Robbe Ghys wint slotrit Ster van Zuid-Limburg, eindwinst voor Martin Palm (foto's)

Door kristof mellemans op 21 Apr 2014 - 22:29
Printvriendelijke versieVerstuur per e-mail

Een lastige etappe op Waals grondgebied voor de slotrit in de Ster van Zuid-Limburg. Op de eerste helling van de dag bleef het peloton zo goed als gegroepeerd. Na de 2e helling was het al snel duidelijk dat het een ware veldslag ging worden. Het peloton werd volledig in brokken gereden. Toen de wind ook nog eens kwam opzetten lag het peloton in 5 stukken. De kopgroep van 30 renners zou de voorsprong stelselmatig vergroten en zo de lokale ronden aanvatten... Alle favorieten waren vertegenwoordigd dus het zou alvast een spannende slotfase worden.

Net voor het opdraaien van de plaatselijke ronden kregen de renners enkele buien te verwerken waardoor het wegdek er toch op plaatsen spekglad bij kwam te liggen. Ward Jaspers, drager van de rode trui van de knelspurten, ging onderuit in een van de bochten. Zonder veel erg en hij kon al snel de aansluiting bij de kopgroep terug vinden. De val speelde hem blijkbaar geen parten want niet veel later ging hij in de aanval. Hij nam vrij snel een voorsprong van een 25-tal seconden. Bij het ingaan van de slotronde was zijn voorsprong geslonken tot 10 seconden. Niet veel later werd hij gegrepen. Ward hield er de prijs voor de strijdlust aan over. Het leek op een groepspurt uit te draaien maar op een kleine 3 km vd aankomst ging Robbe Ghys in de aanval. Hij nam een voorsprong van een 15-tal seconden. Voldoende zo bleek want hij kwam met een kleine voorsprong uit de laatste flauwe bocht. Zo steekt Robbe Ghys dus een nieuwe pluim op zijn hoed...

De groep kwam net tot aan het wiel van de winnaar. Stan Dewulf won de spurt voor de 2e plaats voor Franklin Six. In het eindklassement wist Martin Palm zijn trui te verdedigen. Robbe Ghys werd Beste Limburger en werd ook beste jongere. Maxime De Poorter wist de puntentrui te veroveren. Het bergklassement ging naar de Deen Jonas Gregaard.

Foto's: https://www.flickr.com/photos/cyclingsite/sets/72157644197807445/

Rituitslag

AANTAL DEELNEMERS: 172

1
GHYS Robbe
SPORT EN MOEDIG GENK
02:51:00
2
DEWULF Stan
ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW
 
3
SIX Franklin
TEAM WALLONIE
 
4
KREDER Stefan
WILLEBRORD WIL VOORUIT
 
5
SHOW James
SELECTIE BIORACER
 
6
VRIENS Nathan
SPORT EN MOEDIG GENK
 
7
DE POORTER Maxime
AVIA CRABBE CYCLING TEAM
 
8
MOLLY Kenny
VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF
 
9
FEYS Laszlo
AVIA CRABBE CYCLING TEAM
 
10
JASPERS Ward
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
 
11
VAN DER AUWERA Gilles
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
 
12
VANDREPOTTE Anthony
TEAM WALLONIE
 
13
MORTIER Julien
TEAM WALLONIE
 
14
VERHAEGEN Tom
LOTTO OLYMPIA TIENEN
 
15
VAN DE BERG Julius
VIKING MONKEYTOWN KROON WILNIS
 
16
MAAS Jan
WILLEBRORD WIL VOORUIT
 
17
LEYSEN Senne
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
 
18
PRUVOOST Shayne
C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
 
19
HOOVER Gavin
USA NATIONAL TEAM
 
20
DETANT Yannick
VIKING MONKEYTOWN KROON WILNIS
 
21
CASIER Robbe
VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF
 
22
PEDERSEN Casper
TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR
 
23
SEYE Guillaume
AVIA CRABBE CYCLING TEAM
 
24
SNYERS Jari
AVIA CRABBE CYCLING TEAM
 
25
DECRAENE Igor
VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF
 
26
GREGAARD Jonas
TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR
 
27
NORSGAARD JORGENSEN Mathias
TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR
 
28
CRAS Steff
AVIA CRABBE CYCLING TEAM
 
29
BEULLENS Cedric
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
 
30
PALM Martin
VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY
 
31
DANIELS Simon
AVIA CRABBE CYCLING TEAM
00:00:06
32
SCHELLING Jouke
VIKING MONKEYTOWN KROON WILNIS
00:03:01
33
MENTEN Milan
DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
 
