Lindsay De Vylder wint massaspurt in Wetteren (foto's)

Door Kurt Vermeerbergen op 30 Mar 2013 - 22:49
Printvriendelijke versieVerstuur per e-mail



Lindsay De Vylder heeft de  wedstrijd in Wetteren gewonnen. De Avia-Crabbé Cycling Team renner won de wedstrijd in een massaspurt, waar 273 juniores de inschijvingstafel passeerden. Voor Lindsay was het zijn eerste wegwedstrijd, nadat hij even een rustperiode had genomen na een zeer succesvol pisteseizoen met tal van titels.



Meer foto's: http://www.flickr.com/photos/cyclingsite/sets/72157633128056490/



Foto's: Joeri De Coninck



1.      DE VYLDER Lindsay    AVIA CRABBE CYCLING TEAM   

2.      KLARIS Magnus Bar    TEAM HH MALERENTREPRISE   

3.      HALVORSON Kristoffer    GLAMDAL SK   

4.      BOUTTÉ Jordy    AVIA CRABBE CYCLING TEAM   

5.      DUQUENNOY Jimmy    ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY   

6.      EDELMAN JENSEN Thomas    TEAM DESIGNA HOKKEN   

7.      HOOG Gustav    CYKELKLUBBEN BURE   

8.      DEFREYNE Cedric    C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK   

9.      LISSEN Christoffer    TEAM DESIGNA HOKKEN   

10.      ROEGIERS Jochem    KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

11.      OLIEBOS Jordy    YOUNG SCHELDE CT   

12.      PAUWELS Robin    WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW   

13.      BRIESEN Brent    DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN   

14.      BUYSSE Jos    C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE   

15.      VERBIST Gilles    VZW DE DEMERSPURTERS   

16.      MOLLER Sebastian    TEAM DESIGNA HOKKEN   

17.      BRYSSINCK Stef    CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT   

18.      DEOLET Kenny    KEUKENS REDANT CYCLING TEAM   

19.      MADSEN Kristoffer    BERGEN CYKLEKLUBB   

20.      VAN ROOSBROECK Arne    KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

21.      SAMDAL Henrik    BERGEN CYKLEKLUBB   

22.      KALDENBACH Marko    WILLEBRORD WIL VOORUIT   

23.      DE GREEF Jordi    KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI   

24.      VAN WEYMEERSCH Bram    ASFRA RACING TEAM   

25.      VAN OSSELAER Jonas    RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM   

26.      VAN GUYSE Dominick    WIELERTEAM WAASLAND VZW   

27.      LEGRAND Django    C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE   

28.      ALLARY Pieter-jan    DCM CYCLING TEAM   

29.      DE MOOR Gilles    DEWA SPORT CYCLING TEAM   

30.      DE DECKER Alfdan    DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN   

31.      VAN DER BEKEN Arno    DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN   

32.      VAN BAARDEWIJK Koen    WILLEBRORD WIL VOORUIT   

33.      VERHEYDEN Jess    KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

34.      GOOSSENAERTS Auren    W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.   

35.      WESTGAARD Marius    ASKER CYCKLEKLUBB   

36.      THEODORSEN Petter    RINGERIKE CYCLRVLUB   

37.      DE VRIESE Jannes    WIELERTEAM WAASLAND VZW   

38.      SMITS Jeroen    RRC DE PEDAALRIDDERS   

39.      BASTIAENSSEN Davy    W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.   

40.      STOCKMAN Abram    KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI   

41.      DE VINCK Sam    WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW   

42.      BURTON Germain    TEAM DE VER   

43.      RASMUS Wallin    TEAM HH MALERENTREPRISE   

44.      BERCKMANS Jens    KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

45.      FRANKLIN Harry    HARGROVES CYCLES AT   

46.      DE CLERCK Matthias    AUTOGLASCLINICS-YOUNG MUSEEUW TESTTEAM   

47.      SKJOLDEN Glenn    GLAMDAL SK   

48.      MAAS Jan    WILLEBRORD WIL VOORUIT   

49.      VAN DEN BORNE Tom    DCM CYCLING TEAM   

50.      JASSON Hendrik    NASSJO CYKELCLUBB   

51.      STOCKMAN Michiel    KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI   

52.      VAN DER BEKEN Robin    DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN   

53.      CARDOEN Tom    WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW   

