Benjamin Verraes wint tijdrit in Ronde van Vlaams-Brabant (foto's)

Door Kurt Vermeerbergen op 25 Jul 2014 - 21:29
Printvriendelijke versieVerstuur per e-mail

Vandaag stond een tijdrit op het programma in de Ronde van Vlaams-Brabant. Winnaar werd Benjamin Verraes. De tweede en derde plaats was er voor de veldrijders Laurens Sweeck en Rob Peeters.

Foto's : https://www.flickr.com/photos/cyclingsite/sets/72157645510473309/

1.   VERRAES Benjamin JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM 00:13:17
2.   SWEECK Laurens KWADRO - STANNAH  
3.   PEETERS Rob VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM :00:04
4.   CLAEYS Dimitri VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM :00:05
5.   POLS Ruben LOTTO BELISOL U23 :00:07
6.   COMMINETTE Jean-Michel ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES :00:10
7.   BINA Martin KWADRO - STANNAH  
8.   COMMEYNE Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM :00:16
9.   WILLS Ryan VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM :00:18
10.   NYS Sven REGIONALE SELECTIE :00:30
11.   HAEMELS Bavo KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM :00:31
12.   SWEECK Diether KWADRO - STANNAH  
13.   DE BONDT Dries JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM  
14.   VLASSELAER Maarten PRORACE CYCLING TEAM :00:32
15.   VANDEWALLE Matthias CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS :00:33
16.   MERLIER Tim SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM :00:35
17.   TARAMARCAZ Julien KWADRO - STANNAH  
18.   HERMANS Quinten TELENET - FIDEA :00:36
19.   DANIELS Wouter PRORACE CYCLING TEAM  
20.   CAPIOT Amaury LOTTO BELISOL U23 :00:39
21.   CRAEGHS Maarten LOTTO BELISOL U23 :00:40
22.   VAN KESSEL Corne TELENET - FIDEA  
23.   LEEMANS Rob LOTTO BELISOL U23  
24.   VANTHOURENHOUT Sven REGIONALE SELECTIE :00:43
25.   VERMEERSCH Gianni SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM  
26.   PIETERS Laurent VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM :00:45
27.   MEEUSEN Tom TELENET - FIDEA  
28.   CLEPPE Nicolas TELENET - FIDEA :00:46
29.   TEASDALE Josh TERRA SAFETY SHOES :00:47
30.   TOOTH Niels PRORACE CYCLING TEAM  
31.   HAVERALS Lars JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM  
32.   THORÉ Floris VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM :00:50
33.   AERNOUTS Bart REGIONALE SELECTIE  
34.   COOLS Alexander VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM :00:52
35.   VAN CAUWENERGHE Christophe CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS  
36.   AERNOUTS Jim SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM :00:53
37.   PIETERS Roy ILLI-BIKES CYCLING TEAM  
38.   PEELAERS Jeff VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM :00:54
39.   DONDERS Jelle KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM :00:56
40.   HENDRICKX Maarten HET SNELLE WIEL BLADEL :00:57
41.   COOLEN Yves DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL  
42.   STIENS Matti VAN EYCK SPORT  
43.   VANTHOURENHOUT Dieter SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM  
44.   BAIN Nick TERRA SAFETY SHOES :00:58
45.   PEETERS Kevin VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM  
46.   DIEPENDAELE Timmy BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM  
47.   PHILIPS Jonas WSC HAND IN HAND BAAL  
48.   PANIS Maxim PRORACE CYCLING TEAM  
49.   SMULDERS Jonas ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW :00:59
50.   BROES Michiel UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN  
51.   PIETERS Sibrecht ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES :01:00
52.   MERTENS Tom BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW  
53.   PYFFEROEN Miel CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS :01:01
54.   GOOSSENS Quentin WSC HAND IN HAND BAAL  
55.   KELLY Jake ILLI-BIKES CYCLING TEAM  
56.   DELBAERE Tijs CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS  
57.   SIMON Kenn VAN EYCK SPORT :01:02
58.   DE PAEPE Johannes BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW  
59.   SCHOOLMEESTERS Atse VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM  
60.   CAROLUS Jorne LOTTO BELISOL U23  
61.   VAN DORSSELAER Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM :01:03
62.   VERMANT Wim KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM  
63.   FRIJTERS Ferdi HET SNELLE WIEL BLADEL  
64.   VAN GOETHEM Robin TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE :01:04
65.   VAN DEN BRANDE Julien JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM :01:05
66.   DOCKX Kristof V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB :01:06