34
VASTMANS Dries
DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
00:03:07
35
LAMBRECHT Bjorg
APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT
 
36
VAN DER BEKEN Arno
DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
 
37
ERIKSSON Luca
WILLEBRORD WIL VOORUIT
 
38
SCOPONI Gianni
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
 
39
VEENBAAS Seth
USA NATIONAL TEAM
00:04:01
40
CLAUW John-ross
ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW
 
41
DE PROOST Jasper
DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
 
42
DEBY Quentin
VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY
 
43
WALKER Joey
SELECTIE BIORACER
 
44
DONCK Lowie
CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
 
45
PATTYN Jamie
C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
00:04:06
46
BROWN Jonathan
USA NATIONAL TEAM
 
47
DE DECKER Alfdan
DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
 
48
CLICTEUR Arne
C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
00:04:35
49
CUYVERS Jurian
YOUNG CYCLING TEAM VZW
 
50
LOENDERS Glenn
SPORT EN MOEDIG GENK
 
51
VAN DE WIJGAART Axel
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
 
52
REYNAERTS Jan
WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW
 
53
CORNET Olivier
TEAM WALLONIE
 
54
SCHEEPERS Jeroen
YOUNG CYCLING TEAM VZW
 
55
MAZONNE Leon
SELECTIE BIORACER
 
56
OSTYN Arthur
WIELERTEAM IEPER
 
57
VERFAILLIE Arne
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT
 
58
MICHIELSEN Joran
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
 
59
TOELEN Alex
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
 
60
DE HAES Jorden
KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK
 
61
VAN NUFFELEN Glen
WSC HAND IN HAND BAAL
 
62
PHILIPS Stijn
YOUNG CYCLING TEAM VZW
 
63
LEGRAND Django
WIELERTEAM IEPER
 
64
LAMBERTIN Kevin
CYCLING 2011 - TUINHUIZEN VAN MELLO CT
 
65
HEYLEN Kevin
WSC HAND IN HAND BAAL
 
66
KLOECK Dario
KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK
 
67
MAESEN Dries
WK NOORD-WEST-BRABANT
 
68
ROELS Laurens
ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
 
69
THEUNIS Bram
SPORT EN MOEDIG GENK
 
70
NAGELS Bertrand
YOUNG CYCLING TEAM VZW
 
71
GOOSSENAERTS Auren
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
 
72
COBBAERT Florian
CYCLING 2011 - TUINHUIZEN VAN MELLO CT
 
73
DELESIE Berre
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT
 
74
POETS Jorre
YOUNG CYCLING TEAM VZW
 
75
TASSENON Cedric
WK NOORD-WEST-BRABANT
 
76
BOUSSAER Bryan
ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW
 
77
KARLLISSON Alexander
WILLEBRORD WIL VOORUIT
 
78
BOLHOVEN Marc
VIKING MONKEYTOWN KROON WILNIS
 
79
VELTMAN Milan
VIKING MONKEYTOWN KROON WILNIS
 
80
PETERS Wesley
RTC DISTRICT LIMBURG
 
81
LECLERC Gaëtan
LOTTO-VC ARDENNES
 
82
VAN DAMME Robbe
WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW
 
83
GOOSSENS Anko
WK NOORD-WEST-BRABANT
 
84
STOCKX Vital
APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT
 
85
VAN DEN BOSSCHE Timothy
CYCLING 2011 - TUINHUIZEN VAN MELLO CT
 
86
MOONS Steven
ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
 
87
DELERUE Pieterjan
ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW
 
88
DEKKERS Robin
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
 
89
LOBBESTAEL Lander
APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT
 
90
VERWILST Aaron
VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF
 
91
ROGIER Stef
WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW
 
92
PIETERS Justin
CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
 
93
ROOSEN Glenn
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
 
94
VANHOUCKE Harm
WIELERTEAM IEPER
 
95
KROONEN Bastien
LOTTO-VC ARDENNES
 
96
TASSET Marvin
LOTTO-VC ARDENNES
 
97
DYCKHOFF Pieter
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
 
98
NYKVIST LARSEN Christian
TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR
 
99
NIEUWPOORT Jelle
VIKING MONKEYTOWN KROON WILNIS
 
100
NOYENS Daan
DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
 
101
WOUTERS Beau
WSC HAND IN HAND BAAL
00:04:44
102
MEERTENS Mats
SPORT EN MOEDIG GENK
 
103
SCHMEITZ Redon
RTC DISTRICT LIMBURG
 
104
BAYLISS Tom
SELECTIE BIORACER
 
105
DE VOS Jens
CYCLING 2011 - TUINHUIZEN VAN MELLO CT
00:04:49
106
ROOBROECK Pieter-jan
WIELERTEAM IEPER
 
107
BILLEN Gilles
LOTTO-VC ARDENNES
 
108
SILVERBERG Jake
USA NATIONAL TEAM
 
109
D´HONDT Jari
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT
00:05:00
110
POWLESS Nielson
USA NATIONAL TEAM
00:05:37