54.      DELMOTTE Dennis    KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

55.      SEGERS Dieter    WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE   

56.      VAN DEN BOSSCHE Angelo    VISTAMEDIA HAMME   

57.      LA ROSE Dimitri    SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL   

58.      IMMELSJO Karl    CYKELKLUBBEN BURE   

59.      DECLEIR Gianni    DCM CYCLING TEAM   

60.      VAN DE WALLE Goran    CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT   

61.      BRAET Dieter    CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT   

62.      DEBEER Samuel    KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ   

63.      PIETERAERENS Wouter    ISOREX CYCLING TEAM   

64.      HULSMANS Thomas    WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW   

65.      DE BOECK James    NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK   

66.      BUNTINX Auxence    ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY   

67.      LEVAN Maxime    RVS PB ROYAL VELO   

68.      LINDENBURG Jim    RESTORE CYCLING   

69.      VAN DALEN Damian    WILLEBRORD WIL VOORUIT   

70.      GARROUSSE Keanu    KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

71.      BOUSSAER Bryan    ISOREX CYCLING TEAM   

72.      HENDRICKX Maarten    WV DE JONGE RENNER   

73.      GROENEVELD Harro    HANZE RENNERS ZWOLLE   

74.      VAN OPSTAL Thomas    KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

75.      DE SMIT Alain    WV ZEEVLAANDEREN   

76.      DE CLERCQ Dries    WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW   

77.      DEMAN Renaud    SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL   

78.      MOLLY Kenny    TIELTSE RENNERSCLUB   

79.      VERSCHAEVE Corneel    WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE   

80.      DEVENIJNS Jasper    ISOREX CYCLING TEAM   

81.      THIERENS Arne    RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM   

82.      LOBBESTAEL Lander    CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT   

83.      MARTENS Thom    RRC DE PEDAALRIDDERS   

84.      WOUTERS Jarin    VZW DE DEMERSPURTERS   

85.      BRISE Benjamin    VC VIRGINALOIS - VIRGINAL-ITTRE   

86.      VAN DEN BOSSCHE Timothy    KEUKENS REDANT CYCLING TEAM   

87.      PEDERSON Simon    FRILUFTS KLUBBEN TRAMPEN   

88.      MORCH HONGTAD Tobias    TEAM HH MALERENTREPRISE   

89.      VANDE CASTEELE Angelo    KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI   

90.      WAAGE Markus    STAVANGER SK   

91.      ROELANTS Laurenz    DCM CYCLING TEAM   

92.      JANS Noah    KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ   

93.      HERREMANS Zino    KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI   

94.      VAN MOL Caine    CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT   

95.      BRUTSAERT David    VC DOMMELDANGE   

96.      LEHAEN Dries    SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG   

97.      HASPESLAGH Lander    VZW DE DEMERSPURTERS   

98.      BENGTSSON Filip    CYKELKLUBBEN BURE   

99.      TASSENON Cedric    WK NOORD-WEST-BRABANT   

100.      POLFLIET Jan-baptist    KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI   

101.      VAN DE WIELE Thomas    YOUNG SCHELDE CT   

102.      LAAN Martijn    WILLEBRORD WIL VOORUIT   

103.      OVERLAND Bjornar    BERGEN CYKLEKLUBB   

104.      VAN POECKE Jordy    WILLEBRORD WIL VOORUIT   

105.      JESPERS Seppe    KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI   

106.      VERBESTEL Robin    CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT   

107.      DOBBELAERE Joachim    C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE   

108.      DE SY Vincent     KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE   

109.      WASSENAAR Floris    WILLEBRORD WIL VOORUIT   

110.      GOEMAN Jasper    CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT   

111.      VANDENBULCKE Christopher    ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY   

112.      BOHE Frederik    TEAM HH MALERENTREPRISE   