67.   VANSTAEN Roman KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM  
68.   DULT Laurens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT :01:09
69.   TANSLEY George ILLI-BIKES CYCLING TEAM :01:11
70.   VAN LAER Ward BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW  
71.   SOETE Daan TELENET - FIDEA  
72.   SWEECK Hendrik KWADRO - STANNAH  
73.   POLAZZI Michael ZANNATA CYCLING TEAM :01:12
74.   VAN ROY Simon PRORACE CYCLING TEAM :01:13
75.   VAN LERBERGHE Quinten WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT  
76.   WOUTERS Rutger UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN :01:15
77.   VAN ROY Stijn PRORACE CYCLING TEAM  
78.   VANDER BEKEN Michiel DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM  
79.   MOENS Jens BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM :01:16
80.   PERSOON Joeri CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS  
81.   CREFFIER Laurent WSC HAND IN HAND BAAL :01:17
82.   LA ROSE Grégory ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES :01:18
83.   DE SCHEEMAEKER Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM  
84.   STAS Brecht ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW  
85.   KEMERLINCKX Kristof ZANNATA CYCLING TEAM :01:19
86.   CLÉ Brent DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL :01:20
87.   VENNEMAN Robin JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM  
88.   DEMULDER Jonas DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM :01:21
89.   ROELANDTS Rutger VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM  
90.   DE BEER Pim HET SNELLE WIEL BLADEL  
91.   DUQUENNOY Jimmy ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES  
92.   VAN DAMME Bart ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW :01:22
93.   LETEN Wouter VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM :01:23
94.   WIELANDT Sven DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM  
95.   CLAEYS Timothy VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM :01:24
96.   DECOSTER Merlijn VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM :01:25
97.   WYNANTS Nick VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM  
98.   VAN DEN DRIESSCHE Niels KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM  
99.   GOOSSENS Maarten V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB :01:26
100.   BAEYENS Tommy VAN EYCK SPORT  
101.   PENNE Frederik WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT  
102.   WELLENS Bart TELENET - FIDEA  
103.   CANT Jelle DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL :01:27
104.   ZENOVICH Matthew TERRA SAFETY SHOES  
105.   DE WEERDT Nick REGIONALE SELECTIE :01:28
106.   VAN BEYLEN Jens DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL :01:29
107.   DE TROYER Kenneth ILLI-BIKES CYCLING TEAM  
108.   VAN VAERENBERGH Beau VAN EYCK SPORT :01:30
109.   MCCULLOCH Jack ILLI-BIKES CYCLING TEAM :01:31
110.   CANT Kevin KWADRO - STANNAH :01:32
111.   VERDAASDONCK Nicky V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB  
112.   VAN PETEGEM Nick UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN  
113.   BLOMME Lorenzo BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW :01:33
114.   VAN BOVEN Frederik WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT :01:34
115.   WEECKERS Timmy MIX TEAM 1 :01:35
116.   VAN DUREN Brent WK NOORD-WEST-BRABANT :01:36
117.   EECKHOUT Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM :01:37
118.   SCHILS Dominic ZANNATA CYCLING TEAM :01:38
119.   THIELEMANS Mike WK NOORD-WEST-BRABANT :01:39
120.   DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB :01:40
121.   MOTTE David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT  
122.   ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM :01:41
123.   VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM  
124.   ROMMENS Laurens W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :01:43
125.   VAN DYCK Wesley DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM :01:44
126.   RINGOOT Gilles ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW  
127.   VERCAMMEN Sven K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.  
128.   MORIS Sven UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN  
129.   VERMEULEN Stef K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. :01:45
130.   VAN LIJSEBETH Nils WK NOORD-WEST-BRABANT :01:46
131.   SMITH Tom DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM :01:47
132.   MAES Alexander CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS :01:50
133.   WAERZEGGERS Glenn ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW :01:52
134.   CHAMPENOIS Aurelien ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES  
