cyclingsite.be
Gepubliceerd op cyclingsite.be (https://www.cyclingsite.be)

Home > Belgisch kampioen Lennert Cappan wint solo in Werken

Belgisch kampioen Lennert Cappan wint solo in Werken

Door Kurt Vermeerbergen op 27 Mar 2016 - 21:07
[1]

In Werken gingen ze van start met 58 nieuwelingen voor een afstand 57,6km. De zege ging naar de Belgisch kampioen Lennert Cappan, welke zijn eerste wedstrijd reed van het seizoen.

"Vandaag aan de start voor mijn 2e koers van het seizoen na 4 weken  gesukkel met ziek zijn. Ik heb gekozen voor een rustige opbouw  met als doel iets later in vorm te zijn. De conditie voelt  beter aan dan verwacht. In het begin werd er stevig doorgereden maar geen enkele ontsnapping hield stand. Tot  op 3 ronden voor het einde Niels Vanden Heede 30 seconden voorsprong nam. Ik voelde me goed en heb er 1 ronde overgedaan om de voorsprong dicht te rijden.De laatste kilometer heb ik nog eens aangevallen en zo solo aangekomen." : vertelt de Belgisch kampioen, Lennert.

1 CAPPAN Lennert
2 VANDEN HEEDE Niels
3 SAVER Kasper
Lennert Cappan [2]
Tweet [3]

Bron-URL:https://www.cyclingsite.be/belgisch-kampioen-lennert-cappan-wint-solo-werken

Links
[1] https://www.cyclingsite.be/sites/default/files/wedstrijden/cappan.jpg [2] https://www.cyclingsite.be/tags/lennert-cappan [3] http://twitter.com/share