113.      GHYSELS Pieter    NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK   

114.      COOLS Brent    WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.   

115.      BOE Aleksander    BERGEN CYKLEKLUBB   

116.      BARTELS Arnout    C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE   

117.      KASTEMYR Pontus    CYKELKLUBBEN BURE   

118.      VILLARDSON NORDGARD Matthias    TEAM DESIGNA HOKKEN   

119.      VERHULST Sven    TIELTSE RENNERSCLUB   

120.      VERVOORT Matthias    WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE   

121.      LAMBERTIN Kevin    NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK   

122.      VAN SCHOORS Matti    YOUNG SCHELDE CT   

123.      MAES Jef    RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM   

124.      ROS Dieter    KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE   

125.      DONCK Lowie    JONGE RENNERS ROESELARE   

126.      VANDER ELST Kjell    VZW DE DEMERSPURTERS   

127.      SYLTA Marius Rognsoy    BERGEN CYKLEKLUBB   

128.      SPRUYT Joren    DCM CYCLING TEAM   

129.      LINDEROD Mathias    TEAM HH MALERENTREPRISE   

130.      GOETHALS Brent    KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE   

131.      DE PRIESTER Arne    YOUNG SCHELDE CT   

132.      BISSCHOPS Niels    DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN   

133.      DE PROOST Jasper    DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.   

134.      MEHEUS Gill    ISOREX CYCLING TEAM   

135.      AMES Eivind Wirk    BERGEN CYKLEKLUBB   

136.      KOI Sverre    STAVANGER SK   

137.      CROONEN Lander    WSC HAND IN HAND BAAL   

138.      SEYE Guillaume    KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE   

139.      MORTIER Lenny    C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE   

140.      SONCK Robin    KSC DENDERSTREEK LABIEKES   

141.      VERTENTEN Jens    WIELERTEAM WAASLAND VZW   

142.      VAN IMPE Joachim    KEUKENS REDANT CYCLING TEAM   

143.      PATTYN Niels    WIELERTEAM IEPER   

144.      DE LANGE Jens    WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW   

145.      VAN CAENEGHEM Gregory    ISOREX CYCLING TEAM   

146.      VERCAUTEREN Stef    W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.   

147.      EVRAERT Niels    YOUNG SCHELDE CT   

148.      VANDENBOSSCHE Cedric    YOUNG SCHELDE CT   

149.      DE GROOTE Thomas    WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW   

150.      DE VOS Jens    AUTOGLASCLINICS-YOUNG MUSEEUW TESTTEAM   

151.      DE JONGE Kevin    NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK   

152.      VAN DER BRACHT Kenneth    WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW   

153.      MERTENS Thomas    WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW   

154.      SOBERON Zowé    YOUNG SCHELDE CT   

997.      VINKEL BUNGARD Jesper    TEAM DESIGNA HOKKEN   

997.      BLIGAARD Daniel    TEAM DESIGNA HOKKEN   

997.      PEDERSON Hendrik    TEAM DESIGNA HOKKEN   

997.      CHRISTENSEN Christopher    TEAM DESINGA HOKKEN   

997.      HARDAHL Anders    TEAM DESIGNA HOKKEN   

997.      STRANGE HANSEN Mathias    TEAM DESIGNA HOKKEN   

997.      MARNEF Dennis    WK NOORD-WEST-BRABANT   

997.      GILIS Kevin    KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

997.      VAN GENECHTEN Arno    KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

997.      SKJOLD Mathias    GRIMSTAD SK   

997.      JOHANSSON Joakim    GRIMSTAD SK   

997.      SNEISEN Jorgers    ASKER CYCKLECLUBB   

997.      PARDON Ward    VZW DE DEMERSPURTERS   

997.      ANDERSSON Birk    NASSJO CYKELCLUBB   

997.      WIKLUND HELSTADIUS Max    BORAS CYKELAMATTOREN   

997.      BLOMQVIST Andreas    BORLANGE CYKELCLUBB   

997.      MUYLLE Enrico    C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE   

997.      BOITEUX Bryan    K.V.C. DEINZE VZW   

997.      BRITTON Adam    CHAMPION SYSTEM MAXGEAR   

997.      KNIGHTS Joshua    CHAMPION SYSTEM MAXGEAR   

997.      HEREMANS Thory    JONGE RAKKERS VOLLEZELE   

997.      BAGAN Jacob    CHAMPION SYSTEM MAXGEAR   

997.      JARSTO Jo    STAVANGER SK   

