Wedstrijden

Viktor Schelfaut en Thor Van Bulck bezorgen AVIA-RUDYCO een indrukwekkende dubbelslag in Buizingen

Door Kurt Vermeerbergen op 1 Jun 2026 - 19:37

Met liefst 63 nieuwelingen aan de start was de belangstelling voor de wedstrijd in Halle-Buizingen groot. Na een aantrekkelijke koers trok Viktor Schelfaut aan het langste eind. De renner van AVIA-RUDYCO Cycling Team rondde een lange solo succesvol af en won met 45 seconden voorsprong op zijn ploegmaat Thor Van Bulck. Cristiano Surinx vervolledigde het podium.

Stan Jammaer sprint naar ritzege in Tervuren, Kay'Ren Bonnet pakt eindwinst in Vermarc Cycling Project (foto's)

Door Jo Groenevinger op 1 Jun 2026 - 17:19

De tweedaagse van het Vermarc Cycling Project voor nieuwelingen werd zondag afgesloten in Tervuren. De slotrit mondde uit in een massaspurt, waarin Stan Jammaer (Crabbé-Dstny) zich de snelste toonde. De jonge renner bekroonde daarmee een sterke wedstrijd en mocht bovendien ook de groene puntentrui mee naar huis nemen. De eindzege in het algemeen klassement ging naar Kay'Ren Bonnet (Fruit At Work-Argenta Cycling Team).

Lucaz Raeymaekers soleert naar eerste seizoenszege in Ramsel

Door Kurt Vermeerbergen op 31 May 2026 - 22:41

In Ramsel verschenen maar liefst 53 nieuwelingen aan de start voor een attractieve wedstrijd waarin verschillende renners hun kans waagden. Uiteindelijk was het Lucaz Raeymaekers die aan het langste eind trok en zo zijn eerste overwinning van het seizoen op zijn naam schreef.

De renner van Isorex Cycling Team kleurde de wedstrijd van bij de start. Raeymaekers probeerde meermaals de koers open te breken met verschillende aanvallen, maar slaagde er niet in om alleen of met een beperkte groep weg te raken van het peloton.

Brent Biesbroeck sprint naar winst in Laarne

Door Kurt Vermeerbergen op 31 May 2026 - 21:31

Brent Biesbroeck heeft zondag de nieuwelingenwedstrijd in Laarne op zijn naam geschreven. Aan de start verschenen liefst 98 renners voor een wedstrijd over 65 kilometer. Na een snelle en aanvallende koers werd de winnaar uiteindelijk bekend in een sprint van een uitgedund peloton.

Van bij de start lag het tempo bijzonder hoog. Tal van aanvalspogingen kleurden de wedstrijd, maar geen enkele ontsnapping kreeg voldoende ruimte om het verschil te maken. Daardoor bleef een selecte groep vooraan samen tot in de slotfase.

Kay'Ren Bonnet verrast peloton en grijpt eerste leiderstrui in Rotselaar (foto's)

Door Jo Groenevinger op 31 May 2026 - 09:15

De openingsrit van de VERMARC CYCLING PROJECT voor nieuwelingen in Rotselaar heeft meteen voor spektakel gezorgd. Kay'Ren Bonnet (Fruit At Work - Argenta Cycling Team) rondde een knappe solo af en hield na een aanval in de slotkilometers enkele seconden voorsprong over op het aanstormende peloton. Daarmee schreef hij niet alleen de eerste rit op zijn naam, maar veroverde hij ook de gele leiderstrui en de groene trui van het puntenklassement.

Rutger Wouters soleert naar tweede zege op rij (foto's)

Door Kurt Vermeerbergen op 28 May 2026 - 19:26

Op Pinkstermaandag werd er stevig gekoerst in Arendonk bij de elite2/U23-renners. In bijzonder warme omstandigheden trok Rutger Wouters opnieuw aan het langste eind. De renner van K.O.F.M. X Thielemans - Bildin - Van Eyck Sport reed solo over de streep en hield nog een voorsprong van een tiental seconden over op Guillaume Seye van Team Cibel Cebon. Even later sprintte Yarno Van Herck naar de derde plaats.

Voor Wouters is het een perfect pinksterweekend, want ook op Pinksteren mocht hij al met de bloemen naar huis.

Pagina's

Abonneren op Wedstrijden