cyclingsite.be
Gepubliceerd op cyclingsite.be (https://www.cyclingsite.be)

Home > Sterke dameswedstrijd in Wiekevorst: drie winnaars op het hoogste schavot

Sterke dameswedstrijd in Wiekevorst: drie winnaars op het hoogste schavot

Door Kurt Vermeerbergen op 19 Sep 2025 - 16:18
[1]

Met in totaal 22 dames aan de start werd er in drie categorieën gestreden om de overwinning in Wiekevorst. Het publiek kreeg een mooie en sportieve wedstrijd te zien, waarin zowel de jeugd als de ervaren rensters zich volop lieten gelden.

Bij de nieuwelingen toonde de Belgische kampioene Lentel Huys opnieuw haar klasse. Zij reed overtuigend naar de overwinning, voor Lotta Huybrechts en Laurine Demeulemeester.

In de reeks voor junioren was het Elise Hermans die met een knappe prestatie de bloemen mocht mee naar huis nemen. Ze was zichtbaar dolgelukkig met deze overwinning. Nore Van Dijck werd tweede.

Tot slot stonden ook de dames elite/U23 aan de start. Hier ging de zege naar Elise Vander Sande van het Keukens Redant Cycling Team. Zij hield Liene Meeusen en Laure Huybrechts achter zich en mocht zo het hoogste schavotje beklimmen.

Foto's :  https://www.flickr.com/photos/cyclingsite/albums/72177720329125736 [2]

Elite2/U23/junioren
1 VANDER SANDE Elise - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
2 MEEUSEN Liene - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM
3 HUYBRECHTS Laure - ESSEC CYCLING TEAM

Nieuwelingen
1 HUYS Lentel - TEAM KEMPEN CYCLING VZW
2 HUYBRECHTS Lotta - UCT CYCLING TEAM
3 DEMEULEMEESTER Laurine - GOLAZO YOUNG LIONS

Junioren
1 HERMANS Elise - AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
2 VAN DIJCK Nore - GOLAZO YOUNG LIONS

concap cx cup [3]
Tweet [4]

Bron-URL:https://www.cyclingsite.be/sterke-dameswedstrijd-wiekevorst-drie-winnaars-op-het-hoogste-schavot

Links
[1] https://www.cyclingsite.be/sites/default/files/wedstrijden/dames%20%28272%29%20%28Custom%29.jpg [2] https://www.flickr.com/photos/cyclingsite/albums/72177720329125736 [3] https://www.cyclingsite.be/tags/concap-cx-cup-0 [4] http://twitter.com/share