135.   DONY Kevin VAN EYCK SPORT  
136.   POLAZZI Fabio JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM  
137.   VAN DINGENEN Dylan WSC HAND IN HAND BAAL :01:53
138.   PENNINCKX Tom ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW :01:54
139.   MOMMAERS Ward WSC HAND IN HAND BAAL  
140.   CUMPS Ruben ZANNATA CYCLING TEAM  
141.   SMISMANS Jef VAN EYCK SPORT :01:55
142.   DE KOKER Bram MIX TEAM 1 :01:56
143.   GOEDEFROY Jago WK NOORD-WEST-BRABANT  
144.   HOLSBEEK Matthias WSC HAND IN HAND BAAL :01:57
145.   VAN WEVERENBERGH Kevin ZANNATA CYCLING TEAM  
146.   ROMMENS Jonas W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
147.   GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM  
148.   BOSMANS Pieter TERRA SAFETY SHOES :01:58
149.   VAN LAER Titte VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM :01:59
150.   VAN DER TRAPPEN Bert TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE :02:00
151.   WAUTERS Matthias K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. :02:07
152.   BROERS Erwin UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN :02:09
153.   VAN DE WALLE Goran VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM  
154.   LEHAEN Dries BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW :02:10
155.   CORNELIS Jonas MIX TEAM 1 :02:13
156.   BRAET Vinnie SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM :02:14
157.   DROESBEKE Niels SMARTPHOTO CYCLING TEAM :02:22
158.   GAUDAEN Tom K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. :02:25
159.   DE MEYERE Jens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT :02:28
160.   WYNANTS Arne DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL :02:30
161.   RENTMEESTERS Benjamin WK NOORD-WEST-BRABANT  
162.   VAN ZEEBROECK Jan DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM :02:33
163.   GEERAERTS Joni DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL :02:38
164.   VAN DIJKE Nick HET SNELLE WIEL BLADEL :02:48
165.   DHOLLANDER Kristof KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM :03:03

Individueel klassement
1.   CLAEYS Dimitri VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM 07:20:34
2.   VERRAES Benjamin JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM :00:04
3.   TARAMARCAZ Julien KWADRO - STANNAH :00:30
4.   SWEECK Laurens KWADRO - STANNAH :00:34
5.   DE BONDT Dries JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM :00:35
6.   STIENS Matti VAN EYCK SPORT :01:01
7.   PIETERS Sibrecht ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES :01:04
8.   VAN KESSEL Corne TELENET - FIDEA :01:18
9.   LETEN Wouter VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM :01:27
10.   VAN DORSSELAER Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM :01:37
11.   DELBAERE Tijs CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS :01:39
12.   DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB :01:44
13.   PERSOON Joeri CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS :01:50
14.   VAN ROY Stijn PRORACE CYCLING TEAM :01:53
15.   MAES Alexander CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS :01:54
16.   LA ROSE Grégory ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES :01:56
17.   LEEMANS Rob LOTTO BELISOL U23 :01:57
18.   COOLEN Yves DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL :02:14
19.   CAPIOT Amaury LOTTO BELISOL U23 :02:30
20.   NYS Sven REGIONALE SELECTIE :02:32
21.   AERNOUTS Bart REGIONALE SELECTIE :02:41
22.   VAN CAUWENERGHE Christophe CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS :02:43
23.   AERNOUTS Jim SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM :02:44
24.   CANT Jelle DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL  
25.   PEETERS Kevin VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM :02:49
26.   BROES Michiel UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN :02:50
27.   MERTENS Tom BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW :02:51
28.   SCHOOLMEESTERS Atse VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM :02:58
29.   COMMINETTE Jean-Michel ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES :03:13
30.   DE SCHEEMAEKER Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM :03:20
31.   WELLENS Bart TELENET - FIDEA :03:22
32.   DONDERS Jelle KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM :03:27
33.   SWEECK Diether KWADRO - STANNAH :03:34
34.   VANDEWALLE Matthias CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS :03:36
35.   VERMEERSCH Gianni SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM :03:43
36.   BAIN Nick TERRA SAFETY SHOES :03:58
37.   PYFFEROEN Miel CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS :04:04
