cyclingsite.be
Gepubliceerd op cyclingsite.be (https://www.cyclingsite.be)

Home > Krieke Vanderbeke laat zich niet ontmoedigen: “Een verloren veldslag is geen verloren oorlog”

Krieke Vanderbeke laat zich niet ontmoedigen: “Een verloren veldslag is geen verloren oorlog”

Door Kurt Vermeerbergen op 23 Oct 2026 - 20:38
[1]

Krieke Vanderbeke maakt in 2027 de overstap naar de beloften. De renner zal volgend seizoen de kleuren verdedigen van Atar - Van Gorp Projects CT, waar hij verder wil bouwen aan zijn ontwikkeling. Na een seizoen waarin hij naar eigen zeggen belangrijke stappen zette, kijkt hij met vertrouwen uit naar de nieuwe uitdaging.

“Ik kijk zeer trots terug op het afgelopen seizoen. Samen met mijn trainer Shana Pollentier groei ik jaar na jaar. In combinatie met de kansen die ik dit seizoen kreeg, heb ik een grote stap kunnen zetten. Ik heb veel vertrouwen gekregen vanuit BIQS Brainsquare Olympia Tienen, waardoor ik veel heb bijgeleerd op het hoogste niveau. De resultaten bleven jammer genoeg uit, maar dat wil niets zeggen. Ik blijf vertrouwen hebben in mezelf en in de mensen rondom mij”, vertelt Krieke.

Volgend seizoen wil Vanderbeke die ontwikkeling verderzetten bij zijn nieuwe ploeg. De overstap naar de U23-categorie wordt ongetwijfeld een stevige uitdaging, maar de renner wil vooral op een gezonde manier groeien en zijn plaats binnen het team vinden.

“Volgend jaar stap ik over naar Atar - Van Gorp Projects CT en zet ik samen met hen de stap naar de U23. Ik wil mezelf blijven ontwikkelen als renner. Mijn doel is om die overgang zo goed en gezond mogelijk te overbruggen en iets te kunnen betekenen voor mijn ploegmaats. Ik wil vooral blijven genieten en bijleren.”

Winter in het teken van opbouw
Deze winter kiest Vanderbeke bewust voor een voorbereiding zonder competitie. Hij wil de tijd nemen om gericht te trainen en zich klaar te stomen voor het nieuwe wegseizoen. Daarnaast blijft er ruimte voor ontspanning op de fiets.

“Deze winter doe ik niet mee aan wedstrijden. Ik ga trainen en opbouwen naar het nieuwe wegseizoen. Daarnaast wil ik me met mijn vrienden amuseren op de mountainbike in de duinen.”

Vanderbeke beseft dat de overstap naar de beloften niet vanzelfsprekend zal zijn, maar hij wil zich niet laten ontmoedigen door eventuele moeilijkheden. Met vertrouwen, doorzettingsvermogen en de steun van zijn omgeving wil hij blijven werken aan zijn doelen.

“De overstap zal ongetwijfeld zwaar worden, maar ik heb er vertrouwen in. Een verloren veldslag is geen verloren oorlog. Ik heb het nog nooit cadeau gekregen, maar ik heb een doel en ik blijf ervoor vechten”, besluit Krieke Vanderbeke strijdvaardig.

Krieke Vanderbeke [2]
transfer 2027 [3]
Tweet [4]

Bron-URL:https://www.cyclingsite.be/krieke-vanderbeke-laat-zich-niet-ontmoedigen-%E2%80%9Ceen-verloren-veldslag-geen-verloren-oorlog%E2%80%9D

Links
[1] https://www.cyclingsite.be/sites/default/files/nieuws/1000026937%20%28Custom%29.jpg [2] https://www.cyclingsite.be/tags/krieke-vanderbeke [3] https://www.cyclingsite.be/tags/transfer-2027 [4] http://twitter.com/share