De moedige veldrijder Lichtaart: amateurs & masters (foto's)

Door Kurt Vermeerbergen op 21 Nov 2013 - 09:00
Printvriendelijke versieVerstuur per e-mail

Ook de masters A-B-C en amateurs verschenen aan de start in Lichtaart bij de moedige veldrijder. Je kan de foto's van deze reeksen hier bekijken: http://www.flickr.com/photos/cyclingsite/sets/72157637886720335/

AM./Ma A
1.   GELUYKENS Kenny AFDELING ANTWERPEN - WBV  
2.   OOMS Niels CYCLING TEAM ZEMST VZW  
3.   VAN GINNEKEN Glenn AFDELING ANTWERPEN - WBV  
4.   RAEYMAKERS Sten CYCLINGTEAM DDT-STAS  
5.   DAVID Nicky PRIMATOR CYCLING TEAM  
6.   MAES Timmy CYCLING TEAM VELOTOUR-BOCOVAN  
7.   ARNOUTS Tom AFDELING ANTWERPEN - WBV  
8.   GEERTS Jan DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW  
9.   THIELEMANS Bart WK NOORD-WEST-BRABANT  
10.   BAJOREK Michel BLANCS GILETS  
11.   VAN DEN MUYSENBERGH Rob DAGVERGUNNING  
12.   SLUYTS Glenn CYCLING TEAM KESSEL  
13.   VAN DEN BOSCH Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
14.   CLAES Joachim DNCS/PRO 2012 CT  
15.   VAN LEUFFELEN Peter AFDELING ANTWERPEN - WBV  
16.   DEGRYSE Wim PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV  
17.   VERBERCKMOES Arno KSC DENDERSTREEK LABIEKES  
18.   SNOECK Mathias ASFRA RACING TEAM  
19.   VAN DEN BOSCH Jens AFDELING ANTWERPEN - WBV  
20.   ADRIAENSEN Michael THE DIRT KNIGHTS  
21.   VAN ASSCHE Nico CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE  
22.   ANDRIES Kevin AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW  
23.   THIJS Dennis AFDELING ANTWERPEN - WBV  
24.   DHOOGE Jeffrey KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE  
25.   BLANCHY Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE  
26.   BERTELS Guy ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE  
27.   MEELBERGHS Pieter AFDELING ANTWERPEN - WBV  
28.   BALTES Till DAGVERGUNNING  
29.   MARIEN Jim DAGVERGUNNING  
30.   DECEUNINCK Sebastian DAGVERGUNNING  
31.   OGER Vincent TEAM CYCLISTE DE HESBAYE  
32.   VAN LOOY Jos AFDELING ANTWERPEN - WBV  
33.   MARCHAL Wim DAGVERGUNNING  
997.   BOECKX Thomas AFDELING ANTWERPEN - WBV  
997.   VOLCKAERTS Sven OFFROAD CYCLING TEAM HEST  
997.   DE MAEGHT Niels DAGVERGUNNING  
997.   THIELEMANS Jeroen AFDELING ANTWERPEN - WBV  
997.   PAOLELLA Stephane ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE  

Ma B
1.   DAELMANS Arne DAGVERGUNNING  
2.   VERHAEGEN Guido AFDELING ANTWERPEN - WBV  
3.   JANSEN Wim ENTENTE WALLONIE  
4.   MERTENS Dirk ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE  
5.   VAN STAEYEN Benny AFDELING ANTWERPEN - WBV  
6.   HENDERICKX Nico DNCS/PRO 2012 CT  
7.   VANDECAUTER Nick YOUNG SCHELDE CT  
8.   VERELST Rudolf DAGVERGUNNING  
9.   ABÉ Peter K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.  
10.   NAESSENS Michael ROYAL VELO CLUB OTTIGNIES  
11.   WILLEMS Mario DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
12.   OOMS Gunter AFDELING ANTWERPEN - WBV  
13.   KOCKAERTS Hubert CYCLING TEAM ZEMST VZW  
14.   VAN HONSTE Kris AFDELING ANTWERPEN - WBV  
15.   DE HAES Tony DAGVERGUNNING  
16.   VAN GELOVEN Ivo ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE  
17.   FRORATH Jorn VELO SOLINGEN  
18.   VERBRUGGEN Joeri AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW  
19.   ERYILMAZ Orkan RTV 83 LOHMAR  
20.   VERTESSEN Johnny VLAAMS-BRABANTSE AFDELING  
997.   STAQUET Raphael DAGVERGUNNING  
997.   MEYS Mark K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.  