38.   VERMANT Wim KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM :04:06
39.   VAN DEN BRANDE Julien JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM :04:08
40.   DOCKX Kristof V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB :04:09
41.   VANSTAEN Roman KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM  
42.   VAN LERBERGHE Quinten WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT :04:16
43.   CREFFIER Laurent WSC HAND IN HAND BAAL :04:20
44.   DE BEER Pim HET SNELLE WIEL BLADEL :04:24
45.   SCHILS Dominic ZANNATA CYCLING TEAM :04:41
46.   MORIS Sven UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN :04:54
47.   WILLS Ryan VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM :05:29
48.   PEELAERS Jeff VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM :05:33
49.   MERLIER Tim SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM :05:46
50.   CRAEGHS Maarten LOTTO BELISOL U23 :05:51
51.   PIETERS Laurent VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM :05:56
52.   DIEPENDAELE Timmy BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM :06:09
53.   PHILIPS Jonas WSC HAND IN HAND BAAL  
54.   DULT Laurens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT :06:20
55.   MOENS Jens BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM :06:27
56.   WIELANDT Sven DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM :06:34
57.   CLAEYS Timothy VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM :06:35
58.   VAN DEN DRIESSCHE Niels KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM :06:36
59.   HAEMELS Bavo KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM :06:37
60.   VAN BEYLEN Jens DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL :06:40
61.   VAN DYCK Wesley DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM :06:55
62.   VERMEULEN Stef K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. :06:56
63.   GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM :07:08
64.   SOETE Daan TELENET - FIDEA :07:14
65.   BRAET Vinnie SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM :07:25
66.   HERMANS Quinten TELENET - FIDEA :07:50
67.   CLEPPE Nicolas TELENET - FIDEA :08:00
68.   VENNEMAN Robin JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM :08:24
69.   WYNANTS Nick VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM :08:39
70.   TANSLEY George ILLI-BIKES CYCLING TEAM  
71.   ZENOVICH Matthew TERRA SAFETY SHOES :08:51
72.   VAN ROY Simon PRORACE CYCLING TEAM :10:25
73.   VLASSELAER Maarten PRORACE CYCLING TEAM :10:40
74.   THORÉ Floris VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM :17:18
75.   VAN WEVERENBERGH Kevin ZANNATA CYCLING TEAM :17:29
76.   GOOSSENS Quentin WSC HAND IN HAND BAAL :18:01
77.   DE PAEPE Johannes BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW :18:02
78.   VANDER BEKEN Michiel DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM :18:15
79.   DUQUENNOY Jimmy ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES :18:21
80.   BROERS Erwin UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN :19:09
81.   PEETERS Rob VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM  
82.   COMMEYNE Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM :19:10
83.   BINA Martin KWADRO - STANNAH :19:15
84.   DANIELS Wouter PRORACE CYCLING TEAM :19:41
85.   HENDRICKX Maarten HET SNELLE WIEL BLADEL :19:46
86.   VANTHOURENHOUT Sven REGIONALE SELECTIE :19:48
87.   MEEUSEN Tom TELENET - FIDEA :19:50
88.   TEASDALE Josh TERRA SAFETY SHOES :19:52
89.   COOLS Alexander VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM :19:56
90.   CAROLUS Jorne LOTTO BELISOL U23 :19:58
91.   VANTHOURENHOUT Dieter SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM :20:02
92.   PANIS Maxim PRORACE CYCLING TEAM :20:03
93.   SIMON Kenn VAN EYCK SPORT :20:07
94.   FRIJTERS Ferdi HET SNELLE WIEL BLADEL :20:08
95.   TOOTH Niels PRORACE CYCLING TEAM :20:14
96.   BAEYENS Tommy VAN EYCK SPORT :20:15
97.   VAN LAER Ward BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW :20:16
98.   SWEECK Hendrik KWADRO - STANNAH  
99.   POLAZZI Michael ZANNATA CYCLING TEAM :20:17
100.   WOUTERS Rutger UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN :20:20
101.   STAS Brecht ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW :20:23
102.   KEMERLINCKX Kristof ZANNATA CYCLING TEAM :20:24
103.   CLÉ Brent DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL :20:25
104.   ROELANDTS Rutger VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM :20:26
105.   VAN DAMME Bart ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW :20:27
106.   DECOSTER Merlijn VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM :20:30
