cyclingsite.be
Gepubliceerd op cyclingsite.be (https://www.cyclingsite.be)

Home > Maxim Bollé oppermachtig in de sprint te Nederokkerzeel

Maxim Bollé oppermachtig in de sprint te Nederokkerzeel

Door Kurt Vermeerbergen op 9 Aug 2015 - 20:33
[1]

Met 51 junioren werd er gestart Nederokkerzeel voor 11 ronden van 7,9km. Maxim Bollé kon het in de spurt afwerken en behaalde zo zijn eerste seizoenszege.

"Eerste 2 ronden eens geprobeerd zonder succes. Na 5 ronden koers nog eens versnelt en zo weggeraakt samen met nog 3 andere jongens. De verstandshouding was goed maar door het hoge tempo dat we moesten blijven ontwikkelen haakten er na 2 ronden 2 renners af in de kopgroep. Zo kwam ik samen te zitten met nog maar 1renner. De kans dat we gingen wegblijven was zeer klein en hierdoor zakte de  voorsprong tot min. 8sec. We besloten om nog tot het einde maximaal te gaan en zo bleven we uit de greep van het peloton. Bij ingang van de laatste ronde kwamen er wel nog 3 man aansluiten maar ikzelf counterde op wie weg sprong. Het eindigde op een sprint waar ik aan het langste eind trok.": aldus Maxim.

BOLLÉ Maxim

BEL19970423 1H59´04"

DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN JUNIOR

 
 
2
DEHERDER Stijn

BEL19970227 z.t.

CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM JUNIOR
 
 
3
PLUTO Martin

LAT19980113 z.t.

RESTORE CYCLING JUNIOR
 
 
4
BECK Cedric

BEL19980613 z.t.

ISOREX CYCLING TEAM

maxim bollé [2]
Tweet [3]

Bron-URL:https://www.cyclingsite.be/maxim-boll%C3%A9-oppermachtig-de-sprint-te-nederokkerzeel

Links
[1] https://www.cyclingsite.be/sites/default/files/wedstrijden/maxim%20%28Custom%29.jpg [2] https://www.cyclingsite.be/tags/maxim-boll%C3%A9 [3] http://twitter.com/share