Individueel klassement

AANTAL DEELNEMERS: 172

1
PALM Martin
VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY
05:43:36
2
GREGAARD Jonas
TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR
00:00:09
3
DECRAENE Igor
VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF
00:00:12
4
DE POORTER Maxime
AVIA CRABBE CYCLING TEAM
00:00:14
5
CRAS Steff
AVIA CRABBE CYCLING TEAM
00:00:20
6
LEYSEN Senne
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
00:00:23
7
GHYS Robbe
SPORT EN MOEDIG GENK
00:00:24
8
DEWULF Stan
ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW
 
9
NORSGAARD JORGENSEN Mathias
TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR
00:00:29
10
MOLLY Kenny
VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF
00:00:31
11
PEDERSEN Casper
TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR
00:00:33
12
JASPERS Ward
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
00:00:35
13
MAAS Jan
WILLEBRORD WIL VOORUIT
00:00:38
14
VAN DE BERG Julius
VIKING MONKEYTOWN KROON WILNIS
00:00:41
15
FEYS Laszlo
AVIA CRABBE CYCLING TEAM
00:00:43
16
PRUVOOST Shayne
C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
00:00:44
17
HOOVER Gavin
USA NATIONAL TEAM
00:00:45
18
BEULLENS Cedric
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
 
19
DETANT Yannick
VIKING MONKEYTOWN KROON WILNIS
00:00:47
20
CASIER Robbe
VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF
00:00:49
21
SIX Franklin
TEAM WALLONIE
 
22
SHOW James
SELECTIE BIORACER
 
23
SEYE Guillaume
AVIA CRABBE CYCLING TEAM
00:00:50
24
MORTIER Julien
TEAM WALLONIE
00:00:52
25
KREDER Stefan
WILLEBRORD WIL VOORUIT
00:00:55
26
VRIENS Nathan
SPORT EN MOEDIG GENK
00:00:56
27
VAN DER AUWERA Gilles
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
 
28
VANDREPOTTE Anthony
TEAM WALLONIE
00:01:00
29
SNYERS Jari
AVIA CRABBE CYCLING TEAM
00:01:09
30
DANIELS Simon
AVIA CRABBE CYCLING TEAM
00:01:17
31
VERHAEGEN Tom
LOTTO OLYMPIA TIENEN
00:01:29
32
SCHELLING Jouke
VIKING MONKEYTOWN KROON WILNIS
00:03:46
33
MENTEN Milan
DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
00:03:49
34
VAN DER BEKEN Arno
DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
00:03:57
35
VASTMANS Dries
DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
00:03:59
36
LAMBRECHT Bjorg
APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT
00:04:14
37
ERIKSSON Luca
WILLEBRORD WIL VOORUIT
00:04:16
38
SCOPONI Gianni
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
00:04:20
39
DONCK Lowie
CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
00:04:45
40
BROWN Jonathan
USA NATIONAL TEAM
00:04:51
41
CLAUW John-ross
ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW
00:04:59
42
BOUSSAER Bryan
ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW
00:05:00
43
VERWILST Aaron
VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF
00:05:13
44
VELTMAN Milan
VIKING MONKEYTOWN KROON WILNIS
00:05:15
45
SCHEEPERS Jeroen
YOUNG CYCLING TEAM VZW
00:05:17
46
TOELEN Alex
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
00:05:18
47
WALKER Joey
SELECTIE BIORACER
00:05:22
48
LOENDERS Glenn
SPORT EN MOEDIG GENK
00:05:24
49
DE PROOST Jasper
DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
00:05:27
50
PATTYN Jamie
C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
 
51
SILVERBERG Jake
USA NATIONAL TEAM
00:05:30
52
POETS Jorre
YOUNG CYCLING TEAM VZW
00:05:31
53
DELESIE Berre
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT
 
54
DELERUE Pieterjan
ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW
00:05:33
55
ROGIER Stef
WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW
 