107.   PENNE Frederik WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT :20:31
108.   VERDAASDONCK Nicky V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB :20:37
109.   VAN BOVEN Frederik WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT :20:39
110.   EECKHOUT Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM :20:42
111.   MOTTE David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT :20:45
112.   RINGOOT Gilles ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW :20:49
113.   PENNINCKX Tom ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW :20:59
114.   CUMPS Ruben ZANNATA CYCLING TEAM  
115.   ROMMENS Jonas W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :21:02
116.   BOSMANS Pieter TERRA SAFETY SHOES :21:03
117.   VAN DER TRAPPEN Bert TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE :21:05
118.   LEHAEN Dries BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW :21:09
119.   WAUTERS Matthias K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. :21:12
120.   VAN GOETHEM Robin TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE :21:26
121.   SMISMANS Jef VAN EYCK SPORT :21:35
122.   SMULDERS Jonas ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW :23:02
123.   POLS Ruben LOTTO BELISOL U23 :23:13
124.   RENTMEESTERS Benjamin WK NOORD-WEST-BRABANT :23:27
125.   DE MEYERE Jens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT :23:32
126.   WAERZEGGERS Glenn ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW :23:40
127.   VAN LAER Titte VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM :23:56
128.   VERCAMMEN Sven K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. :24:12
129.   DE TROYER Kenneth ILLI-BIKES CYCLING TEAM :24:35
130.   CORNELIS Jonas MIX TEAM 1 :24:41
131.   KELLY Jake ILLI-BIKES CYCLING TEAM :24:52
132.   GAUDAEN Tom K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. :24:53
133.   GOOSSENS Maarten V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB :25:02
134.   DE KOKER Bram MIX TEAM 1 :25:19
135.   GOEDEFROY Jago WK NOORD-WEST-BRABANT :25:26
136.   DHOLLANDER Kristof KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM :25:31
137.   DEMULDER Jonas DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM :25:38
138.   WEECKERS Timmy MIX TEAM 1 :26:08
139.   ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM :26:14
140.   HOLSBEEK Matthias WSC HAND IN HAND BAAL :26:26
141.   WYNANTS Arne DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL :27:03
142.   VAN VAERENBERGH Beau VAN EYCK SPORT :27:11
143.   CANT Kevin KWADRO - STANNAH :27:44
144.   DE WEERDT Nick REGIONALE SELECTIE :28:27
145.   SMITH Tom DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM :29:18
146.   DONY Kevin VAN EYCK SPORT :30:09
147.   VAN PETEGEM Nick UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN :31:54
148.   VAN LIJSEBETH Nils WK NOORD-WEST-BRABANT :32:08
149.   CHAMPENOIS Aurelien ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES :32:14
150.   POLAZZI Fabio JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM  
151.   VAN DINGENEN Dylan WSC HAND IN HAND BAAL :32:15
152.   DROESBEKE Niels SMARTPHOTO CYCLING TEAM :32:44
153.   VAN ZEEBROECK Jan DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM :35:53
154.   PIETERS Roy ILLI-BIKES CYCLING TEAM :36:35
155.   BLOMME Lorenzo BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW :37:15
156.   VAN DUREN Brent WK NOORD-WEST-BRABANT :37:18
157.   MOMMAERS Ward WSC HAND IN HAND BAAL :37:36
158.   HAVERALS Lars JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM :38:50
159.   MCCULLOCH Jack ILLI-BIKES CYCLING TEAM :39:34
160.   THIELEMANS Mike WK NOORD-WEST-BRABANT :39:42
161.   VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM :39:44
162.   ROMMENS Laurens W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :39:46
163.   VAN DE WALLE Goran VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM :40:12
164.   GEERAERTS Joni DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL :40:41
165.   VAN DIJKE Nick HET SNELLE WIEL BLADEL :40:51

Puntenklassement
1.   CLAEYS Dimitri VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM 00:00:00 02
2.   TARAMARCAZ Julien KWADRO - STANNAH  
3.   COMMEYNE Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM  
4.   VERRAES Benjamin JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM  
5.   DE BONDT Dries JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM  
6.   SWEECK Laurens KWADRO - STANNAH  
7.   MAES Alexander CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS  
8.   PEETERS Rob VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM  
9.   CAROLUS Jorne LOTTO BELISOL U23  
10.   STIENS Matti VAN EYCK SPORT  
