cyclingsite.be
Gepubliceerd op cyclingsite.be (https://www.cyclingsite.be)

Home > Eindelijk bingo voor Asger De Valck te Sint-Antelinks

Eindelijk bingo voor Asger De Valck te Sint-Antelinks

Door Kurt Vermeerbergen op 17 Sep 2022 - 19:48
[1]

Na 7 seizoen is het eindelijk zover voor Asger De Valck. In Sint-Antelinks (Herzele) kon de tweedejaars junior solo naar zijn allereerste zege rijden.

"Vandaag startte ik zeer gemotiveerd in Sint-Antelinks (Herzele). Ik kende het parcours van verleden jaar en wist dat hier iets mogelijk was. Tijdens de eerste rondes begon het keihard te regenen. Dit maakte de koers extra boeiend. 40 km voor het einde heb ik gedemarreerd en kreeg 2 renners mee. Op 30 km van het einde kwam het peloton dichter op ons en besloot ik solo door te gaan. Ik bouwde stelselmatig mijn voorsprong uit tot ik op een bepaald moment 1 minuut 20 seconden voorsprong had. Daarna ben ik niet echt meer stil gevallen en kon ik dus al even voor het einde beginnen genieten van mijn allereerste overwinning ooit. Dat het een solo-overwinning is, maakt het extra mooi.": Asger.

1 DE VALCK ASGER VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
2 VAN DER HEYDEN DARIO AA DRINK YOUNG LIONS
3 PROVOST QUINTEN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

Foto: Robin Du Laing

Asger De Valck [2]
Tweet [3]

Bron-URL:https://www.cyclingsite.be/eindelijk-bingo-voor-asger-de-valck-te-sint-antelinks

Links
[1] https://www.cyclingsite.be/sites/default/files/wedstrijden/306015189_612807320514535_4316568878494305389_n%20%28Aangepast%29.jpg [2] https://www.cyclingsite.be/tags/asger-de-valck [3] http://twitter.com/share