56
VEENBAAS Seth
USA NATIONAL TEAM
00:05:36
57
DE DECKER Alfdan
DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
00:05:37
58
LECLERC Gaëtan
LOTTO-VC ARDENNES
 
59
NYKVIST LARSEN Christian
TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR
 
60
BAYLISS Tom
SELECTIE BIORACER
00:05:39
61
NAGELS Bertrand
YOUNG CYCLING TEAM VZW
 
62
VERFAILLIE Arne
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT
00:05:41
63
KARLLISSON Alexander
WILLEBRORD WIL VOORUIT
00:05:42
64
MOONS Steven
ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
00:05:43
65
SCHMEITZ Redon
RTC DISTRICT LIMBURG
 
66
DEBY Quentin
VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY
 
67
NIEUWPOORT Jelle
VIKING MONKEYTOWN KROON WILNIS
00:05:44
68
NOYENS Daan
DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
 
69
TASSET Marvin
LOTTO-VC ARDENNES
00:05:45
70
KROONEN Bastien
LOTTO-VC ARDENNES
 
71
KLOECK Dario
KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK
00:05:46
72
MICHIELSEN Joran
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
 
73
BILLEN Gilles
LOTTO-VC ARDENNES
00:05:48
74
REYNAERTS Jan
WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW
00:05:50
75
HEYLEN Kevin
WSC HAND IN HAND BAAL
 
76
LOBBESTAEL Lander
APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT
00:05:51
77
DE HAES Jorden
KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK
00:05:52
78
GOOSSENS Anko
WK NOORD-WEST-BRABANT
00:05:54
79
PETERS Wesley
RTC DISTRICT LIMBURG
 
80
GOOSSENAERTS Auren
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
00:05:55
81
ROELS Laurens
ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
00:05:58
82
DE VOS Jens
CYCLING 2011 - TUINHUIZEN VAN MELLO CT
 
83
CLICTEUR Arne
C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
00:05:59
84
CUYVERS Jurian
YOUNG CYCLING TEAM VZW
 
85
VANHOUCKE Harm
WIELERTEAM IEPER
00:06:00
86
LEGRAND Django
WIELERTEAM IEPER
00:06:01
87
ROOSEN Glenn
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
00:06:02
88
TASSENON Cedric
WK NOORD-WEST-BRABANT
00:06:05
89
VAN DE WIJGAART Axel
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
00:06:06
90
THEUNIS Bram
SPORT EN MOEDIG GENK
 
91
D´HONDT Jari
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT
00:06:07
92
DEKKERS Robin
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
00:06:10
93
DYCKHOFF Pieter
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
 
94
BOLHOVEN Marc
VIKING MONKEYTOWN KROON WILNIS
 
95
VAN NUFFELEN Glen
WSC HAND IN HAND BAAL
00:06:11
96
VAN DEN BOSSCHE Timothy
CYCLING 2011 - TUINHUIZEN VAN MELLO CT
 
97
MAZONNE Leon
SELECTIE BIORACER
00:06:13
98
VAN DAMME Robbe
WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW
00:06:14
99
CORNET Olivier
TEAM WALLONIE
00:06:16
100
ROOBROECK Pieter-jan
WIELERTEAM IEPER
 
101
MEERTENS Mats
SPORT EN MOEDIG GENK
00:06:17
102
WOUTERS Beau
WSC HAND IN HAND BAAL
 
103
COBBAERT Florian
CYCLING 2011 - TUINHUIZEN VAN MELLO CT
00:06:19
104
MAESEN Dries
WK NOORD-WEST-BRABANT
00:06:32
105
OSTYN Arthur
WIELERTEAM IEPER
00:06:34
106
POWLESS Nielson
USA NATIONAL TEAM
00:06:40
107
PIETERS Justin
CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
00:06:52
108
STOCKX Vital
APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT
00:19:06
109
LAMBERTIN Kevin
CYCLING 2011 - TUINHUIZEN VAN MELLO CT
00:19:15
110
PHILIPS Stijn
YOUNG CYCLING TEAM VZW
00:19:22

Puntenklassement

AANTAL DEELNEMERS: 172

1
DE POORTER Maxime
AVIA CRABBE CYCLING TEAM
24
2
KREDER Stefan
WILLEBRORD WIL VOORUIT
22
3
MOLLY Kenny
VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF
21
4
DEWULF Stan
ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW
19
5
GHYS Robbe
SPORT EN MOEDIG GENK
18
6
PALM Martin
VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY
 