11.   PIETERS Sibrecht ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES  
12.   PEETERS Kevin VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM  
13.   POLS Ruben LOTTO BELISOL U23  
14.   LETEN Wouter VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM  
15.   CAPIOT Amaury LOTTO BELISOL U23  
16.   COMMINETTE Jean-Michel ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES  
17.   DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB  
18.   MERLIER Tim SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM  
19.   BINA Martin KWADRO - STANNAH  
20.   VANTHOURENHOUT Dieter SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM  
21.   LA ROSE Grégory ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES  
22.   WILLS Ryan VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM  
23.   NYS Sven REGIONALE SELECTIE  
24.   GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM  
25.   PERSOON Joeri CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS  
26.   HAEMELS Bavo KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM  
27.   MEEUSEN Tom TELENET - FIDEA  
28.   VAN DORSSELAER Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM  
29.   SWEECK Diether KWADRO - STANNAH  
30.   POLAZZI Michael ZANNATA CYCLING TEAM  

Tussenspurtklassement
1.   PEELAERS Jeff VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM 00:00:00 03
2.   DE BONDT Dries JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM  
3.   CAROLUS Jorne LOTTO BELISOL U23  
4.   ZENOVICH Matthew TERRA SAFETY SHOES  
5.   MERTENS Tom BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW  
6.   TANSLEY George ILLI-BIKES CYCLING TEAM  
7.   PIETERS Sibrecht ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES  
8.   WELLENS Bart TELENET - FIDEA  
9.   MAES Alexander CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS  
10.   PEETERS Kevin VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM  
11.   TARAMARCAZ Julien KWADRO - STANNAH  
12.   VANTHOURENHOUT Sven REGIONALE SELECTIE  
13.   DONDERS Jelle KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM  
14.   COMMEYNE Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM  
15.   VERMEERSCH Gianni SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM  
16.   STIENS Matti VAN EYCK SPORT  
17.   VAN CAUWENERGHE Christophe CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS  
18.   DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB  
19.   LEEMANS Rob LOTTO BELISOL U23  
20.   AERNOUTS Jim SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM  
21.   NYS Sven REGIONALE SELECTIE  

Bergklassement
1.   VERMEERSCH Gianni SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM 00:00:00 04
2.   SOETE Daan TELENET - FIDEA  
3.   PEETERS Kevin VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM  
4.   CAROLUS Jorne LOTTO BELISOL U23  
5.   TARAMARCAZ Julien KWADRO - STANNAH  
6.   SWEECK Laurens KWADRO - STANNAH  
7.   LEEMANS Rob LOTTO BELISOL U23  
8.   PEELAERS Jeff VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM  
9.   VANTHOURENHOUT Sven REGIONALE SELECTIE  
10.   VAN KESSEL Corne TELENET - FIDEA  
11.   HAEMELS Bavo KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM  
12.   ZENOVICH Matthew TERRA SAFETY SHOES  
13.   DELBAERE Tijs CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS  
14.   MAES Alexander CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS  
15.   WELLENS Bart TELENET - FIDEA  
16.   NYS Sven REGIONALE SELECTIE  
17.   VAN CAUWENERGHE Christophe CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS  
18.   DE BONDT Dries JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM  
19.   PIETERS Sibrecht ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES  
20.   DONDERS Jelle KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM  
21.   HERMANS Quinten TELENET - FIDEA  
22.   TANSLEY George ILLI-BIKES CYCLING TEAM  
23.   COOLS Alexander VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM  

Jongerenklassement
1.   SWEECK Laurens KWADRO - STANNAH 07:21:08
2.   LETEN Wouter VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM :00:53
3.   VAN DORSSELAER Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM :01:03
4.   DELBAERE Tijs CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS :01:05
5.   PERSOON Joeri CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS :01:16
6.   MAES Alexander CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS :01:20
7.   LA ROSE Grégory ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES :01:22
8.   LEEMANS Rob LOTTO BELISOL U23 :01:23
9.   COOLEN Yves DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL :01:40
10.   CAPIOT Amaury LOTTO BELISOL U23 :01:56
