Mats Becqué heeft zaterdag het Vlaams kampioenschap voor eerstejaars nieuwelingen naar zijn hand gezet. De renner van Debondt Verandas Cycling Team maakte zijn favorietenrol helemaal waar en reed na een vroege aanval solo naar de Vlaamse titel.
Becqué nam meteen een uitstekende start en trok al vroeg in de wedstrijd ten aanval. Niemand slaagde erin het tempo van de jonge renner te volgen. Ronde na ronde bouwde hij zijn voorsprong verder uit. Aan de finish bedroeg die kloof zo’n twintig seconden op Lukas Bresseleers, terwijl Floris Overmeire als derde binnenkwam op dertig seconden.
“Zaterdag was het Vlaams kampioenschap in Kerniel. Ik kon een goede start nemen en meteen was ik solo,” vertelde Becqué na afloop. “Ik heb dat kunnen volhouden en met een voorsprong van ongeveer twintig seconden gewonnen. Ik voelde me goed, al maakte de koude het wel extra uitdagend.”
Met deze overtuigende zege bevestigt Becqué zijn sterke vorm en mag hij zich voortaan Vlaams kampioen noemen.
Foto's : https://www.flickr.com/photos/cyclingsite/albums/72177720331189171
1 BECQUÉ Mats - DEBONDT VERANDAS CYCLING TEAM
2 BRESSELEERS Lukas - TEAM KEMPEN CYCLING VZW
3 OVERMEIRE Floris - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