7
LEYSEN Senne
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
15
8
GREGAARD Jonas
TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR
14
9
SIX Franklin
TEAM WALLONIE
13
10
CRAS Steff
AVIA CRABBE CYCLING TEAM
12
11
SHOW James
SELECTIE BIORACER
11
12
DECRAENE Igor
VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF
10
13
JASPERS Ward
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
 
14
VRIENS Nathan
SPORT EN MOEDIG GENK
 
15
PRUVOOST Shayne
C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
9
16
DETANT Yannick
VIKING MONKEYTOWN KROON WILNIS
8
17
BOUSSAER Bryan
ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW
 
18
FEYS Laszlo
AVIA CRABBE CYCLING TEAM
7
19
MENTEN Milan
DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
 
20
NORSGAARD JORGENSEN Mathias
TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR
6
21
VAN DER AUWERA Gilles
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
5
22
DANIELS Simon
AVIA CRABBE CYCLING TEAM
4
23
PEDERSEN Casper
TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR
 
24
VANDREPOTTE Anthony
TEAM WALLONIE
 
25
BEULLENS Cedric
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
3
26
MORTIER Julien
TEAM WALLONIE
 
27
VERHAEGEN Tom
LOTTO OLYMPIA TIENEN
2
28
VAN DE BERG Julius
VIKING MONKEYTOWN KROON WILNIS
1
29
VAN DEN BOSSCHE Timothy
CYCLING 2011 - TUINHUIZEN VAN MELLO CT
 

Tussenspurtklassement

AANTAL DEELNEMERS: 172

1
SCHEEPERS Jeroen
YOUNG CYCLING TEAM VZW
8
2
VAN DE BERG Julius
VIKING MONKEYTOWN KROON WILNIS
6
3
SNYERS Jari
AVIA CRABBE CYCLING TEAM
5
4
JASPERS Ward
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
 
5
MOONS Steven
ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
 
6
DE POORTER Maxime
AVIA CRABBE CYCLING TEAM
 
7
DEWULF Stan
ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW
4
8
PALM Martin
VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY
3
9
GREGAARD Jonas
TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR
 
10
DANIELS Simon
AVIA CRABBE CYCLING TEAM
 
11
VASTMANS Dries
DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
 
12
KROONEN Bastien
LOTTO-VC ARDENNES
2
13
NORSGAARD JORGENSEN Mathias
TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR
1
14
PRUVOOST Shayne
C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
 

Jongerenklassement

AANTAL DEELNEMERS: 172

1
GHYS Robbe
SPORT EN MOEDIG GENK
05:44:00
2
DEWULF Stan
ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW
 
3
NORSGAARD JORGENSEN Mathias
TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR
00:00:05
4
JASPERS Ward
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
00:00:11
5
PRUVOOST Shayne
C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
00:00:20
6
HOOVER Gavin
USA NATIONAL TEAM
00:00:21
7
BEULLENS Cedric
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
 
8
DETANT Yannick
VIKING MONKEYTOWN KROON WILNIS
00:00:23
9
MORTIER Julien
TEAM WALLONIE
00:00:28
10
VRIENS Nathan
SPORT EN MOEDIG GENK
00:00:32
11
VAN DER AUWERA Gilles
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
 
12
SNYERS Jari
AVIA CRABBE CYCLING TEAM
00:00:45
13
DANIELS Simon
AVIA CRABBE CYCLING TEAM
00:00:53
14
VASTMANS Dries
DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
00:03:35
15
LAMBRECHT Bjorg
APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT
00:03:50
16
BROWN Jonathan
USA NATIONAL TEAM
00:04:27
17
VERWILST Aaron
VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF
00:04:49
18
SCHEEPERS Jeroen
YOUNG CYCLING TEAM VZW
00:04:53
19
LOENDERS Glenn
SPORT EN MOEDIG GENK
00:05:00
20
POETS Jorre
YOUNG CYCLING TEAM VZW
00:05:07
21
DELESIE Berre
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT
 
22
DELERUE Pieterjan
ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW
00:05:09
23
NYKVIST LARSEN Christian
TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR
00:05:13
24
VERFAILLIE Arne
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT
00:05:17
25
SCHMEITZ Redon
RTC DISTRICT LIMBURG
00:05:19
26
DEBY Quentin
VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY
 
27
NIEUWPOORT Jelle
VIKING MONKEYTOWN KROON WILNIS
00:05:20
28
NOYENS Daan
DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
 