11.   CANT Jelle DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL :02:10
12.   BROES Michiel UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN :02:16
13.   MERTENS Tom BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW :02:17
14.   DONDERS Jelle KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM :02:53
15.   SWEECK Diether KWADRO - STANNAH :03:00
16.   VANDEWALLE Matthias CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS :03:02
17.   VERMEERSCH Gianni SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM :03:09
18.   BAIN Nick TERRA SAFETY SHOES :03:24
19.   PYFFEROEN Miel CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS :03:30
20.   VAN DEN BRANDE Julien JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM :03:34
21.   DOCKX Kristof V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB :03:35
22.   VAN LERBERGHE Quinten WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT :03:42
23.   PEELAERS Jeff VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM :04:59
24.   MERLIER Tim SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM :05:12
25.   CRAEGHS Maarten LOTTO BELISOL U23 :05:17
26.   PIETERS Laurent VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM :05:22
27.   PHILIPS Jonas WSC HAND IN HAND BAAL :05:35
28.   DULT Laurens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT :05:46
29.   MOENS Jens BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM :05:53
30.   CLAEYS Timothy VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM :06:01
31.   VAN DEN DRIESSCHE Niels KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM :06:02
32.   HAEMELS Bavo KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM :06:03
33.   VAN BEYLEN Jens DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL :06:06
34.   VAN DYCK Wesley DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM :06:21
35.   GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM :06:34
36.   SOETE Daan TELENET - FIDEA :06:40
37.   HERMANS Quinten TELENET - FIDEA :07:16
38.   CLEPPE Nicolas TELENET - FIDEA :07:26
39.   VENNEMAN Robin JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM :07:50
40.   WYNANTS Nick VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM :08:05
41.   TANSLEY George ILLI-BIKES CYCLING TEAM  
42.   ZENOVICH Matthew TERRA SAFETY SHOES :08:17
43.   THORÉ Floris VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM :16:44
44.   VAN WEVERENBERGH Kevin ZANNATA CYCLING TEAM :16:55
45.   DE PAEPE Johannes BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW :17:28
46.   VANDER BEKEN Michiel DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM :17:41
47.   DUQUENNOY Jimmy ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES :17:47
48.   BROERS Erwin UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN :18:35
49.   DANIELS Wouter PRORACE CYCLING TEAM :19:07
50.   HENDRICKX Maarten HET SNELLE WIEL BLADEL :19:12
51.   TEASDALE Josh TERRA SAFETY SHOES :19:18
52.   COOLS Alexander VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM :19:22
53.   CAROLUS Jorne LOTTO BELISOL U23 :19:24
54.   PANIS Maxim PRORACE CYCLING TEAM :19:29
55.   SIMON Kenn VAN EYCK SPORT :19:33
56.   TOOTH Niels PRORACE CYCLING TEAM :19:40
57.   VAN LAER Ward BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW :19:42
58.   SWEECK Hendrik KWADRO - STANNAH  
59.   STAS Brecht ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW :19:49
60.   CLÉ Brent DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL :19:51
61.   ROELANDTS Rutger VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM :19:52
62.   DECOSTER Merlijn VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM :19:56
63.   RINGOOT Gilles ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW :20:15
64.   CUMPS Ruben ZANNATA CYCLING TEAM :20:25
65.   ROMMENS Jonas W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :20:28
66.   LEHAEN Dries BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW :20:35
67.   VAN GOETHEM Robin TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE :20:52
68.   POLS Ruben LOTTO BELISOL U23 :22:39
69.   DE MEYERE Jens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT :22:58
70.   WAERZEGGERS Glenn ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW :23:06
71.   VAN LAER Titte VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM :23:22
72.   DE TROYER Kenneth ILLI-BIKES CYCLING TEAM :24:01
73.   CORNELIS Jonas MIX TEAM 1 :24:07
74.   KELLY Jake ILLI-BIKES CYCLING TEAM :24:18
75.   GAUDAEN Tom K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. :24:19
76.   GOOSSENS Maarten V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB :24:28
77.   GOEDEFROY Jago WK NOORD-WEST-BRABANT :24:52
