cyclingsite.be
Gepubliceerd op cyclingsite.be (https://www.cyclingsite.be)

Home > Quinten Vandermeer wint massaspurt in Sint-Lambrechts-Herk.

Quinten Vandermeer wint massaspurt in Sint-Lambrechts-Herk.

Door Kurt Vermeerbergen op 11 Aug 2018 - 20:13
[1]

Na zijn zege afgelopen woensdag deed Quinten Vandermeer het nog eens over in het Limburgse Sint-Lambrechts-Herk. Het is voor de Davo renner zijn 5e zege van het seizoen.

"We stonden aan de start met 115 renners voor een koers van 82 kilometers. Er waren veel aanvallen, sommige konden enkele ronden stand houden, maar iedereen werd teruggepakt. Ik zelf ben ook enkele keren mee geschoven, maar ik kon niet wegblijven. In de laatste lange rechte lijn ging ploegmaat Joris Haex met mij op het wiel naar de kop van het peloton en trok vol door. Op ongeveer 200m zette ik zelf mijn sprint in en hield het tot op de streep, voor ploegmaat Melvin Lindelauf. Zo was plaats één en twee voor Davo."

Foto: Jos Aerden

‎Quinten Vandermeer [2]
Tweet [3]

Bron-URL:https://www.cyclingsite.be/quinten-vandermeer-wint-massaspurt-sint-lambrechts-herk

Links
[1] https://www.cyclingsite.be/sites/default/files/wedstrijden/quinten%20vandermeer%20%28Aangepast%29.jpg [2] https://www.cyclingsite.be/tags/%E2%80%8Equinten-vandermeer [3] http://twitter.com/share