997.      BRATTEBO Hakon    STAVANGER SK   

997.      MONSEN Johan    STAVANGER SK   

997.      MOHR Johan    STAVANGER SK   

997.      CARLIER Brecht    ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW   

997.      JORGENSON Kasper    TEAM HH MALERENTREPRISE   

997.      ALWIND Oliver    TEAM HH MALERENTREPRISE   

997.      GRAMHOW Marcus    TEAM HH MALERENTREPRISE   

997.      SEHESTED Marc    TEAM HH MALERENTREPRISE   

997.      VAN ROY Nico    KSC DENDERSTREEK LABIEKES   

997.      KOLEN Stefan    VZW IJSKLOKJE - CYCLING   

997.      ROBBERECHTS Thom    WSC HAND IN HAND BAAL   

997.      VAN DAMME Maxel    VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY   

997.      JANSEN Brent    DCM CYCLING TEAM   

997.      ASHLEY Dennis    TEAM DE VER   

997.      DEQUAE Joran    ISOREX CYCLING TEAM   

997.      HUISMAN Simon    HOORNSE REN EN TOURCLUB   

997.      MATTHEYS Mike    YOUNG CYCLING TEAM VZW   

997.      VAN DEN BRIL Sam    KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ   

997.      MAES Bryan    C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE   

997.      LEMAIRE Anthony    K.V.C. DEINZE VZW   

997.      DERIJCKERE Cedric    KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ   

997.      DE BAENE Thibaut    C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK   

997.      VAN MINSEL Yari    LOTTO OLYMPIA TIENEN   

997.      VAN LENT Vic    RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM   

997.      MOYSON Arno    WK NOORD-WEST-BRABANT   

997.      CALDERS Jonas    WK NOORD-WEST-BRABANT   

997.      BORMS Jorden    WK NOORD-WEST-BRABANT   

997.      MARTENS Axel    OLYMPIA TIENEN   

997.      LASSEEL Geoffrey    MORGAN BLUE C.T. VZW   

997.      VANCRAEYNEST Kevin    JONGE RENNERS ROESELARE   

997.      VANDERHEYDEN Jens    LOTTO OLYMPIA TIENEN   

997.      DE ROUCK Yordi    YOUNG SCHELDE CT   

997.      SOETENS Arno    WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW   

997.      LASSEEL Gianno    MORGAN BLUE C.T. VZW   

997.      VAN DE SAND Kenneth    ZEEUWS VLAANDEREN   

997.      SINOY Fabio    WIELERTEAM WAASLAND VZW   

997.      LOK Camiel    RRC DE PEDAALRIDDERS   

997.      HEITSMA Jochen    DE PEDAA.RIDDERS   

997.      BROLL Sivert    BERGEN CYKLEKLUBB   

997.      KRISTOFFERSEN Sindre    BERGEN CYKLEKLUBB   

997.      AARVIK Havard    BERGEN CYKLEKLUBB   

997.      VAN VAERENBERGH Beau    ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW   

997.      NEIRYNCK Axel    ISOREX CYCLING TEAM   

997.      SERVRANCKX Niels    KSC DENDERSTREEK LABIEKES   

997.      CROKAERT Xander    ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW   

997.      DERUWEZ Christopher    ASFRA RACING TEAM   

997.      VAN DE MAELE Kevin    ASFRA RACING TEAM   

997.      DEBONTRIDDER Dylan    LOTTO OLYMPIA TIENEN   

997.      VERKERKEN Miel    K.V.C. DEINZE VZW   

997.      DELVAUX Léolo    LOTTO-VC ARDENNES   

997.      PERNA Jeffrey    ISOREX CYCLING TEAM   

997.      GAILLEZ Ryan    CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT   

997.      SCOPONI Gianni    W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.   

997.      WALLEN Erik    CYKELKLUBBEN BURE   

997.      LEON Alberts    HANZE RENNERS ZWOLLE   

997.      VANCOPPENOLLE Sem    WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.   

997.      DEDIER Jarno    WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW   

997.      GOOS Yannick    DCM CYCLING TEAM   

997.      WOUTERS Beau    MELBOTECH CT   

997.      HEYSE Jari    K.V.C. DEINZE VZW   

997.      DE SMEDT Bjarne    AUTOGLASCLINICS-YOUNG MUSEEUW TESTTEAM   

997.      VAN DER BORGHT Jens    NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK   

997.      DRIESEN Siebe    DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.   

997.      VAN DESSEL Witse    DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.   

997.      CATELIJN Gieljan    C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE   

997.      RASSCHAERT Kilian    RIJSCHOOL AH - GENTSE VS   