78.   DEMULDER Jonas DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM :25:04
79.   HOLSBEEK Matthias WSC HAND IN HAND BAAL :25:52
80.   WYNANTS Arne DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL :26:29
81.   VAN VAERENBERGH Beau VAN EYCK SPORT :26:37
82.   DE WEERDT Nick REGIONALE SELECTIE :27:53
83.   DONY Kevin VAN EYCK SPORT :29:35
84.   VAN PETEGEM Nick UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN :31:20
85.   VAN LIJSEBETH Nils WK NOORD-WEST-BRABANT :31:34
86.   VAN DINGENEN Dylan WSC HAND IN HAND BAAL :31:41
87.   DROESBEKE Niels SMARTPHOTO CYCLING TEAM :32:10
88.   BLOMME Lorenzo BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW :36:41
89.   VAN DUREN Brent WK NOORD-WEST-BRABANT :36:44
90.   HAVERALS Lars JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM :38:16
91.   MCCULLOCH Jack ILLI-BIKES CYCLING TEAM :39:00
92.   VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM :39:10
93.   ROMMENS Laurens W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :39:12
94.   VAN DE WALLE Goran VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM :39:38
95.   GEERAERTS Joni DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL :40:07
96.   VAN DIJKE Nick HET SNELLE WIEL BLADEL :40:17

Ploegenklassement
1.     CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS 22:05:24
2.     KWADRO - STANNAH :00:31
3.     JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM :00:47
4.     ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES :02:31
5.     TELENET - FIDEA :02:55
6.     VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM :04:28
7.     KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM :05:00
8.     VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM :05:49
9.     LOTTO BELISOL U23 :05:54
10.     DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL :07:47
11.     SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM :08:31
12.     VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM :09:08
13.     PRORACE CYCLING TEAM :09:13
14.     BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM :10:31
15.     TERRA SAFETY SHOES :11:40
16.     V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB :15:48
17.     VAN EYCK SPORT :19:50
18.     UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN :20:46
19.     REGIONALE SELECTIE :21:19
20.     WSC HAND IN HAND BAAL :24:48
21.     WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT :27:25
22.     DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM :27:39
23.     ZANNATA CYCLING TEAM :34:43
24.     BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW :35:22
25.     SMARTPHOTO CYCLING TEAM :39:30
26.     HET SNELLE WIEL BLADEL :40:36
27.     ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW :43:18
28.     K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. :46:33
29.     ILLI-BIKES CYCLING TEAM :53:48
30.     MIX TEAM 1 :72:26
31.     WK NOORD-WEST-BRABANT :76:08

Gerelateerde artikels

Gisteren stonden 146 renners aan de start in Averbode voor 8 ronden, met telkens o.a. de steile beklimming van Grasbos. Al snel ontstond de definitieve kopgroep waarvan uiteindelijk 14 renners voorop zouden blijven. Een groep tegenaanvallers die zich kon losrukken uit het peloton kon de aansluiting...
Vanmiddag stond de Zuidkempense Pijl, ook gekend als de Grote Prijs Wilfried Peeters, op het programma in Mol. Om 13.30 uur stonden de renners aan de start in Postel. Van daaruit ging het richting Nederland voor een lus om daarna via de startlijn richting het plaatselijk parcours in Mol te rijden....
Benjamin Verraes won gisteren de oefenkoers te Bottelare in een spurt met vier. Benjamin deelde het podium met David Desmecht, welke tweede werd. De derde plaats was Thomas Ongena. Foto's: https://www.flickr.com/photos/cyclingsite/sets/72157648655522654/
Met 118 stonden ze aan de start voor de profkoers in het Limburgse Houthalen-Helchteren. Benjamin Verraes was in de spurt van het leidersgroepje de snelste voor Sean De Bie. Meer foto's: https://www.flickr.com/photos/cyclingsite/sets/72157644366506747/ 1.   VERRAES...
Voordat de wedstrijd in Zonderschot startte werd er eerst 1 minuut stilte genomen voor Michael Goolaerts door de 147 renners aan de start en toeschouwers. De koers werd al snel een echte vliegmeeting waar snelheden van 50-55 km vrij normaal leken. Ondanks de hoge snelheid slaagden Joren Segers en...
Gisteren werd het eerste deel van het provinciaal kampioenschap tijdrijden georganiseerd in Oost-Vlaanderen. Rune Herregodts, Luna Renders, Benjamin Verraes, Febe Schokkaert, Branko Huys, Siebe Deweirdt en Femke Verstichelen veroverden de provinciale trui. Foto's: https://www.flickr.com/photos...