stond er tijdens de 51ste Sint Martinusprijs een ploegentijdrit op het programma en in de namiddag nog een rit in lijn. Maxime De Poorter won de de rit in lijn en behaalde zo zijn 6e zege van het seizoen. "In finale rolde Wiebren Plovie de rode loper voor me uit in de massaspurt en...