997.      VERSCHUEREN Steve    W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.   

997.      HAUBOURDIN Ignace    KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW   

997.      VAN BOUWEL Ruben    DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN   

997.      DALAIDEN Nicolas    VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY   

997.      BAELEN Juul    WIELERTEAM WAASLAND VZW   

997.      WUYTEN Robin    WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.   

997.      DE MUYNCK Jarich    ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW   

997.      PERSOON Pieter    WIELERTEAM WAASLAND VZW   

997.      COBBAERT Florian    NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK   

997.      AMPE Glenn    WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW   

997.      DE BRUYN Jeroen    KSC DENDERSTREEK LABIEKES   

997.      LIBRECHT Bjorn    RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM   

997.      VAN DE VELDE Yanni    WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW   

997.      MICHIELS Sander    WSC HAND IN HAND BAAL   

997.      HAUWAERT Kinsey    LOS PEDALOS CYCLING TEAM   

997.      STASSIJNS Ben    WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW   

997.      FABRI Hannes    WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW   

997.      VAN IMPE Gianni    NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK   

997.      DESCHEPPER Neel    ISOREX CYCLING TEAM   

997.      VERVOORT Jens    AUTOGLASCLINICS-YOUNG MUSEEUW TESTTEAM   

997.      VERHEGGE Jari    KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW   

997.      VAN RIEL Brent    W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.   

997.      VAN LAECKE Dominique    KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE   

997.      HABILS Dennis    JONGE RAKKERS VOLLEZELE   

997.      MAES Stef    WSC HAND IN HAND BAAL   

997.      DEBONTRIDDER Jordy    ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW   

997.      WATERSCHOOT Wannes    RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM   

997.      VANHOUCKE Herman    AVIA CRABBE CYCLING TEAM   

997.      CLEYMANS Kjell    NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK   

997.      TONDELEIR Niels    WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW   

Gerelateerde artikels

Matthias Van Beethoven en Lindsay De Vylder rijden als duo de Toekomst 6-daagse in Gent. Hieronder hun verslag. "Eerst waren het 2 aparte puntenkoersen van 30 ronden met 3 sprints (18 24 30). De zwarte nummers moesten eerst( Lindsay rijd met de zwarte 3) en we behaalde 2 punten in een zware reeks...
"Het was 20 ronden in gekort en dat vond ik wel spijtig want volgende week is het 200 ronden ploegkoers. De eerste 2 sprinten hadden we 3 punten verzameld dus niet zo'n goeie start maar dan hebben we een ronden genomen, redelijk snel nog. Daarna hebben we gezorgd dat er niemand meer kon rondrijden...
De baanronden hebben ik en Lindsay  gewonnen. Lindsay behaalden een gemiddelde snelheid van 65 km/uur door een perfecte aflossing tussen mij en Lindsay.  In de ploegkoers zijn we 2 keer rond gereden en toen dat er gegaan werd voor een derde ronde is Lindsay gevallen. Er werd van in het...
Vandaag was het 48 minuten ploegkoers en om de 6 ronden sprint. We hebben na 20 minuten een ronden genomen alleen daardoor kwamen we aan de leiding van het dag klassement. We hebben nog 12 punten genomen en toen het bordje omhoog ging bij de laatste 10 ronde waren we zeker van de dagzege. Verslag...
Onze fotograaf was afgelopen vrijdag en zondag te gast op de zesdaagse van Gent. Hij kan tevens ook de valpartij van Lorenzo Blomme in beeld brengen. Vrijdag: http://www.flickr.com/photos/cyclingsite/sets/72157638053845326/ Zondag: http://www.flickr.com/photos/cyclingsite/sets/72157638057845485...
"Het is de eerste keer dat we op een opzet piste gereden hebben dus dat was wel iets speciaals . De eerst 70 ronden zijn er geen punten te verdieenen en werd er redelijk afwachtend gereden ! We hebben heel veel kopwerk gedaan. Met nog 20ronden te gaan stonden we aan de leiding met 2 punten en we...