Ma C
1.   VERLOO Mark DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL  
2.   VAN DEN BERGH Wim K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.  
3.   GLADINES Ludwig ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE  
4.   PANIS Andre ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE  
5.   SCHUTTERS Alfons DE KURINGER SPORTVRIENDEN KURINGEN  
6.   BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE  
7.   SELS Rudy AFDELING ANTWERPEN - WBV  
8.   BLOEMMEN Rudy DNCS/PRO 2012 CT  
9.   SWINNEN Rene ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE  
10.   VAN OOSTERWYCK Daniel VLAAMS-BRABANTSE AFDELING  
11.   VERDEYEN Jos VLAAMS-BRABANTSE AFDELING  
12.   MERTENS Francois ENTENTE DE WALLONIE  
13.   SAS Jos AFDELING ANTWERPEN - WBV  
14.   VAN EYNDT Patrick DNCS/PRO 2012 CT  
15.   VLEUGELS Marc DAGVERGUNNING  
16.   STORMS Marc AFDELING ANTWERPEN - WBV  
17.   BOSMANS Christiaan VLAAMS-BRABANTSE AFDELING  
18.   LIEVENS Eduard DAGVERGUNNING  
19.   GOOR Patrick AFDELING ANTWERPEN - WBV  
20.   VAN SINAY Dirk ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE  
21.   ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
22.   LAFORGE Eric VLAAMS-BRABANTSE AFDELING  
23.   SPRUYT Alex WK NOORD-WEST-BRABANT  
24.   PAUWELS Luc VLAAMS-BRABANTSE AFDELING  
25.   HENDRICKX August CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK  
26.   DEKKERS Jacobus ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE  
27.   DE BUSSER Leo AFDELING ANTWERPEN - WBV  
28.   THIJS Carl AFDELING ANTWERPEN - WBV  
29.   VAN OIRSCHOT Frank TEAM BRABANT  
30.   BAEYENS Rudi AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW  
31.   MARTENS Herman AFDELING ANTWERPEN - WBV  
32.   GOETHALS Ronny KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE  
33.   DE MEESTER Jackie AFDELING ANTWERPEN - WBV  
34.   DE GRAEF Eric W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
35.   TUTELEERS Romain DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.  
36.   COOREMAN Stephan WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
37.   VAN DER LEEUW Albert MAASLANDSTER  
38.   VAN DEN BOGAERT Jan AFDELING ANTWERPEN - WBV  
39.   VERMETTEN Frank AFDELING ANTWERPEN - WBV  
997.   VANDERAERDEN Johan CYCLO BIKE LIMBURG

Gerelateerde artikels

Met 57 belofte/ezc verschenen ze aan de inschrijvingstafel op het fort van Koningshooikt.  Als snel in wedstrijd vormde zich een kopgroep van 6 leiders: Hendrik Sweeck, Ben Boets, Sven Beelen, Bart Hofman, Ward Van Laer en Geert Wellens.  De 6 werden gevolgd door Patrick Van Leeuwen en...
Bij de nieuwelingen verschenen 66 renners aan de start in Wiekevorst. In de eerste ronde zagen we onmiddellijk een ijverige Alessio Dhoore en Alex Colman vooraan.  Toch was het Alex Colman die zijn tegenstanders overklaste en een kloofje kon slaan op een klein achtervolgend groepje met daarin...
Met 50 ezc/u23 verschenen ze aan de inschrijvingstafel voor de 3e manche van 'de moedige veldrijder' in Wiekevorst. Al vrij snel kregen we in de wedstrijd 4 leiders: Stijn Huys, Daan Soete, Patrick Gaudy en Pieter Ghyllebert. De 4 leiders werden gevolgd door het duo Bart Verscheuren en Geert...
De masters A-B-C en amateurs verschenen aan de start in Houthalen bij de moedige veldrijder. Je kan de foto's van deze reeksen hier bekijken: http://www.flickr.com/photos/cyclingsite/sets/72157637588576194/ AM./Ma A 1.   RAEYMAKERS Sten CYCLINGTEAM DDT-...
Ook de masters A-B-C en amateurs verschenen aan de start in Koningshooikt bij de moedige veldrijder. Je kan de foto's van deze reeksen hier bekijken: http://www.flickr.com/photos/cyclingsite/sets/72157635556671411/
Ellen Van Loy (dncs/pro 2012 ct) heeft in Steenhuffel ( Londerzeel) de veldrit op haar naam geschreven ze eindigde voor Katrien Thijs (up cyclingteam) en Joyce Vanderbeken ( wielerteam decock-woningbouw vandekerckhoven). Zaterdag stond in Steenhuffel (Londerzeel ) de tweede manche van de Moedige...