29
TASSET Marvin
LOTTO-VC ARDENNES
00:05:21
30
REYNAERTS Jan
WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW
00:05:26
31
DE HAES Jorden
KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK
00:05:28
32
GOOSSENS Anko
WK NOORD-WEST-BRABANT
00:05:30
33
PETERS Wesley
RTC DISTRICT LIMBURG
 
34
CLICTEUR Arne
C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
00:05:35
35
VANHOUCKE Harm
WIELERTEAM IEPER
00:05:36
36
ROOSEN Glenn
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
00:05:38
37
THEUNIS Bram
SPORT EN MOEDIG GENK
00:05:42
38
D´HONDT Jari
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT
00:05:43
39
DEKKERS Robin
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
00:05:46
40
DYCKHOFF Pieter
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
 
41
VAN NUFFELEN Glen
WSC HAND IN HAND BAAL
00:05:47
42
VAN DAMME Robbe
WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW
00:05:50
43
CORNET Olivier
TEAM WALLONIE
00:05:52
44
MAESEN Dries
WK NOORD-WEST-BRABANT
00:06:08
45
OSTYN Arthur
WIELERTEAM IEPER
00:06:10
46
PIETERS Justin
CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
00:06:28
47
STOCKX Vital
APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT
00:18:42

Ploegenklassement

AANTAL DEELNEMERS: 172

1
 
VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF
17:11:48
2
 
TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR
00:00:17
3
 
AVIA CRABBE CYCLING TEAM
00:00:23
4
 
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
00:00:43
5
 
TEAM WALLONIE
00:01:45
6
 
VIKING MONKEYTOWN KROON WILNIS
00:04:07
7
 
WILLEBRORD WIL VOORUIT
00:04:40
8
 
SPORT EN MOEDIG GENK
00:05:54
9
 
USA NATIONAL TEAM
00:09:14
10
 
ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW
00:09:29
11
 
SELECTIE BIORACER
00:10:21
12
 
DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
00:10:34
13
 
C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
00:10:44
14
 
APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT
00:14:01
15
 
YOUNG CYCLING TEAM VZW
00:15:14
16
 
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
00:15:21
17
 
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT
00:15:48
18
 
LOTTO-VC ARDENNES
00:15:56
19
 
WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW
00:16:16
20
 
CYCLING 2011 - TUINHUIZEN VAN MELLO CT
00:16:18
21
 
WK NOORD-WEST-BRABANT
00:16:57
22
 
WIELERTEAM IEPER
00:17:03
23
 
WSC HAND IN HAND BAAL
00:17:10

Gerelateerde artikels

Er werd opnieuw in reeksen gekoerst. In de eerste reeks van de afvalling werd Robbe Ghys oververdiend winnaar na een lange spurt tegen Laszlo Feys. Ghys was zo sterk dat de 2de bij wijze van spreken niet op de foto stond, zoals ik vermeld had 14 dagen geleden zou Ghys na 2 weken extra training goed...
Vandaag gingen er 197 renners van start in de proloog van de Ster van Zuid-Limburg te Borlo. Het was een sterk deelnemersveld dewelke je op de startlijst kon terugvinden. Een bezetting met verschillende gerenomeerde buitenlandse teams waaronder het Nationaal team van USA en team Roskilde uit...
Met slechts 35 junioren werd er gestart in Zichen voor het provinciaal kampioenschap van de provincie Limburg. Door het slechte weer en valpartijen stond de deur achteraan snel open en was het deelnemersveld bijna gehalveerd half wedstrijd. Op dat ogenblik hadden we 10 leiders en 6 achtervolgers...
Er schreven 8 junioren koppel in voor de koppelkoers en er mocht ook 1 belofte ploeg meedoen om wat ervaring op te doen voor de madison. Het bleek al snel dat het tussen 3 koppels ging gaan voor de winst in deze koppelkoers. De 3 koppels waren Ghys-Pirard, Boussaer-Rogier en het beloftenkoppel...
Sasha Weemaes, Gerben Thijsen, Robbe Ghys en Lindsay De Vylder werden gisteren knap 2e op het Europees kampioenschap in de discipline ploegenachtervolging. Voor de eerstejaars beloften een knappe prestatie. "We waren gewoon zeer goed maar de Britten waren sterker... maar we zijn natuurlijk...
Met 3 punten verschil op de winnaars behalen Robbe Ghys en Gerben Thijssen zilver op het Europees kampioenschap ploegenkoers in Griekenland. In de kwalificatie deze middag eindigde de twee vrienden op een 3e plaats. "Waaaauww droom dat uitkomt en dat op mijn eerste EK": reageert...